Pasākumu arhīvs 2017

Datums, laiksNosaukumsNorises vieta, adreseOrganizētājiestāde, atbildīgais, cita informācija

30.12.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 22.posms

Mežaparks

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.12.2017 plkst. 9.00 - 29.12.2017

Kursi “Lineārs zīmējums un dekoratīvs gleznojums”

Rīgas 93.vidusskola, Sesku iela 72

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

27.12.2017 plkst. 12.00

XIII Rīgas atklātais turnīrs 100 lauciņu dambretē “Bolderājas kauss”

BJC "Bolderāja", Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D.Ostrovska

27.12.2017 plkst. 14.00

ZIEMASSVĒTKU EGLĪTE BĒRNIEM /ZIEMASSVĒTKU VAKARĀ/ Teātris Zīļuks

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" teātris "Zīļuks", Zane Goiževska, 27006023, Informācija: www.teatrisziluks.lv

27.12.2017 plkst. 10.00

Seminārs “LEGO Robotika un LEGO konstruēšana”

Rīgas 64. vidusskola, Burtnieku iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Edgars Zīverts

23.12.2017 plkst. 18.00

Kamerkora “Tonika” Zemassvētku koncerts “Balts”

Rīgas Jaunajā Sv.Jaunās Ģertrūdes baznīcā, Brīvības ielā 119, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" un biedrība "LAIDAVAS", Inga Cimiņa. Biļetes Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv

23.12.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 21.posms

Carnikava Z

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

23.12.2017 plkst. 12.00

ZIEMASSVĒTKU EGLĪTE BĒRNIEM /ZIEMASSVĒTKU VAKARĀ/ Teātris Zīļuks

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" teātris "Zīļuks", Zane Goiževska, 27006023, Informācija: www.teatrisziluks.lv

20.12.2017 plkst. 19.00

Kamerkora “Tonika” Ziemassvētku koncerts “Balts”

Rīgas Lutera (Torņakalna) baznīca, Torņakalna ielā 3, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" un biedrība "LAIDAVAS", Inga Cimiņa. Biļetes Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv

19.12.2017 plkst. 14.00 - 22.12.2017

Kursi “Telpisku objektu un rotājumu veidošana no tekstila un papīra”

Biedrība "Radošo ideju skapis" , Kurbada iela 2b, 3 stāvs

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

17.12.2017 plkst. 18.00

Meiteņu kamerkora “Tonika” studijas un vidējās vecuma grupas Ziemassvētku koncerts “Ziemu svinēt” un eglīte

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Irīna Rebhūna, Annija Stradiņa

17.12.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 20.posms

Božas

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

17.12.2017 plkst. 14.00

ZIEMASSVĒTKU EGLĪTE BĒRNIEM /ZIEMASSVĒTKU VAKARĀ/ Teātris Zīļuks

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" teātris "Zīļuks", Zane Goiževska, 27006023, Informācija: www.teatrisziluks.lv

16.12.2017 - 17.12.2017

Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” atklātais Ziemassvētku turnīrs grieķu – romiešu cīņā

BJC “Daugmale" Jēkabpils ielā 19a

BJC "Daugmale", Kaspars Sparāns

16.12.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 19.posms

Carnikava D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

15.12.2017 plkst. 16.00

Rīgas atklātā bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Brīnumainā Rīga mozaīkā” noslēguma pasākums

TJN "Annas 2", Annas ielā 2, Rīgā

TJN "Annas 2", Anda Laukevica

15.12.2017 plkst. 10.00

Pedagogu profesionālās kompetences seminārs – metodiskā materiāla ”Burti dārzā ” pielietošana praktiskā darbā

17.00

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

15.12.2017

Tematisko kompleksveida nodarbību “Mazais erudīts” radošā darbnīca “Dāvanas mīļajiem vecākiem”

BJC "Bolderāja", Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", Irina Gorina, 26190214

15.12.2017 - 15.11.2017

Tradicionālo rokdarbu pulciņa “Čaklās bitītes” radošā darbnīca “Sveces”

BJC "Bolderāja", Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", Irina Gorina, 26190214

14.12.2017 plkst. 18.00

Teātra izrāde “Sūnu ciema zēni”

BJC "Kurzeme" , Imantas ielā 11a, Rīgā

BJC "Kurzeme", Reinis Vējiņš

14.12.2017 plkst. 14.30-19.00

1.pusgada noslēguma pasākums “Ziemassvētki Silciema ielā”

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Vita Duļbinska, 67181386

13.12.2017 plkst. 17.00

Rīgas interešu un vispārējās izglītības iestāžu galda tenisa turnīrs “Draudzības kauss” (vecākā grupa)

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

BJC "Laimīte", BJC "Kurzeme"

12.12.2017 plkst. 16.00

Konkursa – skates “Skolas izaugsmes vēstījums Latvijai 100. dzimšanas dienā” apbalvošanas pasākums

Latvijas Kara muzejā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

10.12.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 18.posms

Ataru ezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

09.12.2017 - 10.12.2017

BJC „Daugmale” atklātās sacensības šahā „Ģimeņu čempionāts šahā 2017”

BJC "Daugmale", Jēkabpils ielā 19a, Rīgā

BJC "Daugmale", Poļina Ni

09.12.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 17.posms

Suži

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

08.12.2017 plkst. 17.00 - 08.10.2017

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu

Juglas vsk. Sporta zāle, Kvēles iela 64

Mākslinieciskās jaunrades centrs ”Praktiskās estētikas skola”, Reinbergs 29403822, nr@apollo.lv

07.12.2017 - 15.12.2017

Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates izstāde

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona ielā 99, Rīgā

Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gita Pērkone, 29443630

07.12.2017 plkst. 9.30

Rīgas 1.speciālās internātpamatskolas – attīstības centra kausa izcīņa basketbolā

Rīgas Sanatorijas internātpamatskolā, Brīvības gatvē 384A, Rīgā

Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas-attīstības centrs, Eidons

07.12.2017 plkst. 15.00

Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates apbalvošana

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gita Pērkone

07.12.2017 plkst. 10.00

“Elektronikas diena 2017”

Rīgas Tehniskā koledža, Lēdmanes ielā 3, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", J.Ozols - Ozoliņš, LETERA, Rīgas Tehniskā koledža, VISC

07.12.2017 plkst. 14.00

X Latvijas zēnu koru salidojuma “Puikas var!” modelēšanas koncerts – repertuāra apguves seminārs

Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā Rīgā, Kronvalda bulvārī 8

Valsts izglītības satura centrs

06.12.2017 plkst. 14.00-17.00

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” FINĀLS

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā, Ķengaraga ielā 3/1, Rīgā

BJC "Daugmale"/ Ilze Rimicāne

06.12.2017 plkst. 16.00

Seminārs „Vides objekts un ārējā vidē eksponējami darbi”

Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola, Aspazijas bulvāris 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

06.12.2017 plkst. 12.00

Rīgas interešu un vispārējās izglītības iestāžu galda tenisa turnīrs “Draudzības kauss” 2.kārta (jaunākā grupa)

BJC "Kurzeme" , Imantas ielā 11a, Rīgā

BJC "Kurzeme", BJC "Laimīte"

05.12.2017 plkst. 15.30-20.30

Atklātās Rīgas skolēnu sacensības trases automodelismā

TJN "Annas 2", Annas ielā 2, Rīgā

TJN "Annas 2", A. Podosinoviks

04.12.2017 plkst. 14.00 - 07.12.2017

Kursi “Dekoratīvu elementu, rotājumu izveidošana no tekstila un papīra”

Biedrības "Radošo ideju skapis" ,telpās, Kurbada iela 2b, 3 stāvs

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

03.12.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 16.posms

Maku ezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

02.12.2017 plkst. 10.00

Seminārs “Prezentāciju sagatavošanas tehniskās iespējas. Prezentācijas plānošana, struktūra un saturs”

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

02.12.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 15.posms

Kalngale-Langa

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

30.11.2017 plkst. 14.00

Rīgas vokālistu konkurss „Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”

Rīgas kultūras centrā „Iļģuciems”, Lidoņu ielā 27, korpuss 2, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

30.11.2017 plkst. 14.00-16.30

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” PUSFINĀLS

Latvijas Ugunsdzēsības muzejā, Hanzas iela 5, Rīgā

BJC "Daugmale"/ Ilze Rimicāne

30.11.2017 plkst. 15.00

Rīgas vokālistu konkurss „Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”

Rīgas kultūras centrā „Iļģuciems”, Lidoņu ielā 27, korpuss 2, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

30.11.2017 plkst. 16.00

Seminārs sporta pedagogiem “Balsta un kustību aparāta attīstīšanas pamati”

“EVFizioFit” zālē “Enri” tenisa kluba telpās, Vaidavas ielā 4a, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Gita Pērkone

29.11.2017 - 04.12.2017

Kursi “Lego konstruēšana un lego robotika”

Rīgas 64. vidusskola, burtnieku iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Edgars Zīverts

28.11.2017 plkst. 14.00-16.30

Rīgas 4. klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!” PUSFINĀLS

Latvijas Ugunsdzēsības muzejā, Hanzas iela 5, Rīgā

BJC "Daugmale"/ Ilze Rimicāne

27.11.2017 plkst. 10.00-16.00 - 30.11.2017

Bērnu ar speciālām vajadzībām vizuāli plastiskās mākslas konkurss „Avīzes otrā elpa, mana pilsēta”

Rīgas 5. internātpamatskolas–attīstības centra filiālē, Stokholmas ielā 24, Rīgā

Rīgas 5.internātpamatskola – attīstības centrs, G.Bērziņa 67848037

27.11.2017 - 29.11.2017

Kursi “Optiskā māksla”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

25.11.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 13.posms

Piekūnītis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

23.11.2017 - 15.12.2017

Rīgas atklātais bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Brīnumainā Rīga mozaīkā” izstāde

TJN "Annas 2", Annas ielā 2, Rīgā

TJN "Annas 2", A.Laukevica

23.11.2017

Konkursa “Superpuika” 2. kārta

TJN "Annas2", Annas ielā 2, Rīgā

TJN "Annas 2", Ieva Strauta

23.11.2017 - 15.12.2017

Auduma kolāžas pulciņa “PATCHWORK” audzēkņu darbu izstāde “Patchworka brīnumi”

