Darba plāns

Datums, laiksNosaukumsNorises vieta, adreseOrganizētājiestāde, atbildīgais, cita informācija

01.01.2018 - 28.02.2018

Izglītības iestāžu radošo darbu izstāde “Leduspuķe logā”

Rīgas Centrālā bibliotēka

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Dagnija Ramane

22.01.2018 - 24.01.2018

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes – konkursa “Lidice 2018” darbu iesniegšana

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 103. telpa, Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar VISC/ Viva Dzene, Dagnija Ramane

23.01.2018 plkst. 16.00

Skolu vēstures muzeju vadītāju sanāksme – darba plāns 2017./2018. m.g. 2. pusgadam

BJC "Rīgas Skolēnu pils 215. telpa, Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

25.01.2018 plkst. 16.00

Rīgas interešu izglītības mūzikas kolektīvu vadītāju seminārs Centra , Ziemeļu rajonā un Latgales priekšpilsētā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 112.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Nataļja Jekimova, Ieva Apsīte

25.01.2018 plkst. 14.00

Kurzemes rajona un Zemgales priekšpilsētas zēnu koru kopmēģinājums

Rīgas Mūzikas internātvidusskola, Šampētera iela 98, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska

27.01.2018 plkst. 11.00

Seminārs “Labās prakses piemēri” Rīgas interešu izglītības teātra mākslas skolotājiem

Rīgas 88. vidusskola, Ilūkstes iela 30, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

31.01.2018 plkst. 14.00

Centra un Ziemeļu rajona zēnu koru kopmēģinājums

Pamatskola "Rīdze", Kr. Valdemāra iela 2, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Nataļja Jekimova

02.02.2018 plkst. 14.00

Latviešu tautas dziesmu dziedāšanas sacensību skolu jaunatnei “Lakstīgala 2018” Rīgas kārtas

BJC "Rīgas Skolēnu pils svētku zāle, Kr. Baroan 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

05.02.2018

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2018” iekārtošana

Rīgas dome

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar VISC/ Viva Dzene, Dagnija Ramane

05.02.2018 - 09.02.2018

Skolu vēstures muzeju darba jomu atbildīgo mācības (detalizētāks grafiks apvienības rakstā)

BJC "Rīgas Skolēnu pils 215. telpa, Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

06.02.2018 - 21.02.2018

Starptautiskā bērnu mākslas izstāde “Lidice 2018”

Rīgas dome

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar VISC/ Viva Dzene, Dagnija Ramane

06.02.2018 plkst. 15.30

Rīgas interešu izglītības mūzikas kolektīvu vadītāju seminārs Vidzemes priekšpilsētā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 215.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane

08.02.2018 plkst. 9.30

MC pasākumu koordinatoru sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 215.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Inga Cimiņa

13.02.2018 plkst. 14.00

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2018”, Vidzemes priekšpilsēta, B grupa

Rīgas Juglas sākumskola, Skrudalienas iela1

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane, Ilze Herberga

14.02.2018 plkst. 14.00

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2018”, Centra un Ziemeļu rajons, B grupa

Rīgas Raiņa 8. vakara (maiņu) vidusskola, Krišjāņa Barona iela 71

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja. Maija Feldmane, Nataļja Jekimova, Maira Kalniņa

15.02.2018 plkst. 14.00

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2018”, Latgales priekšpilsēta , B grupa

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ieva Apsīte, Ilze Rimicāne

16.02.2018 plkst. 14.00

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2018”, Visi rajoni, priekšpilsētas A grupa

Pamatskola "Rīdze", Krišjāņa Valdemāra iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Santa Vancāne

17.02.2018 plkst. 11.00

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2018”, Zemgales priekšpilsēta un Kurzemes rajons , B grupa

BJC "Altona", Altonavas iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Alda Šeļegovska, Ilze Herberga, Alda Bēvalde

20.02.2018 plkst. 14.00

Vidzemes priekšpilsētas zēnu koru kopmēģinājums

Rīgas Juglas sākumskola, Skrudalienas iela 1, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane

21.02.2018 plkst. 14.00

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2018” laureātu apbalvošana

VEF Kultūras pils Kamerzāle, Ropažu iela 2, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar VISC/ Viva Dzene, Dagnija Ramane

