Norisināsies sporta festivāls „Komandā ir spēks!”

Lai veicinātu un nostiprinātu sporta pulciņu audzēkņu prasmi sadarboties komandā, uzsākot jauno mācību gadu, BJC “Rīgas Skolēnu pils” Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi, šā gada 18.septembrī no plkst.14.00 Juglā apkārt „Bābelītes” ezeram, organizē sporta festivālu „Komandā ir spēks!”.

Festivālā aicināti piedalīties interešu izglītības sporta pulciņu audzēkņi divās vecuma grupās: 6.-7.klase (2003.-2002.dzim.g.) un 8.-9.klase (2001.-2000.dzim.g.).

Piedaloties šāda veida sacensībās, tā ir iespēja ne tikai pilnveidot audzēkņu individuālās zināšanas, prasmes un iemaņas, bet arī attīstīt komandas sadarbības prasmes- spēt pielāgoties jauniem neierastiem apstākļiem, spēt sastrādāties, spēt rast risinājumu dažādām problēmsituācijām, kā arī spēt noticēt savam un komandas spēkam, kas ir spēcīgs impulss tālākai attīstībai un pulciņa kopīgam darbam.

Sacensības norisināsies 10 etapos veicot dažādus komandas saliedēšanas uzdevumus: Neveiklie mezgli, Lidojošie šķīvīši; Lidojošais maisiņš; Slēpes; Atmiņas uzdevums; Jāņtārpiņš; Toksiskie atkritumi; Flolfs; Purvs; Tūrisma šķēršļu josla.

Informācija par pasākumu izsūtīta uz izglītības iestādēm. Sacensības Nolikums

 

Pieteikšanās līdz 16.septembrim, nosūtot pieteikumu uz e-pastu gita.perkone@intereses.lv

 

Uz tikšanos festivālā!

 

 

Rīgas Interešu izglītības sporta jomas metodiķe Gita Pērkone