BJC “Bolderāja”, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", Olga Trushkova

22.11.2017 plkst. 10.00

Seminārs “Stikla darbi Tiffany tehnikā”

Stikla mākslas studijā-darbnīcā ”GLASS POINT”, Pērnavas ielā 33 (ieeja no Jāņa Asara ielas)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Ilze Rimicāne

21.11.2017

Konkursa – skates “Skolas izaugsmes vēstījums Latvijai 100. dzimšanas dienā” darbu iesniegšana

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

19.11.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 12.posms

Bukulti

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

18.11.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 11.posms

Mucenieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

16.11.2017 - 07.11.2017

Datorgrafikas izstāde – konkurss „Mana Latvija”

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Andersone

14.11.2017 plkst. 14.00

Rīgas tradicionālais stāstnieku konkurss “Teci, teci valodiņa”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

13.11.2017 - 14.11.2017

Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates prezentācijas

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gita Pērkone

12.11.2017

Pirmsskolas vecuma vokālo ansambļu svētki “Mīlestības diena Latvijai”

K/C "Imanta"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar RDIKSD Kultūras pārvaldi/ Evija Milzarāja, Arnis Miltiņš

12.11.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 10.posms

Langa

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

11.11.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 9.posms

Vārnukrogs A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.11.2017 - 27.11.2017

Konkursa “Plakāts valsts svētkos” izstāde

BJC “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24

BJC "Laimīte", Kalniņa, 29104908

09.11.2017 plkst. 16.00

Centra rajona un Latgales priekšpilsētas interešu izglītības mūzikas kolektīvu vadītāju sanāksme/seminārs

Rīgas centra humanitārā vidusskola, Kr. Barona iela 97a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja

09.11.2017 plkst. 15.30

Ziemeļu rajona interešu izglītības mūzikas kolektīvu vadītāju sanāksme/seminārs

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Nataļja Jekimova

07.11.2017 - 28.11.2017

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Patriotiski un stilīgi aksesuāri par godu Latvijai”

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Gaile

07.11.2017 plkst. 19.00

BJC “Rīgas Skolēnu pils” Bērnu kora studijas “Odziņas” un zēnu ansambļa rudens koncerts

AVE SOL koncertzālē, Citadeles ielā 7, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rita Birzule, 28323749

07.11.2017 plkst. 16.00

Zemgales priekšpilsētas un Kurzemes rajona interešu izglītības mūzikas kolektīvu vadītāju sanāksme/seminārs

Rīgas Mūzikas internātvidusskola, Šampētera iela 98

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska

06.11.2017 plkst. 10.00-18.00 darba dienas - 30.11.2017

BJC “Mīlgrāvis” audzēkņu darbu izstāde “Mana Latvija” veltīta LR proklamēšanas dienai

BJC "Mīlgrāvis", 2. stāva gaitenis, izstāžu zāle, Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

06.11.2017 plkst. pirmdiena-otrdiena pl.10.00-18.00; trešdiena-piektdiena pl.12.00-20.00; sestdiena pl.10.00 -17.00 - 30.11.2017

BJC “Mīlgrāvis” skolotājas Ingrīdas Irbes zīmēšanas un gleznošanas pulciņa audzēkņu darbu izstāde

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' bibliotēkā, Ziemeļblāzmas ielā 36, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

06.11.2017 - 30.11.2017

Centra kultūras, tehniskās jaunrades pulciņu audzēkņu radošo darbu izstāde “Veltījums Latvijai – 100”

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Aija Kalniņa

06.11.2017 - 17.11.2017

Vizuālās un lietišķās mākslas pulciņa “Kaleidoskops” audzēkņu darbu izstāde “Vecrīga”

BJC “Bolderāja”, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", Irina Gorina

05.11.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 8.posms

Jaunciems Jūg.ez.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.11.2017 plkst. 10.00

Kuģu modeļu sacensības mini baseinā “Rīgas vilnis 2017”

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Millers

04.11.2017 plkst. 15.00

BJC “Rīgas Skolēnu pils” kustību teātra izrāde “Pilnmēness” (Festivāla “Rīga spēlē teātri 2017” ietvaros)

Dailes teātra mazā zālā, Brīvības ielā 75, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" teātra "Zīļuks" kustību režisore Inga Raudinga, 27006034. Ieeja izrādē ar bezmaksas ielūgumiem, kas saņemami “Biļešu paradīzes” kasēs

04.11.2017 plkst. 12.00

Neformālo pianistu konkurss “Kad Mārtiņrozes zied”

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Veneta Dubrova

04.11.2017 plkst. 10.00

Latvijas Kausa sacensības jauniešiem badmintonā

Rīgas 15.vidusskolā, Visvalža 9, Rīgā; O.Kalpaka Tautas daiļamatniecības pamatskolā, Skrindu 1, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Arnis Šefers

04.11.2017 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 7.posms

Bāliņi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

03.11.2017 plkst. 15.00

Teātra “Zīļuks” izrāde “Sprīdītis” (Festivāla “Rīga spēlē teātri 2017” ietvaros)

Dailes teātra mazā zālā, Brīvības ielā 75, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" teātra "Zīļuks" režisore Laura Paegle, 27006034. Ieeja izrādē ar bezmaksas ielūgumiem, kas saņemami “Biļešu paradīzes” kasēs

02.11.2017 plkst. 19.00

Kamermūzikas koncerts

Latvijas Nacionālā Bibliotēka, Mūkusalas ielā 3, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Karolīne Vancāne, 26005465

01.11.2017 plkst. 9.00-17.00

Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates darbu iesniegšana

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, 103. telpa (K. Barona 99, Rīga)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gita Pērkone

01.11.2017 plkst. 10.00-18.00 darba dienas - 30.11.2017

BJC “Mīlgrāvis” audzēkņu darbu izstāde “Rudens”

BJC "Mīlgrāvis", 1. stāva gaitenis, Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

01.11.2017 plkst. 10.00-18.00 darba dienas - 30.11.2017

BJC “Mīlgrāvis” skolotāju Ingas Galvānes un Dagnijas Timules audzēkņu darbu izstāde “Vecmīlgrāvja apkārtne”

Vecmīlgrāvja primārās veselības centra bērnu nodaļā, Melīdas ielā 10, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

31.10.2017 plkst. 13.55

Vidzemes priekšpilsētas interešu izglītības mūzikas kolektīvu vadītāju sanāksme/seminārs

Rīgas Franču licejs, Mēness iela 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane

28.10.2017 plkst. 11.00

BJC “Bolderāja” sadarbībā ar Latvijas Ornitoloģijas biedrību piedāvā aktivitāti “Iepazīsti savus lidojošos kaimiņus Daugavgrīvā!” (putnu barotava)

BJC “Bolderāja”, Flotes ielā 8, Rīgā

Latvijas ornitoloģijas biedrības Rīgas vietējā grupa, Guna Roze,e-pasts: riga@lob.lv, Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja"

26.10.2017 - 29.10.2017

BJC “Daugmale” mākslas pulciņu radošu darbu izstāde “Rīgas stāsti”

BJC "Daugmale", Jēkabpils ielā 19a, 201., 216.telpā, Rīgā

BJC "Daugmale", Inita Zēriete

26.10.2017 plkst. 10.00

Informatīvais seminārs un “Labās prakses piemēri” Rīgas interešu izglītības teātra mākslas programmu pedagogiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", 312. telpa, Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

26.10.2017 plkst. 9.00-17.30 - 26.11.2017

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 14.posms

Vārnukrogs R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

24.10.2017 plkst. 10.00 - 25.10.2017

Seminārs “Papīra izgatavošana mākslas darbam”

Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

24.10.2017 plkst. 11.00

Dejas “Bu – bi – bu” precizēšanas seminārs

Vienības gatvē 184, pie deju kolektīva "Akvareļ"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Sarmīte Kadiķe

24.10.2017 - 27.10.2017

Kursi skolu muzeju pedagogiem

Rīgas Valsts 1.ģimnāzija (Raiņa 8), Rīgas 25.vidusskolā (Rušona iela 8), Latvijas kara muzejs (Smilšu 1)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Zinaida Soboļeva

23.10.2017 - 26.10.2017

Kursi sporta pedagogiem “Vispārējās fiziskās sagatavotības aspekti bērnu, jauniešu un pusaudžu vecumposmos”

Rīgas 21. vidusskola un Murjāņu sporta ģimnāzija

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Māris Vensbergs

23.10.2017 - 26.10.2017

BJC “Daugmale” mākslas pulciņu radošu darbu izstāde “Rīgas stāsti”

BJC "Daugmale", Jēkabpils ielā 19a, 201., 216.telpā, Rīgā

BJC "Daugmale", Inita Zēriete

23.10.2017 - 27.10.2017

Radoši izglītojoša dienas nometne “Daugmales rudens”

BJC "Daugmale", Jēkabpils ielā 19a, Rīgā

BJC "Daugmale", Inga Korņejeva

23.10.2017 - 10.11.2017

Profesionālās pilnveides kursi vispārējās un interešu izglītības iestāžu koru diriģentiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 112., 215. telpa (skat. kursu plānā), Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

21.10.2017 plkst. 11.00

“Siguldas rudens 2017”, starptautiskas sporta deju sacensības, Latvijas Kausa posms

Siguldas 1.pamatskola, Pulkv. Brieža iela 105, Siguldā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Vilmārs Ivuškāns, BJC "Rīgas Skolēnu pils", Lolita Ivuškāne

19.10.2017 - 09.11.2017

Bērnu un jauniešu floristikas darbu izstāde – konkurss „RUDENS. KRĀSAS, FORMAS, FAKTŪRAS”

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

RJTC, Kalēja, 29158511

19.10.2017 - 09.11.2017

„Stāsti par Latviju” foto konkurss – izstāde

Rīgas Jauno tehniķu centrā Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Andersone

19.10.2017 plkst. 15.00

Rīgas bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošais konkurss ”Torte Latvijas dzimšanas dienai”

BJC „Bolderāja” Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

19.10.2017 plkst. 10.00-19.00 - 26.10.2017

Kursi “Porcelāna apgleznošanas pamati iesācējiem: kompozīcija un Austrumu tehnika. Porcelāna apgleznošanas pamati iesācējiem: darbs ar lustrām, krāsns iekraušana un apdedzināšana”