22.02.2018

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2018” demontāža

Rīgas dome

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar VISC/ Viva Dzene, Dagnija Ramane

22.02.2018 plkst. 14.00

Kurzemes rajona un Zemgales priekšpilsētas zēnu koru kopmēģinājums

Rīgas Mūzikas internātvidusskola, Šampētera iela 98, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska

27.02.2018 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skate – radošais konkurss (I kārta, 1.-4. klase, Ziemeļu, Centra, Kurzemes rajoni un Zemgales priekšpilsēta)

Rīgas 13. vidusskola, Pulkveža Brieža iela 25, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gaļina Novikova

28.02.2018 plkst. 14.00

Centra un Ziemeļu rajonu zēnu koru kopmēģinājums

Pamatskola "Rīdze", Kr. Valdemāra iela 2, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Nataļja Jekimova

02.03.2018 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skate – radošais konkurss (I kārta, 1.-4. klase, Latgales un Vidzemes priekšpilsētas)

MJC "Praktiskās estētikas skola", A. Saharova iela 35, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Sarmīte Kadiķe

03.03.2018 plkst. 11.00

Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skate – radošais konkurss (I kārta, 5.-9. klase un 10.-12. klase, VISI rajoni un priekšpilsētas)

MJC "Praktiskās estētikas skola", A. Saharova iela 35, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gaļina Novikova, Sarmīte Kadiķe

05.03.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta 10. – 12. klašu grupai

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

06.03.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta 7. – 9. klašu grupai

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

07.03.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta 4. – 6. klašu grupai

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

07.03.2018 plkst. 10.00

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Latgales priekšpilsētas darbu iesniegšana un izstādes iekārtošana

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19A, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Ilze Rimicāne

07.03.2018 plkst. 10.00

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Ziemeļu rajona darbu iesniegšana un izstādes iekārtošana

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Maira Kalniņa

07.03.2018 plkst. 14.00

Latgales priekšpilsētas zēnu koru kopmēģinājums

Rīgas 6. vidusskola, A. Čaka iela 102, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ieva Apsīte

08.03.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta 2. – 3. klašu grupai

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

08.03.2018

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2018” II kārta, Rīgas pilsēta

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru/ Evija Milzarāja, Santa Vancāne

08.03.2018 plkst. 10.00

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Zemgales priekšpilsētas darbu iesniegšana un izstādes iekārtošana

BJC "Altona", Altonavas iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Alda Bēvalde

08.03.2018 plkst. 10.00

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Vidzemes priekšpilsētas darbu iesniegšana un izstādes iekārtošana

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Ilze Herberga

08.03.2018 - 29.03.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Latgales priekšpilsētā

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19A, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene

08.03.2018 - 29.03.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Ziemeļu rajonā

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene

09.03.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta 1. klašu grupai

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

09.03.2018 plkst. 10.00

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Centra rajona darbu iesniegšana un izstādes iekārtošana

KTMC "Ritums", Jauniela 29A, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Maija Feldmane

09.03.2018 plkst. 10.00

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Kurzemes rajona darbu iesniegšana un izstādes iekārtošana

Rīgas k/c "Iļģuciems", Lidoņu iela 27 k/2, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Ilze Herberga

09.03.2018 - 29.03.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Zemgales priekšpilsētā

BJC "Altona", Altonavas iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene

09.03.2018 - 29.03.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Vidzemes priekšpilsētā

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene

10.03.2018 - 29.03.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Centra rajonā

KTMC "Ritums", Jauniela 29A, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene

10.03.2018 - 04.04.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Kurzemes rajonā

Rīgas k/c "Iļģuciems", Lidoņu iela 27 k/2, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene

15.03.2018 plkst. 9.30

MC pasākumu koordinatoru sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils 103. telpa, Kr. Baroan 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Inga Cimiņa

20.03.2018 plkst. 14.00

Vidzemes priekšpilsētas zēnu koru kopmēģinājums

Rīgas Juglas sākumskola, Skrudalienas iela 1, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane

22.03.2018 plkst. 15.00

Rīgas 5.-9. klašu un 5.-12. klašu meiteņu koru konkursa “Dziesmai būt” I kārta, Kurzemes rajons un Zemgales priekšpilsēta