BJC "Laimīte"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Dagnija Ramane

19.10.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

19.10.2017 plkst. 14.45

Foto orientēšanās sacensības “Torņakalna pērles”

BJC “Altona” Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona"

18.10.2017 plkst. 14.00

Izzinoši atraktīvs sadraudzības pasākums “Dejas prieks manā dzīvē”

Rīgas sākumskolā "Valodiņa", Blaumaņa ielā 26, Rīgā

Rīgas sākumskola "Valodiņa", V.Saldava-Reice, 29888337

18.10.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

17.10.2017 plkst. 9.00

Konkursa “Superpuika” 1. kārta

TJN "Annas2", Annas ielā 2, Rīgā

TJN "Annas 2", Ēriks Loks 29277867

16.10.2017 - 19.10.2017

Rīgas un Rīgas plānošanas reģiona speciālo izglītības iestāžu audzēkņu foto izstāde – konkurss “Mani draugi”

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola - attīstības centrs, Salaspils ielā 14, Rīgā

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola - attīstības centrs, Līga Jukša, 26544740, Dace Eisaka, 29286836

16.10.2017 plkst. 10.00-18.00 - 31.10.2017

BJC “Mīlgrāvis” audzēkņu darbu izstāde “Rudens”

Bērnu un jauniešu centrs "Mīlgrāvis", 1., 2. stāva gaiteņi, Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

15.10.2017 plkst. 9.00-16.00 - 15.12.2017

Rīgas atklātais bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Brīnumainā Rīga mozaīkā”

TJN "Annas2", Annas ielā 2, Rīgā

TJN "Annas 2", Anda Laukevica

14.10.2017 plkst. 9.00

VI RĪGAS ATKLĀTĀS KARATĒ MEISTARSACĪKSTES

Rīgas 34.vidusskolā, Kandavas ielā 4/6, Rīgā

BJC "Kurzeme", Vasjanovs

14.10.2017 plkst. 11.00

Rīgas atklātās skolēnu lidmodelisma sacensības H-600 (ar roku metamie modeļi) un F-3-K modeļu klasēs

Lidosta "Spilve", Spilvas ielā 1, Rīgā

TJN "Annas 2", O.Raudiņš

14.10.2017 plkst. 9.20

Kursi “Gleznošana. Kreatīva “Klusās dabas” gleznošanas stilu izmantošana mācību darbā”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas ielā 24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

13.10.2017 - 14.10.2017

Rīgas atklātais čempionāts lēcienos uz batuta “Rīgas čempionāts – 2017”

Aviācijas ielā 15, Rīgā

BJC "Daugmale", Tarasenko

13.10.2017 plkst. 16.00

Seminārs sporta skolotājiem “Muskuļu sasprindzinājuma miofasciālā relaksācija”

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Gita Pērkone

13.10.2017 plkst. 17.00

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanās ar augšējo drošināšnu

Juglas vidusskola sporta zāle, Kvēles ielā 64, Rīgā

MJC "Praktiskās estētikas skola", Reinbergs

13.10.2017 - 14.10.2017

Rīgas atklātās sacensības lēcienos uz batuta “Rīgas čempionāts – 2017”

BJC "Daugmale", Aviācijas ielā 15, Rīgā

BJC "Daugmale", Ludmila Tarasenko

12.10.2017 - 24.11.2017

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursa „LELLE LATVIJAI” izstāde

Rīgas kultūras centrā Iļģuciems, Lidoņu ielā 17, k-2, Rīgā

BJC "Kurzeme", Medne, 26393294

12.10.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

11.10.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

10.10.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensību “Magnēts” vasaras sezonas noslēgums un ziemas “Magnēts”

Ropaži

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.10.2017 plkst. 14.00

Folkloras kopu vadītāju sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

10.10.2017

Konkurss “Superpuika” I kārta

TJN "ANNAS 2", Annas iela 2, Rīga

TJN "Annas 2", Ķempele, 29420804

06.10.2017 plkst. 13.00

RĪGAS SKOLĒNU SPORTA TŪRISMA SACENSĪBAS “RĪGAS TŪRISTS 2017”

Bābelītes mežā, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", I.Liepiņa, 26525949

05.10.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 81.posms

Mašēnu ezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

05.10.2017 plkst. 10.00

Tautas deju kolektīvu vadītāju sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ineta Bērziņa

05.10.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

04.10.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 80.posms

Baloži

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.10.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

03.10.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 79.posms

Vecāķi Z

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

03.10.2017 plkst. 10.00

Sanāksme mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu vadītājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Sarmīte Kadiķe, Gaļina Novikova

03.10.2017 - 05.10.2017

Kursi „Pedagogu profesionālo kompetenču pilnveide vizuālās mākslas un interešu izglītības programmas īstenošanai kompozīcijas pamatu apguvē“

Rīgā, Kr.Valdemāra 40/k.1. (ieeja no pagalma)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Dagnija Ramane

29.09.2017

Skolu muzeju pedagogu senioru godināšana sakarā ar Grestes grāmatas iznākšanu

Rīgas 40.vidusskolā, Akas ielā 15/17

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

28.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 78.posms

Brekši R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.09.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

27.09.2017 plkst. 15.30

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas metodisko apvienību informatīvais seminārs

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dagnija Ramane, Viva Dzene

27.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 77.posms

Skulte

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

27.09.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

27.09.2017

Profesionālās kompetences pilnveides seminārs skatuves runas pulciņu pedagogiem

Rīgā, Strūgu ielā 4

Valsts izglītības satura centrs

26.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 76.posms

Vecāķi D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 75.posms

Biķeru baznīca

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.09.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

20.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 74.posms

Buļļusala R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

20.09.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

19.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 73.posms

Bukulti

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

18.09.2017

Vides izziņas konkurss “Nāc dārzā ciemoties!” Tēma – “Pasaules dabas daudzveidība – mantojums”

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola" Ernestīnes ielā 8A, Rīgā

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola"

17.09.2017 plkst. 11.00

Rīgas atklātās sacensības ”Rudens kauss” auto daudzcīņā ar kartingiem

“Kartinga halle”, Balasta dambī 2 Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Dargis 29744404

16.09.2017

Reģionālā sporta centra “Ķengarags” 2017. gada rudens sporta svētki

BJC “Daugmale” reģionālajā sporta centrā “Ķengarags” Maskavas ielā 283B, Rīgā

BJC "Daugmale", Kaspars Sparāns

16.09.2017

Skolu muzeju metodiskās apvienības koordinatoru sanāksme

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

15.09.2017 plkst. 16.00

Rīgas interešu izglītības mūzikas programmu kolektīvu vadītāju sanāksme

Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Kr. Barona 97A

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa

14.09.2017 plkst. 10.30

Latvijas mūzikas metodiķu sanāksme

VISC, Strūgu iela 4, Rīga

Valsts izglītības satura centrs

14.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 72.posms

Langstiņi-Upesciems

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

14.09.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

13.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 71.posms

Vārnukrogs R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

13.09.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

12.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 70.posms

Mežaparks

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

12.09.2017 - 14.09.2017

Pedagogu profesionālo kompetenču pilnveide vizuālās mākslas interešu izglītības programmas īstenošanai kompozīcijas pamatu apmācības metodikā

Kr.Valdemāra 40/k.1

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Dagnija Ramane

09.09.2017 - 10.09.2017

Rīgas atklātās kausa izcīņas sacensības F-1-A, B, C, H, G un H-600 lidmodeļu klasēs

Tukuma lidlaukā, Smārdes pagastā

Rīgas Jauno tehniķu cnetrs, Viktors Rošonoks

07.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 68.posms

Buļļusala

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 69.posms

Biķernieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.09.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

06.09.2017 plkst. 15.00

Rīgas atklātās sacensības jauniešiem pludmales volejbolā “Laimītes BEACH 2017”

BJC “Laimīte” Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava” Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

BJC "Laimīte", I.Spīķe

06.09.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

05.09.2017 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 67.posms

Maku ezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.09.2017 plkst. 10.30-17.00 - 29.09.2017

Atvērto durvju dienas BJC “Mīlgrāvis”

Bērnu un jauniešu centrs "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

02.09.2017 plkst. 12.00-17.00

Bērnu un jauniešu svētki “Nāc un piedalies”

Vērmanes dārzs, Rīga

RDIKSD sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru un BJC "Rīgas Skolēnu pils"/ Dace Lazdiņa

02.09.2017 - 04.09.2017

Kursi koklētāju ansambļu vadītājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Iveta Tauriņa

01.09.2017 - 03.09.2017

20. Jāņa Rimšas starptautiskais Rīgas atklātais piemiņas turnīrs 100 lauciņu dambretē jauniešu komandām

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Raivo Dēliņš

31.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

31.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 49.posms

Juglas mežs

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

30.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

30.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 48.posms

Beberķu ezers D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

29.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 47.posms

Lapsas R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

24.08.2017 - 16.09.2017

Rīgas atklātās sacensības XI Sarkandaugavas spēles 2017

BJC “Laimīte” Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava” Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

BJC "Laimīte", Ilze Spīķe 29267694

24.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

24.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 46.posms

Līči

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

23.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

23.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 45.posms

Bumbukalns R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

22.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 44.posms

Mangaļsala

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

17.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

17.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 43.posms

Upesciema dīķi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

16.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

16.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 42.posms

Priedaine

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

15.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 41.posms

Ataru ezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

10.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 40.posms

Zaķumuiža Silakrogs

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

09.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

09.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 39.posms

Vārnukrogs A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

03.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

03.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 38.posms

Zaķumuižas Z

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

02.08.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

02.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 37.posms

Lapsas R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

01.08.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 36.posms

Jaunciems Kalngale

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

27.07.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

27.07.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 35.posms

Garkalne A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

26.07.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

21.07.2017 plkst. 14.00

Reģionālā sporta centra “Ķengarags” atklātās sacensības “Rīgas precizitātes diena”

Reģionālajā sporta centrā “Ķengarags” Maskavas ielā 283B, Rīgā

BJC 'Daugmale", Kaspars Sparāns

20.07.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

20.07.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 34.posms

Tautas orientēšanās sacensības "Magnēts" Vasaras sezonas 34.posms

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

19.07.2017 plkst. 15.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

19.07.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 33.posms

Tīreļi A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

13.07.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

13.07.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 32.posms

Asaru ez.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

12.07.2017 plkst. 17.30.

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

12.07.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 31.posms

Lapsas R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.07.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

05.07.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

05.07.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 30.posms

Božas

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

30.06.2017 - 02.07.2017

Rīgas atklātās sacensības kuģu modelismā “Riga Cap 2017” FSR – V un Eco klasēs

Atpūtas bāzē "Kliģi", Džukstes pagastā, Tukuma novadā

RJTC, Rugājs, 29278860

29.06.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

29.06.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 29.posms

Trase 333

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.06.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

28.06.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 28.posms

Tīreļi R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

27.06.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 27.posms

Kalngale-Jūgezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

22.06.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

22.06.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 26.posms

Suķīši

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.06.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

16.06.2017 plkst. 16.00

Reģionālā sporta centra “Ķengarags” atklātās sacensības sporta daudzcīņā

Reģionālajā sporta centrā “Ķengarags” Maskavas ielā 283B, Rīgā

BJC "Daugmale", Valdis Selga tālr. 29299147

15.06.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

15.06.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 25.posms

Imanta

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

14.06.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 24.posms

Cielavas R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

08.06.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

08.06.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 23.posms

Bāliņi-Garkanle

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.06.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trasē, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

06.06.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 22.posms

Imanta

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

03.06.2017 plkst. 12.00

Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums “Pie jūras dzīve zaļa”

BJC "Bolderāja" pagalmā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D.Ostrovska

01.06.2017 - 03.06.2017

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāls “Toņi un pustoņi”

Bauska

01.06.2017 - 30.06.2017

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās mākslas konkurss – izstāde „Kaķu galerija 2”

Bērnu klīniskā universitātes slimnīcas Saulaino dienu bibliotēkā Vienības gatvē 45, Rīgā

BJC "Zolitūde", Silvija Apse

01.06.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2", Briedis, 29511925

31.05.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

30.05.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 21.posms

Trīsciems

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

27.05.2017 plkst. 11.00

Atklātās sacensības raķešu modelismā “Rīgas pavasaris”

Lidostas "Spilve" teritorijā, Spilves ielā 1, Rīgā

TJN "Annas 2", Ilmārs Breidaks, 29488604

26.05.2017

DAUGAVGRĪVAS TRĪSCĪŅA VIEGLATLĒTIKĀ 2017

Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas sporta kompleksa stadionā, Parādes ielā 5C, Rīgā

Rīgas Daugavgrīvas vidusskola, V.Pavlučenko, 20001196

25.05.2017 plkst. 12.00

Festivāls “Šķīru gaisu dziedādama”

Likteņdārzs, Kokneses novads

Rīgas 4.speciālā internātpamatskola, Hiršte

25.05.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

24.05.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

22.05.2017 - 19.06.2017

Rīgas interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas plenēra dabā ,,Zem kastaņu baltajām svecēm” izstāde

VSIA "Bērnu klīniskās iniversitātes slimnīca", Vienības gatvē 45, Rīgā

BJC "Altona", Dzintra Kņaze, 67612354

22.05.2017 plkst. 10.00-17.00 - 31.05.2017

Atvērto durvju dienas Bērnu un jauniešu centrā “Mīlgrāvis”. 2.mācību pusgada audzēkņu darbu izstāde

Bērnu un jauniešu centrā "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīga

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

21.05.2017 plkst. 12.00

Pasākums bērniem ar īpašām vajadzībām “Vingrosim ar prieku!”

Rīgas Vingrošanas skolas Lielajā zālē (3. stāvā), Miera ielā 62, Rīgā

Rīgas Vingrošanas skola, Arsuns

20.05.2017

III Latvijas vidusskolu jaukto koru salidojums

Valmiera

20.05.2017 plkst. 16.00

Vokālā ansambļa “Melos” mācību gada noslēguma koncerts

BJC Rīgas Skolēnu pils Svētku zāle, K. Barona iela 99, Rīga

BJC "Rīgas Skolēnu pils" vokālā ansambļa "Melos" vadītāja Jeļena Freiberga, 29771123

20.05.2017 plkst. 13.00

BJC “Kurzeme” vokāli instrumentālā ansambļa “Vējš” 20 gadu jubilejas koncerts

Teātra klubs "Hamlets" , Jāna sēta 5, Rīga

BJC "Kurzeme", Sintija Grava

19.05.2017 - 30.10.2017

Rīgas interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkursa izstāde ”Latvijas kukaiņu daudzveidība”

Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", M.Mickeviča

18.05.2017 plkst. 18.00

Ritmoplastikas pulciņa mācību gada noslēguma atskaites koncerts

Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zāle, Merķeļa iela 13, Rīga

BJC "Rīgas Skolēnu pils" ritmoplastikas pulciņa vadītāja Ieva Romanovska, 26050513

18.05.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

18.05.2017 plkst. 17.30

BJC “IK Auseklis” 2.pusgada noslēguma koncerts “Pavasara laiks”

BJC "IK Auseklis" Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Justīne Vīksna, 67181387

17.05.2017 plkst. 17.00

Rīgas atklātie ģimeņu sporta svētki “Mammu, gribu sportot!”

BJC „Laimīte” Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava” Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

BJC "Laimīte", I.Spīķe

17.05.2017 - 30.05.2017

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās mākslas konkurss – izstāde „Kaķu galerija 2”

Rīgas Kultūras un atpūtas centrā IMANTA Anniņmuižas bulvārī 29, Rīgā

BJC "Zolitūde" Silvija Apse, 67404160

17.05.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

17.05.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 20.posms

Mucenieki

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

16.05.2017

Lielkoncerts “Rīgas gailis 2017” 5.-9. klašu un meiteņu koriem

Rīgas doms, Herdera laukums 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa

16.05.2017 plkst. 12.00

Rīgas 3.atklātās inerces koka automodeļu ātrumsacensības un automodeļu dizaina konkurss „RIPO AUTO – 2017”

Rīgas 28. vidusskolā, Sliežu ielā 23, Rīgā

Rīgas 28.vidusskola, Ziemelis, 27633569

16.05.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 19.posms

Mežaparks

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

15.05.2017 plkst. 10.00

JAUNO ŪDENS PĒTNIEKU KONKURSS

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1, Rīgā

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola"

15.05.2017 plkst. 15.00 - 15.10.2017

Rīgas atklātās sacensības stafetēs ar vieglatlētikas vingrinājumiem “Laimītes stafetes 2017”

BJC „Laimīte” Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava” Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

BJC "Laimīte", I.Spīķe

15.05.2017 - 08.09.2017

Centra vizuālās, vizuāli plastiskās mākslas, tehniskās jaunrades pulciņu audzēkņu radošo darbu izstāde “Pavasara laiks 2017”

BJC "IK Auseklis" Silciema ielā 3, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Aija Kalniņa, 67181085

15.05.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sest. pl.10.00-16.00 - 22.05.2017

Pulciņa attīstošās rotaļnodarbības pirmsskolas vecuma bērniem izstāde “Biz biz mārīte”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska, 26079549

15.05.2017 - 08.09.2017

BJC “IK Auseklis” vizuālās, vizuāli plastiskās mākslas, tehniskās jaunrades pulciņu audzēkņu radošo darbu izstāde “Pavasara laiks 2017”

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Aija Kalniņa

14.05.2017 plkst. 10.00

Rīgas sacensības minikāriem

Priekuļu trasē

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Dargis 29744404

13.05.2017 plkst. 17.00 - 13.01.2017

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu

Juglas vsk. Sporta zāle, Kvēles iela 64

Mākslinieciskās jaunrades centrs ”Praktiskās estētikas skola”, Reinbergs 29403822, nr@apollo.lv

13.05.2017 plkst. 10.00

Reģionālā sporta centra “Ķengarags” 2017. gada vasaras sporta sezonas atklāšanas svētki

Reģionālajā sporta centrā “Ķengarags” Maskavas ielā 283B, Rīgā

BJC "Daugmale", Kaspars Sparāns

13.05.2017 plkst. 10.00

JAUNO VIDES PĒTNIEKU KONKURSA

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu Akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1, Rīgā

Bērnu un jauniešu vides izglītības centrs „Rīgas Dabaszinību skola”

13.05.2017 plkst. 13.00

Ģimenes dienai veltīts koncerts

Bērnu un jauniešu centrā "Kurzeme" , Imantas ielā 11a, Rīgā

BJC "Kurzeme", Sigita Siliņa

12.05.2017 plkst. 18.00

“Mūsdienu dejas un skatuves kustība” sadraudzības koncerts

BJC "IK Auseklis" Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Paula Gorobeca, 26423604

12.05.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sest. pl.10.00-16.00 - 19.05.2017

Radošā klubiņa “Stila ABC”audzēkņu radošo darbu izstāde “Ziedi”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska, 26079549

11.05.2017 plkst. 15.00

Rīgas atklātais bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošais konkurss “Kad pasaciņa ciemos nāk…5”

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Zīverte 26036056

11.05.2017 plkst. 16.00

Eiropas Parlamenta informācijas biroja organizētās jaunatnes līdzdalības nedēļas noslēguma pasākums

BJC Rīgas Skolēnu pils Svētku zāle, K. Barona iela 99, Rīga

BJC "Rīgas Skolēnu pils" izglītības metodiķe Aija Smiltēna, 29179246

11.05.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

11.05.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 18.posms

Baltais krusts

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.05.2017 plkst. 14.30

Rīgas speciālo izglītības iestāžu audzēkņu sporta sacensības “No ligzdas ligzdā”

Ķengaraga stadionā, Maskavas ielā 283 B, Rīgā

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola - attīstības centrs, Anita Pormale

10.05.2017 plkst. 15.00

Rīgas atklātās sacensības stafetēs ar vieglatlētikas vingrinājumiem „Laimītes stafetes 2017”

BJC „Laimīte” Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava” Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā

BJC "Laimīte", I.Spīķe

10.05.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme, 26280340

10.05.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 17.posms

Olaine

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.05.2017 plkst. 9.00-17.00 - 31.05.2017

BJC “Mīlgrāvis” skolotājas Ingas Supes audzēkņu darbu izstāde “Aizsargājamie putni Latvijā”

VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietne Gaiļezerā, 2.stāvs, Juglas ielā 20, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

10.05.2017 plkst. 9.00-17.00 - 31.05.2017

BJC “Mīlgrāvis” skolotājas Dagnijas Timules audzēkņu darbu izstāde “Mana zeme”

VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietne Gaiļezerā, 2.stāvs, Juglas ielā 20, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

09.05.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 16.posms

Mangaļsala

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

08.05.2017 plkst. 16.00-18.00

Praktiskais seminārs sporta pedagogiem – “Vieglatlētika – vispārējās izturības attīstīšana”

Rīgas 49. vidusskolas sporta laukums, K. Valdemāra iela 65

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons, 29620325

08.05.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sest. pl.10.00-16.00 - 21.05.2017

Pulciņa “Kaleidoskops” mācību gada noslēguma izstāde

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska, 26079549

06.05.2017 plkst. 10.00

Latvijas jaunatnes BJC “Daugmale” atklātās badmintona sacensības

BJC "Daugmale", Kaņiera ielā 15, Rīgā

BJC "Daugmale", Kaspars Sparāns

05.05.2017 plkst. 17.00

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu

Juglas vsk. Sporta zāle, Kvēles iela 64

Mākslinieciskās jaunrades centrs ”Praktiskās estētikas skola”, Reinbergs 29403822, nr@apollo.lv

05.05.2017 plkst. 17.00

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanās ar augšējo drošināšnu

Juglas vidusskola sporta zālē, Kvēles ielā 64, Rīgā

MJC "Praktiskās estētikas skola", Reinbergs

04.05.2017

TDA “Uguntiņa” mācību gada nolēguma koncerts “Spīdi, vizi vainadziņi”

Rīgas Latviešu biedrības nama Lielā zāle, Merķeļa iela 13, Rīga

BJC "Rīgas Skolēnu pils" TAD "Uguntiņa" vadītāja Gita Ūdre, 27006026

04.05.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 15.posms

Brekši

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

03.05.2017 plkst. 13.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme, 26280340

03.05.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 14.posms

Bumbukalns R

Tautas orientēšanās sacensības "Magnēts" Vasaras sezonas 13.posms

02.05.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 13.posms

Imanta

Tautas orientēšanās sacensības "Magnēts" Vasaras sezonas 13.posms

01.05.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sest. pl.10.00-16.00 - 31.05.2017

Audzēkņu radošo darbu izstāde

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska, 26079549

30.04.2017 plkst. 16.00

Kora “Accolada” un Gatčinas bērnu kora “Harmonija’ (Krievija) draudzības koncerts

Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zāle, Merķeļa ielā 13, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Oksana Čerkasova, 27006018

29.04.2017 plkst. 12.00

Ģitārspēles ansambļu un solistu konkurss “Es un mūzika”

BJC "Kurzeme", Imantas ielā 11a, Rīgā

BJC "Kurzeme", Grava

28.04.2017 - 29.04.2017

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētki “Trejdeviņi gaismas tilti”

Arēna Rīga, Skanstes iela 21

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

28.04.2017 - 30.06.2017

BJC “Altona” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju un pulciņu pirmskolas vecuma audzēkņu darbu izstāde

BJC "Altona" izstāžu zāle, 1.st. halle, Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona" D.Endziņa, A.Mihailova, I.Drēviņa, K. Pazare, J.Šalvīte, S.Nagle, I.Vidovska

27.04.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

27.04.2017 plkst. 16.00 - 27.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 12.posms

Līči

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

27.04.2017 - 30.04.2017

Rīgas atklātais skolēnu un jauniešu floristikas konkurss “Pavasara elpa”

Starptautiskais izstāžu centrs "RTU - BT 1" Ķīpsalas ielā 8, Rīgā

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola", E.Logina

26.04.2017 plkst. 18.00

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētku Cittautu deju kolektīvu koncerts

Kultūras un atpūtas centrs "Imanta", Anniņmuižas bulvāris 29, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

26.04.2017 - 15.05.2017

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās mākslas konkurss – izstāde „Kaķu galerija 2”

BJC "Zolitūde" Ruses ielā 13, Rīgā

BJC "Zolitūde" Silvija Apse

26.04.2017 plkst. 16.00 - 26.04.2014

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 11.posms

Bumbukalns A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

26.04.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

26.04.2017 plkst. 18.00

BJC “Altona” muzikālā teātra studijas pirmizrāde “Alice in Wonder shopping” pēc L.Kerola darba motīviem

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona"

26.04.2017 plkst. 14.30

Konference “Latvijas nākotne – mana nākotne”

Latvijas Kara muzejā, Smilšu ielā 20, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Z.Soboļeva

26.04.2017 plkst. 19.00

BJC “Altona” muzikālā teātra studijas pirmizrāde “Alice in Wonder shopping” pēc L.Kerola darba motīviem

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, Rīgā

26.04.2017 plkst. 18.00

BJC “Altona” muzikālā teātra studijas pirmizrāde “Vienkārši buratīno” pēc A.Tolstoja darba motīviem

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona"

25.04.2017 plkst. 15.00

Vides izziņas spēļu konkurss “Iepazīsti vidi!” Rīgas atklātā kārta

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1, Rīgā

Bērnu un jauniešu vides izglītības centrs “Rīgas Dabaszinību skola”

25.04.2017 plkst. 19.00

Akordeona dienu noslēguma koncerts

Kongrsu nama Lielajā zālē, K.Valdemāra ielā 5, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Karolīne Vancāne, 26005465

25.04.2017 plkst. 14.00

Sporta svētki bērniem ar speciālajām vajadzībām

MJC “Praktiskās estētikas skola”, Andreja Saharova ielā 35, Rīgā

MJC "Praktiskās estētikas skola", Podniece

25.04.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 10.posms

Mangaļsala

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

25.04.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sest. pl.10.00-16.00 - 25.05.2017

Audumu kolāža “Patchwork” audzēkņu izstāde “Pavasaris. Ziedi”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

24.04.2017

Vidusskolu jaukto koru konkurss

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa

24.04.2017 plkst. 10.00-19.00 - 29.05.2017

BJC “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņu mācību gada noslēguma izstāde

BJC "Kurzeme" , Imantas ielā 11a, Rīgā

BJC "Kurzeme" , Ilze Freimane

24.04.2017 - 11.05.2017

Šūšanas un piegriešanas studijas “Adatiņa” audzēkņu darbu izstāde

BJC "Daugmale" 216. telpa, Jēkabpils ielā 19a, Rīgā

BJC "Daugmale", O.Aleksejeva

24.04.2017 plkst. 19.00 - 24.04.2014

Akordeona diena dalībnieku sadraudzības koncerts

Latvijas Nacinālā bibliotekas Ziedoņa zēle, Mūkusalas ielā 3, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Karolīne Vancāne, 26005465

23.04.2017 plkst. 18.00

Meiteņu kamerkora “Tonika” mūzikas dienu koncerts “Ceļojumi”

Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zāle, Merķeļa ielā 13, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Inga Cimiņa

23.04.2017 plkst. 16.00

Akordeona dienu atklāšanas koncerts

Sv. Petera baznīca, Skārņu ielā 19, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Karolīne Vancāne

22.04.2017

Vokālās mūzikas konkursa “Balsis” FINĀLS

BJC "Altona", Altonavas iela 6

VISC

22.04.2017 plkst. 13.00

Mazo vokālistu konkurss “Strazdulēns”

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Veneta Dubrova

22.04.2017 plkst. 11.00

Latvijas kausa 3. posms sporta tūrisma “29 Rīgas atklātās sacensības sporta tūrismā”

Pierīga

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Inga Liepiņa, 26525949

22.04.2017

Rīgas atklātās sacensības minikāru sportā

Grīziņkalns, Rīgā

BJC "Daugmale", K.Haldins

21.04.2017 - 22.04.2017

“Rīgas atklātās meistarsacīkstes – 2017” lēcienos uz batuta

Aviācijas ielā 15, Rīgā

BJC "Daugmale", Tarasenko

21.04.2017 plkst. 19.00

Koklētāju ansambļa “Asustriņa” 35 gadu jubilejas koncerts

Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zāle, Merķeļa ielā 13, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Iveta Tauriņa

20.04.2017 - 21.04.2017

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētku kopmēģinājumi

Rīgas Hanzas vidusskola, Grostonas iela 5

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

20.04.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 9.posms

Garkalne

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

20.04.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

20.04.2017 plkst. 14.00

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” II kārtas (Rīgas kārtas) tērpu skate un laureātu apbalvošana

Kultūras pils "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas iela 3

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene un Dagnija Ramane

19.04.2017 plkst. 16.00-18.00

Praktiskais seminārs sporta pedagogiem – “Aerobika”

Rīgas Franču licejs, Mēness iela 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons, 29620325

19.04.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

19.04.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 8.posms

Priedaine

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

18.04.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 7.posms

Suži

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

18.04.2017 plkst. 18.00

Tematisks pasākums “Lieldienu danči”

BJC "Kurzeme", Imantas ielā 11a, Rīgā

BJC "Kurzeme" , Ilze Freimane

17.04.2017 plkst. 12.00

Gadskārtu ieražu svētki Lieldienas

BJC "Bolderāja" pagalmā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

13.04.2017 plkst. 13.00

Atklātais izteiksmīgās skatuves runas konkurss “Mana valoda”

Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas attīstības centrs, Ģertrūdes ielā 18, Rīgā

Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas attīstības centrs, I.Apsīte

13.04.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

13.04.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 6.posms

Lagnstiņi ZA

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

12.04.2017

Vokāli instrumentālo ansambļu konkursa fināls (akustiskās grupas)

VISC

12.04.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Puškina licejs, Sarkandaugavas iela 22

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

12.04.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

12.04.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 5.posms

Kleisti

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

12.04.2017 plkst. 15.30

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” 1.kārtas 2.posma laureātu apbalvošana