BJC "Altona", Altonavas iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska, Ilze Herberga, Alda Bēvalde

22.03.2018 plkst. 14.00

Rīgas izglītības iestāžu zēnu koru konkurss, I kārta, Zemgales priekšpilsēta un Kurzemes rajons

BJC "Altona", Altonavas iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska, Ilze Herberga, Alda Bēvalde

23.03.2018 plkst. 15.00

Rīgas 5.-9. klašu un 5.-12. klašu meiteņu koru konkursa “Dziesmai būt” I kārta, Ziemeļu, Centra rajoni un Latgales priekšpilsēta

Rīgas 6. vidusskola, A. Čaka iela 102, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Ieva Apsīte, Nataļja Jekimova, Maira Kalniņa, Maija Feldmane, Ilze Rimicāne

23.03.2018 plkst. 14.00

Rīgas izglītības iestāžu zēnu koru konkurss, I kārta, Ziemeļu, Centra rajoni un Latgales priekšpilsēta

Rīgas 6. vidusskola, A. Čaka iela 102, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Ieva Apsīte, Nataļja Jekimova, Maira Kalniņa, Maija Feldmane, Ilze Rimicāne

27.03.2018 plkst. 15.00

Rīgas 5.-9. klašu un 5.-12. klašu meiteņu koru konkursa “Dziesmai būt” I kārta, Vidzemes priekšpilsēta

Rīgas 64. vidusskola, Ūnijas iela 93, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane, Ilze Herberga

27.03.2018 plkst. 14.00

Rīgas izglītības iestāžu zēnu koru konkurss, I kārta, Vidzemes priekšpilsēta

Rīgas 64. vidusskola, Ūnijas iela 93, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane, Ilze Herberga

06.04.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkurss (VISC kārta)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

07.04.2018 plkst. 12.00

Rīgas citu deju žanru deju kolektīvu skate – koncerts

NVO nams, Ieriķu iela 43A, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gaļina Novikova

09.04.2018 - 27.04.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” (II kārta)

Rīgas dome, Rātslaukums 1, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Dagnija Ramane

11.04.2018 plkst. 16.00

Skolu vēstures muzeju pedagogu 2017./2018.m.g. izvērtējums

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 215. telpa, Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

12.04.2018

Rīgas 5.-9. klašu un 5.-12. klašu meiteņu koru konkursa “Dziesmai būt” II kārta, Rīgas pilsēta

Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, Kr. Valdemāra iela 1, Rīga

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru/ Evija Milzarāja, Santa Vancāne

17.04.2018 plkst. 14.00

Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skates – radošā konkursa II kārta, Rīgas pilsēta

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru/ Sarmīte Kadiķe

19.04.2018 plkst. 9.30

MC pasākumu koordinatoru sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils 103. telpa, Kr. Baroan 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Inga Cimiņa

19.04.2018 - 20.04.2018

Sadarbības konference “Latvijas, Lietuvas, Polijas un Igaunijas 100. gadadienas svētku atzīmēšana”

Dažādās norises vietās

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

25.04.2018 plkst. 15.30

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” laureātu apbalvošanas pasākums

BJC "Rīgas Skolēnu pils svētku zāle, Kr. Baroan 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Dagnija Ramane

26.04.2018

Rīgas izglītības iestāžu zēnu koru konkurss, II kārta, Rīgas pilsēta

BJC "Rīgas Skolēnu pils svētku zāle, Kr. Barona 99, Rīga

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru/ Evija Milzarāja, Santa Vancāne

03.05.2018 plkst. 15.00

Skolu vēstures muzeju 2017./2018.m.g. darba rezumējums

Latvijas Kara muzejs, Smilšu iela 20, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

10.05.2018

Latvijas 5.-9. klašu un 5.-12. klašu meiteņu koru konkursa “Dziesmai būt” laureātu koncerts

Latvijas Universitātes lielā aula, Raiņa bulvāris 19, Rīga

VISC

17.05.2018 plkst. 9.30

MC pasākumu koordinatoru sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils 103. telpa, Kr. Baroan 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Inga Cimiņa