Rīgas dome, Rātslaukums 1, 5.stāvs

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

11.04.2017 plkst. 14.00

Mūsdienu deju radošais konkurss

Kultūras pils "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas iela 36

Valsts Izglītības satura centrs sadarbībā ar BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodisko centru

11.04.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas valda Zālīša Sākumskola, Kalpaka bulvāris 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

11.04.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 4.posms

Priedkalne

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

11.04.2017 plkst. 14.00

Konkurss “Elektrons” Rīgas un Latvijas vispārējās izglītības iestāžu 10.-12. klasu audzēkņiem (Klātienes kārta)

Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā, K.Valdemāra ielā 1, Rīgā

Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, V.Vītola

10.04.2017

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētku skate (Visu rajonu/priekšpilsētu 5.-6.A un 7.-9. klašu grupas)

Rīgas 45. vidusskola, Ropažu iela 34

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

09.04.2017 plkst. 11.00

Rīgas tradicionālās muzicēšanas konkurss “Klaberjakte 2017”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Baronā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, D.Liepa

08.04.2017 plkst. 10.00

Latvijas jaunatnes BJC “Daugmale” atklātās badmintona sacensības

BJC "Daugmale", Kaņiera ielā 15, Rīgā

BJC "Daugmale", Kaspars Sparāns

08.04.2017

Rīgas atklātās sacensības sporta tūrismā un alpīnisma tehnikā

Sliežu ielā 23, Rīgā

BJC "Daugmale", A.Dombrovskis

08.04.2017 plkst. 11.00

LEGO Robotika 2017

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

RJTC, Zīverts

07.04.2017 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas un mazās formas uzvedumu konkurss (VISC kārta)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

07.04.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 13.vidusskola, Pulkveža brieža iela 25

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

07.04.2017 plkst. 14.00

Rīgas vakara (maiņu) vidusskolu konkurss “Rīgas muzikālā pietura”

Rīgas vakara ģimnāzija, Gaiziņa ielā 1, Rīgā

Rīgas vakara ģimnāzija, I.Butevica

07.04.2017 plkst. 14.00

Rīgas 37.vidusskolas atklātās aerobikas sacensības

Rīgas 37. vidusskola, Čiekurkalna hallē 53 B, Rīgā

Rīgas 37.vidusskola, I.Ivanova

07.04.2017 - 30.06.2017

BJC “Altona” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju un pulciņu pirmskolas vecuma audzēkņu darbu izstāde

BJC "Altona" izstāžu zāle, 1.st. halle, Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona" D.Endziņa, A.Mihailova, I.Drēviņa

06.04.2017

5.-9. klašu un zēnu koru skate Vidzemes priekšpilsētā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ināra Freimane

06.04.2017 plkst. 16.00 - 31.05.2017

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes atklāšana

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Vestibils, K. Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Aija Gagaine, 27006019

06.04.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 3.posms

Berģi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.04.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Bieriņu velotrase Mārupītes parkā, Amulas ielā 11, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

05.04.2017

5.-9. klašu un zēnu koru skate Latgales priekšpilsētā un Centra, Ziemeļu rajonos

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Evija Milzāraja, Nataļja Jekimova, Inta Godiņa

05.04.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 25.vidusskola, Rušonu iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

05.04.2017 - 23.04.2017

Aicinām piedalīties foto konkursā- ceļojošajā izstādē “MANA IELA, MANS PAGALMS”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

05.04.2017 plkst. 15.00

Rīgas atklātā modes skate “Cik dažādi mēs esam!”

Rīgas Lastādijas internātpamatskola, Maskavas ielā 178, Rīgā

BJC "Daugmale", Iveta Eihe

05.04.2017 plkst. 17.30

Rīgas 2017. gada bērnu un jauniešu atklātās sacensības “RITEŅVASARA – 2017”

Uzvaras laukuma trase, Uzvaras bulvārī 15, Rīgā

TJN "Annas 2"; Aleksandrs Briedis 29511925; Lauma Krogzeme 26280340

05.04.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 2.posms

Imanta

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.04.2017 - 27.04.2017

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde “Rīgas toņi un pustoņi”

Rīgas dome, Rātslaukums 3

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

04.04.2017

5.-9. klašu un zēnu koru skate Zemgales priekšpilsētā

BJC "Altona", Altonavas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska

04.04.2017

5.-9. klašu un zēnu koru skate Kurzemes rajonā

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, Āgenskalna iela 21

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska

04.04.2017 - 24.04.2017

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss ,,Pļava -11”

BJC "IK Auseklis", Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Aija Kalniņa

04.04.2017 plkst. 13.00 - 30.04.2017

Estētikas skolas “Mazais prātnieks” bērnu darbu mākslas izstāde “Krāsu krellītes”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 1. stāva vestibils, K. Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Estētikas skolas "Mazais prātnieks" Dace Putāne

04.04.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sest. pl.10.00-16.00 - 23.04.2017

Bērnu un jauniešu foto konkursa – ceļojošā izstādes “Mana iela, mans pagalms”

BJC "Bolderāja", Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D.Ostrovska

04.04.2017 plkst. 16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Vasaras sezonas 1.posms

Šmerlis - t/c Alfa

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.04.2017 plkst. 15.00

Konkursa “Superpuika 2017” fināls

AS "Latvijas Gāze" tornis, Vagonu ielā 20, Rīgā

TJN "Annas 2", Ēriks Loks 29277867

03.04.2017 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss (visi rajoni, priekiešpilsētas)

Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskas centrs, Gaļina Novikova 28281359

03.04.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 89.vidusskola, Hipokrāta iela 27

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

03.04.2017 - 06.04.2017

Rīgas un Rīgas plānošanas reģiona speciālo izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde – konkurss “Krāsainās domas 2017”

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola - attīstības centrs, Salaspils ielā 14, Rīgā

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola - attīstības centrs, Līga Jukša

01.04.2017 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss (visi rajoni, priekšpilsētas)

NVO nams, Ieriķu iela 43A

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskas centrs, Gaļina Novikova 28281359

01.04.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sest. pl.10.00-16.00 - 28.04.2017

Audzēkņu radošo darbu izstāde

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska, 26079549

01.04.2017 plkst. 11.00

Rīgas atklātās sacensības F1N lidmodeļu klasēs

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

RJTC, Timofejevs, 29338820

31.03.2017 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss (Vidzemes priekšpilsēta, Latgales priekšpilsēta, Ziemeļu rajons)

NVO nams, Ieriķu iela 43A

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskas centrs, Sarmīte Kadiķe 29489282

31.03.2017 plkst. 19.00

Meiteņu kora “Rīga” koncerts “Dziediet meitas, dziediet puiši greznu dziesmu vakarā”

KTMC "Mazā Ģilde", Amatu iela 3/5

BJC "Rīgas Skolēnu pils" kora vadītāja Gunta Malēvica, 29893250

29.03.2017 plkst. 19.00

Bērnu un jauniešu centra “Kurzeme” teātra izrāde “Spoguļattēlu streiks”

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Reinis Vējiņš

29.03.2017 plkst. 14.30-18.00

Rīgas jaunāko klašu skolēnu tehniskās modelēšanas sacensības

TJN "Annas 2", Annas iela 2

TJN "Annas 2", Ārija Zariņa, 29805895

28.03.2017 plkst. 16.00

Latgales priekšpilsētas, Centra un Ziemeļu rajonu koru kopmēģinājums

Rīgas 6. vidusskola, Aleksandra Čaka iela 102

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Evija Milzarāja, Nataļja Jekimova, Inta Godiņa

28.03.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 40.vidusskola, Tērbatas iela 15/17

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

27.03.2017 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu skate – radošais konkurss (Kurzemes rajons, Zemgales priekšpilsēta, Centra rajons)

Rīgas 71.vidusskola, Iļģuciema iela 6

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskas centrs, Sarmīte Kadiķe 29489282

27.03.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 28. vidusskola, Sliežu iela 23

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

27.03.2017 - 27.04.2017

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkurss-izstāde daba mums apkārt ,,Pļava -11”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Aija Kalniņa

26.03.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 46.posms

Mucenieki

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

25.03.2017 plkst. 12.00

XIII Starptautiskais baleta, teātru, klasiskās un modernās dejas kolektīvu DEJU FORUMS „RĪGA” fināls

Kultūras centrā “Ziemeļblāzma”, Ziemeļblāzmas ielā 36

MJC "Praktiskās estētikas skola", Tālis Sils

25.03.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 45.posms

Buļļezers

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

24.03.2017 plkst. 11.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta VIDZEMES priekšpilsētā (1)

Rīgas 63. vidusskola, Baltezera iela 6 (projektu nedēļa)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle, 27006034

24.03.2017 plkst. 18.00 - 14.03.2017

Muzikālās teātra studijas jaunākās grupas izrāde”Pasaka par Diegabiksi” pēc Ž.Grīvas stāsta motīviem

BJC "Altona" zāle, Altonavas iela 6

BJC "Altona" L.Tīruma, U.Tīrums

24.03.2017 plkst. 13.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta VIDZEMES priekšpilsētā (2)

Rīgas 80. vidusskola, Andromedas gatve 11 (sāk vietējie)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

23.03.2017

Konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” 1. kārtas 2. posma modes skate

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

23.03.2017 plkst. 14.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta ZEMGALES priekšpilsētā (1)

BJC “Zolitūde”, Ruses iela 13

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle, 27006034

23.03.2017 plkst. 14.30

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta ZEMGALES priekšpilsētā (2)

Plkst. 14.30 Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Ruses iela 22

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

23.03.2017 plkst. 18.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta ZEMGALES priekšpilsētā (3)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

22.03.2017

Vokāli instrumentālo ansambļu skate (akustiskās grupas)

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

22.03.2017 plkst. 11.20

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta CENTRA rajonā (1)

Rīgas Centra humanitārā vidusskola (Mazā skola), Tallinas iela 57

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle, 27006034

22.03.2017 plkst. 15.20

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta CENTRA rajonā (2)

Rīgas 22. vidusskola, Bruņinieku iela 10

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

21.03.2017

Vokāli instrumentālo ansambļu skate (apskaņotās grupas)

Rīgas 45. vidusskola, Ropažu iela 34

21.03.2017 plkst. 10.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta LATGALES priekšpilsētā (1)

Rīgas 88. vidusskola, Ilūkstes iela 30 (rāda tikai 88.vsk.kolektīvi)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle, 27006034

21.03.2017 plkst. 12.30

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta LATGALES priekšpilsētā (2)

Rīgas Austrumu vidusskola, Viļānu iela 13

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

21.03.2017 plkst. 14.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta KURZEMES rajonā

Rīgas 34. vidusskola, Vircavas iela 7 (bijusī Rīgas 68. vidusskola)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

21.03.2017 plkst. 14.30

Atklātās Rīgas skolēnu sacensības trases automodelismā “Pavasara balva”

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88

RJTC, Ē.Butāns

20.03.2017 plkst. 12.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta ZIEMEĻU rajonā (1)

Rīgas Rīnūžu vidusskola, Augusta Dombrovska iela 88 (sāk vietējie kolektīvi)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle, 27006034

20.03.2017 plkst. 15.00

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārta ZIEMEĻU rajonā (2)

Rīgas Kultūru vidusskola, Ganību dambis 7

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

19.03.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 44.posms

Gark. Baliņi

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

19.03.2017 plkst. 9.00-17.00

Rīgas pilsētas atklātais čempionāts radiovadāmajā automodelismā “Tepiķa cīņas 2017”

Babītes sporta komplekss, Jūrmalas iela 17, Piņķi

TJN "Annas 2", Jurijs Terentjevs, 26551595

18.03.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 43.posms

Mežaparks

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

15.03.2017 - 16.03.2017

Kursi sporta pedagogiem – “Fizisko aktivitāšu nozīme un raksturojums sākumskolas vecumā sporta spēlēs un vingrošanā”

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons, 29620325

14.03.2017 plkst. 18.00

Bērnu un jauniešu centra “Kurzeme” teātra izrāde “Lutauša dzimšanas diena”

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Reinis Vējiņš

13.03.2017 plkst. 9.00-17.00

Kursi sporta pedagogiem – “Badmintons sporta nodarbībās ar Shuttle Time programmu”

Rīgas Teikas vidusskola, Aizkraukles iela 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons, 29620325

13.03.2017 - 31.03.2017

BJC “Daugmale” Lego pulciņa audzēkņu radošo darbu izstāde

BJC "Daugmale", 3.stāva koridors, Jēkabpils iela 19a

BJC "Daugmale", S.Bērziņa

12.03.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 42.posms

Dūņezers

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

11.03.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 41.posms

Garkalne D

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

11.03.2017 plkst. 11.00

Rīgas bērnu un jauniešu folkloras kopu un pulciņu skate mazākumtautības folkloras kopu dalībniekiem

Rīgas 54.vidusskolā, Baltā iela 22, Rīga

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, D.Liepa 29472293

11.03.2017 plkst. 11.00

Rīgas folkloras kopu skate (3)

Rīgas 54.vidusskola, Baltā iela 22, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

10.03.2017 plkst. 9.00-17.00 - 31.05.2017

BJC “Mīlgrāvis” skolotājas Ingas Supes audzēkņu darbu izstāde “Aizsargājamie putni Latvijā”

VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietne Gaiļezerā, 2.stāvs, Juglas iela 20

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

10.03.2017 plkst. 9.00-17.00 - 31.05.2017

BJC “Mīlgrāvis” skolotājas Dagnijas Timules audzēkņu darbu izstāde “Mana zeme”

VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietne Gaiļezerā, 2.stāvs, Juglas iela 20

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

10.03.2017 plkst. 18.00

Kustību izrādes “Lūk, tāds tas kantoris”, rež. I. Raudinga un “Pasaciņa” rež. M. Juška-Grundberga

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Teātra zāle, K. Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils" metodiķe Zane Goiževska, 27006023

09.03.2017

Vokālās mūzikas konkursa “Balsis” II kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa

08.03.2017 plkst. 16.00-18.00

Praktiskais seminārs sporta pedagogiem – “Volejbola apmācības vadlīnijas pamatskolā”

Rīgas Franču licejs, Mēness iela 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons, 29620325

08.03.2017 - 10.03.2017

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētku skate (Kurzemes rajona un Latgales un Zemgales priekšpilsētu deju kolektīvi)

Rīgas 69. vidusskola, Imantas iela 11a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

08.03.2017 plkst. 14.00

Rīgas bērnu un jauniešu folkloras kopu un pulciņu skate latviešu folkloras kopām

BJC "IK Auseklis" Silciema iela 3

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, D.Liepa 29472293

08.03.2017 plkst. 14.00

Rīgas folkloras kopu skate (2)

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3, Rīga, Jugla

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

07.03.2017 plkst. 14.00

Rīgas bērnu un jauniešu folkloras kopu un pulciņu skate latviešu folkloras kopām

Rīgas 3.speciālā pamatskola, Telts iela 2A

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, D.Liepa 29472293

07.03.2017 plkst. 14.00

Rīgas folkloras kopu skate (1)

Rīgas 3.speciālā pamatskola, Telts iela 2A, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dina Liepa

06.03.2017 - 08.03.2017

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētku skate (Vidzemes priekšpilsētas un Centra un Ziemeļu rajonu deju kolektīvi)

Rīgas Ezerkrastu pamatskola, Malienas iela 89

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

06.03.2017 - 24.03.2017

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Rīgas toņi un pustoņi”

Kultūras un tautas mākslas centrs "Ritums" (Jauniela 29a), BJC "Daugmale (Jēkabpils iela 19a), Rīgas Kultūras centrs "Iļģuciems" (Lidoņu iela 27 k/2), BJC "Altona" (Altonavas iela 6), BJC "Mīlgrāvis" (Baltāsbaznīcas iela 14), BJC "IK Auseklis" (Silciema iela 3)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Dagnija Ramane, Viva Dzene

05.03.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 40.posms

Bumbukalns

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.03.2017 plkst. 12.00

XIII Starptautiskais baleta, teātru, klasiskās un modernās dejas kolektīvu DEJU FORUMS „RĪGA” atlases kārta

MJC “Praktiskās estētikas skola” Andreja Saharova ielā 35

MJC "Praktiskās estētikas skola", Tālis Sils

04.03.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 39.posms

Garkalne Z

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.03.2017 plkst. 12.00

Teātra “Zīļuks” izrāde “Sīpoliņa piedzīvojumi”, rež. L. Paegle

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Teātra zāle, K. Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils" metodiķe Zane Goiževska, 27006023

03.03.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sest. pl.10.00-16.00 - 31.03.2017

Izstāde “No manas ģimenes pūralādes”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", D.Ostrovska

02.03.2017 plkst. 10.00-14.00

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla “Toņi un pustoņi” I kārtas 2. posma konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” darbu iesniegšana KURZEMES rajonā

Rīgas Kultūras centrs "Iļģuciems", Lidoņu iela 27 k/2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

02.03.2017 plkst. 10.00-14.00

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla “Toņi un pustoņi” I kārtas 2. posma konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” darbu iesniegšana ZEMGALES priekšpilsētā

BJC "Altona", Altonavas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

02.03.2017 plkst. 10.00-14.00

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla “Toņi un pustoņi” I kārtas 2. posma konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” darbu iesniegšana ZIEMEĻU rajonā

BJC "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas iela 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

02.03.2017 plkst. 16.00 - 30.09.2017

Izstāde “Ko stāsta senā rakstāmspalva… (Mūsu valoda un rakstība gadsimtu gaitā)”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Skolu muzejs, K. Barona iela 99

BJC "Rīgas Skolēnu pils" Skolu muzeja vadītājs, Jāzeps Imants Vikšers

01.03.2017 plkst. 10.00-14.00

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla “Toņi un pustoņi” I kārtas 2. posma konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” darbu iesniegšana CENTRA rajonā

Kultūras un tautas mākslas centrs "Ritums", Jauniela 29a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

01.03.2017 plkst. 10.00-14.00

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla “Toņi un pustoņi” I kārtas 2. posma konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” darbu iesniegšana LATGALES priekšpilsētā

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

01.03.2017 plkst. 10.00-14.00

V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla “Toņi un pustoņi” I kārtas 2. posma konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” darbu iesniegšana VIDZEMES priekšpilsētā

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

01.03.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sest. pl.10.00-16.00 - 31.03.2017

BJC “Bolderāja” audzēkņu radošo darbu izstāde

BJC "Bolderāja" vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

27.02.2017 plkst. darba dienas pl. 10.00 - 20.00 - 21.04.2017

BJC “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde “Pavasara krāsas”

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Ilze Freimane

27.02.2017 plkst. 9.00

Interešu izglītības iestāžu metodiķu sanāksme/seminārs

BJC "Rīgas Skolēnu pils",215. telpa, K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

25.02.2017 plkst. 10.00-18.00

Kursi teātru pedagogiem (lektores B.Bauma, I.Bauma un L. Smildziņa)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons

25.02.2017 plkst. 10.00-18.00

Rīgas Jauno tehniķu centra Atklātās kausa izcīņas sacensības Telpu lidmodeļiem

Rīgas Jauno tehniķu centra aktu zālē, Bauskas iela 88

Rīgas Jauno tehniķu centrs, V.Rošonoks

25.02.2017 plkst. 10.00

Rīgas Jauno tehniķu centra Atklātās kausa izcīņas sacensības Telpu lidmodeļiem

Rīgas Jauno tehniķu centra aktu zālē, Bauskas iela 88

Rīgas Jauno tehniķu centrs, V.Rošonoks

25.02.2017 plkst. 11.30-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 37.posms

Dzirnezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

24.02.2017 - 25.02.2017

BJC “Daugmale” kauss lēcienos uz batuta

BJC "Daugmale", Aviācijas iela 15

BJC "Daugmale", L.Tarasenko

24.02.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 84.vidusskola, Lielvārdes iela 141

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

23.02.2017 plkst. 16.00

Kurzemes rajona un Zemgales priekšpilsētas koru kopmēģinājums

BJC "Altona", Altonovas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska, Inta Godiņa

23.02.2017 plkst. 16.00 - 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas Ostvalda vidusskola, Dammes iela 20

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

22.02.2017 - 10.03.2017

Skolu vēstures muzeju prezentācijas pēc īpaša grafika

Rajonos un priekšpilsētās

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

22.02.2017 plkst. 16.00- 18.00

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Krišjāņa Valdemāra iela 1

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

19.02.2017 plkst. 11.30-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 36.posms

Lielupe

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

18.02.2017 plkst. 11.00

Vokālās mūzikas konkursa “Balsis” I kārta Kurzemes rajonā un Zemgales priekšpilsētā

BJC "Altona", Altonavas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska

18.02.2017 plkst. 10.00-18.00

Kursi teātru pedagogiem (lektores B.Bauma, I.Bauma un L. Smildziņa)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons

18.02.2017 plkst. 11.30-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 35.posms

Ummis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

17.02.2017 plkst. 14.00

Vokālās mūzikas konkursa “Balsis” I kārta Vidzemes priekšpilsētā (1.-4. un 5.-9. kl. grupas)

Rīgas Juglas sākumskola, Skrudalienas iela 1

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ināra Freimane

17.02.2017 - 01.04.2017

Tallinas Kopli jauniešu centra mākslas pulciņa audzēkņu darbu izstāde, veltīta Igaunijas Neatkarības 99.gadadienai “Sinimustvalge” (“Zilimelnbaltais”)

BJC "Altona" halle, Altonavas iela 6

BJC "Altona", D.Endziņa

16.02.2017

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2017” laureātu apbalvošana

Rīgas Latviešu biedrības nams

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

16.02.2017 plkst. 14.00

Vokālās mūzikas konkursa “Balsis” I kārta Centra un Ziemeļu rajonos

BJC "Laimīte"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Evija Milzāraja, Nataļja Jekimova

15.02.2017 plkst. 14.00

Vokālā mūzikas konkursa “Balsis” I kārta Latgales (visas vecuma grupas) un Vidzemes (vidusskolas vecuma grupas) priekšpilsētās

BJC "Daugmale"

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inta Godiņa, Ināra Freimane

15.02.2017 plkst. 16.00

Seminārs sporta pedagogiem “Kinezioloģiskās teipošanas pamatprincipi”

Rīgas Franču licejs, Mēness iela 8

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons, 29620325

15.02.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sestdienas pl.10.00-16.00 - 22.02.2017

Pulciņa “Čaklās bitītes” izstāde “Cirks”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

12.02.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sestdienas pl.10.00-16.00 - 03.03.2017

Audumu kolāžas pulciņa “Patchwork” izstāde “Gaidām pavasari”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

12.02.2017 plkst. 11.30-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 34.posms

Buļļusala R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

11.02.2017 plkst. 10.00-14.30

Kursi teātru pedagogiem (lektores B.Bauma un I.Bauma)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons

11.02.2017 plkst. 15.00

Bērnu un jauniešu centra “Kurzeme” teātra izrāde “Sniega karaliene”

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a

BJC "Kurzeme", Ilze Freimane

11.02.2017 - 12.02.2017

Rīgas atklātās sacensības alpīnisma tenikā

BJC "Daugmale", Aglonas iela 39

BJC "Daugmale", A.Dombrovskis

11.02.2017 plkst. 11.30-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 33.posms

Remberģi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

11.02.2017 plkst. 10.00

Latvijas jaunatnes BJC “Daugmale” atklātās badmintona sacensības

BJC "Daugmale", Kaņiera iela 15

BJC "Daugmale", Kaspars Sparāns

10.02.2017 plkst. 17.00

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu

Juglas vsk. Sporta zāle, Kvēles iela 64

Mākslinieciskās jaunrades centrs ”Praktiskās estētikas skola”, Reinbergs, 29403822, nr@apollo.lv

10.02.2017 plkst. 16.00 - 18.00 - 10.04.2017

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas 71.vidusskola, Iļģuciema iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

10.02.2017 plkst. 17.00

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanās ar augšējo drošināšnu

Juglas vidusskola sporta zāle, Kvēles iela 64

MJC "Praktiskās estētikas skola", Reinbergs

09.02.2017 plkst. 16.00

Latgales priekšpilsētas, Ziemeļu un Centra rajonu koru kopmēģinājums

Rīgas 6. vidusskola, Aleksandra Čaka iela 102

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Evija Milzarāja, Nataļja Jekimova, Inta Godiņa

09.02.2017 plkst. 15.00-17.00

Sportisko aktivitāšu pasākums ,,Ziemas prieki”

BJC "IK Auseklis', Silciema iela 3

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

06.02.2017 plkst. 10.00

Sanāksme Rīgas teātru pulciņu skolotājiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

06.02.2017 plkst. 16.00 - 18.00 - 06.04.2017

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Ziemeļvalstu ģimnāzija

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

05.02.2017 plkst. 11.30-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 32.posms

Buļļusala A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.02.2017 plkst. 10.00-18.00

Kursi teātru pedagogiem (lektores B.Bauma, I.Bauma un L. Smildziņa)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons

04.02.2017 plkst. 11.30-16.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 31.posms

Kleisti

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

04.02.2017 plkst. 16.00 - 18.00 - 04.04.2017

Skolu vēstures muzeju prezentācijas

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, Āgenskalna iela 21

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

03.02.2017 plkst. 16.00

Mūzikas metodiskās apvienības metodiķu sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 103.telpa

I.Cimiņa

02.02.2017 plkst. 14.00

Kursi tautas deju kolektīvu vadītājiem

Rīgas Teikas vidusskola

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Gunārs Antapsons

02.02.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sestdienas pl.10.00-16.00 - 20.02.2017

Audumu kolāžas pulciņa “Patchwork” izstāde “Optiskie efekti”

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

01.02.2017 - 17.02.2017

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2017” izstāde Rīgas domē

Rīgas dome

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

01.02.2017 plkst. darba dienas pl.10.00-20.00, sestdienas pl.10.00-16.00

BJC “Bolderāja” audzēkņu radošo darbu izstāde

BJC "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

31.01.2017 - 16.02.2017

BJC “Daugmale” mākslas pulciņu radošā izstāde “Siržu karnevāls”

BJC "Daugmale", Rīga, Jēkabpils iela 19a, 201., 216.telpas

BJC "Daugmale", Z.Veldre

30.01.2017 plkst. 10.00

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2017” iekārtošana

Rīgas dome

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

30.01.2017 - 09.03.2017

Akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studijas “BrīnumOta” pulciņu atskaites izstāde

BJC "Daugmale", Rīga, Jēkabpils iela 19a, 3.stāva koridors

BJC "Daugmale", E.Mosijuka-Vanaga

29.01.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 29.posms

Šmerlis-Auseklis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.01.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 28.posms

Priedaine

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

26.01.2017 plkst. 16.00

Kurzemes rajona koru kopmēģinājums

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Āgenskalna iela 21

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska, Inta Godiņa

26.01.2017 plkst. 16.00

Zemgales priekšpilsētas koru kopmēģinājums

BJC "Altona", Altonavas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska, Inta Godiņa

26.01.2017 - 23.02.2017

Bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde ,,Mocīša darbnīca 11″

BJC "Auseklis", Silciema iela 3

BJC ,,IK Auseklis", Olafs Šāvelis

25.01.2017 plkst. 17.00

Galda tenisa sacensības „Draudzības kauss” 3.posms (vecākās grupas spēlētājiem)

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Imantas iela 11a, Rīga

BJC "Kurzeme", Jānis Mauriņš

22.01.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 27.posms

Lapsas R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

20.01.2017 plkst. 17.00

Tautas dejas metodiskās apvienības metodiķu sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 103.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Ineta Bērziņa

19.01.2017 plkst. 15.00

Zemgales priekšpilsētas un Kurzemes rajona mūzikas kolektīvu vadītāju seminārs

Ziemeļvalstu ģimnāzijā (Paula Lejiņa ielā 12)

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Alda Šeļegovska

18.01.2017 plkst. darba dienas 10.00-20.00, sestdienas 10.00-16.00

Floristikas pulciņa izstāde “Ziemas kompozīcija”

Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8, Rīga

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska, 26079549

18.01.2017 - 25.02.2017

Ceļojošā izstāde „Mana apkaime. Mans apkaimes stāsts”

BJC “Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona 99, I stāva vestibils

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, V.Dzene, 27006045

16.01.2017 - 18.01.2017

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2017” darbu iesniegšana

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Viva Dzene, Dagnija Ramane

15.01.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 26.posms

Biķernieki ALFA

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

14.01.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 25.posms

Brekši

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

12.01.2017 plkst. 9.30

Rajonu un priekšpilsētu pasākumu koordinatoru sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 103.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inga cimiņa

08.01.2017

Lielais Ziemas koncerts

K/c "Imanta", Anniņmuižas bulvāris 29, Rīga

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska, 26079549

08.01.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 24.posms

Langst.-Dumbr.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.01.2017 plkst. 15.00

Ziemassvētku kauju 100. gadadienas atceres pasākums Tīreļpurvā

Tīreļpurvs

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

07.01.2017 plkst. 9.30-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” Ziemas sezonas 23.posms

Juglas pf.

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

07.01.2017 plkst. 10.00

Tautas dejas metodiskās apvienības metodiķu sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona 99, 103.telpa

I.Cimiņa, I.Bērziņa

06.01.2017 plkst. 10.00

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētku darba grupas sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 103.telpa

05.01.2017 plkst. 10.00-18.00 - 28.02.2017

Atvērto durvju dienas. BJC “Mīlgrāvis” audzēkņu 1.mācību pusgada darbu skate

Bērnu un jauniešu centrs "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas iela 14, Rīga

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule. Lūgums pieteikt apmeklētāju grupas 67349492

02.01.2017 plkst. darba dienas 10.00-20.00, sestdienas 10.00-16.00 - 10.01.2017

Audumu kolāžas pulciņa “Patchwork” izstāde “Ziemassvētki”

Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8, Rīga

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska

02.01.2017 plkst. darba dienas 10.00-20.00, sestdienas 10.00-16.00 - 31.01.2017

Audzēkņu radošo darbu izstādes

Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja", vestibilā, Flotes iela 8, Rīga

BJC "Bolderāja", D. Ostrovska, 26079549