Darba plāns

Datums, laiks Nosaukums Norises vieta, adrese Organizētājiestāde, atbildīgais, cita informācija

24.02.2019 plkst. 11.00

Tradicionālās dziedāšanas konkurss “Dziesmu dziedu, kāda bija”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

27.02.2019 plkst. 14.00

Vokāli instrumentālās mūzikas konkurss “No Baroka līdz rokam” grupām ar skaņu pastiprinošām iekārtām

Rīgas 45. vidusskola, Ropažu iela 34

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru

04.03.2019 - 08.03.2019

Skatuves runas konkurss rajonos/priekšpilsētās

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle

05.03.2019 plkst. 15.00

Vidzemes priekšpilsētas zēnu koru sadraudzības koncerts

Rīgas Juglas sākumskola, Skrudalienas iela 1

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane

06.03.2019 - 08.03.2019

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes “Visa mana grezna rota” darbu iesniegšana un iekārtošana

Dažādās norises vietās

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dagnija Ramane, Viva Dzene

07.03.2019

Vokālās mūzikas konkursa “Balsis 2019” II kārta

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru

11.03.2019 - 28.03.2019

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde “Visa mana grezna rota”

Dažādās norises vietās

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dagnija Ramane, Viva Dzene

12.03.2019 plkst. 14.00

Rīgas folkloru kopu skate

Rīgas Friča Brīvzemnieka pamatskola, Zeļļu iela 4

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

21.03.2019 plkst. 14.00

Rīgas folkloru kopu skate

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

22.03.2019

Vokāli instrumentālās mūzikas konkurss “No Baroka līdz rokam” FINĀLS

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru

26.03.2019 plkst. 14.00

VIDZEMES priekšpilsētas 5. – 9. klašu, 5. – 12. klašu un meiteņu koru konkurss, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

Rīgas 64. vidusskola, Ūnijas iela 93

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane, Ilze Herberga

27.03.2019 plkst. 14.00

LATGALES priekšpilsētas un ZIEMEĻU rajona 5. – 9. klašu, 5. – 12. klašu un meiteņu koru konkurss, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

Rīgas 6. vidusskola, A. Čaka iela 102

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ieva Apsīte, Nataļja Jekimova, Ilze Rimicāne, Maira Kalniņa

28.03.2019 plkst. 14.00

ZEMGALES priekšpilsētas un KURZEMES rajona 5. – 9. klašu, 5. – 12. klašu un meiteņu koru konkurss, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

BJC "Altona", Altonavas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska, Alda Bēvalde, Ilze Herberga

29.03.2019 plkst. 14.00

CENTRA rajona 5. – 9. klašu, 5. – 12. klašu un meiteņu koru konkurss, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Maija Feldmane

30.03.2019

Mazākumtautību folkloras kopu skate

Rīgas 71. vidusskola, Iļģuciema iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

01.04.2019 - 18.04.2019

Rīgas vispārējās izglītības iestāžu skolu vēstures muzeju skate

Dažādās norises vietās

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

02.04.2019 - 05.04.2019

Rīgas tautas deju kolektīvu XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lielkoncerta ,,Saule vija zelta rotu” repertuāra pārbaudes skate

Rīgas 45. vidusskolā, Ropažu ielā 34; Rīgas 69. vidusskolā, Imantas ielā 11A.

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs/ Ineta Bērziņa

05.04.2019

VISC Skatuves runas konkursa Rīgas kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle

07.04.2019 plkst. 11.00

Tradicionālās muzicēšanas konkurss “Klaberjakte 2018”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

09.04.2019 plkst. 14.00

KURZEMES rajona vispārējās un interešu izglītības iestāžu 1. – 4. klašu koru skate “Rīgas gailis 2019”

Rīgas Imantas vidusskola, Kurzemes prospekts 158

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska, Ilze Herberga

10.04.2019

Rīgas 5. – 9. klašu, 5. – 12. klašu un meiteņu koru konkursa II kārta, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

Rīgas 6. vidusskola, A. Čaka iela 102

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru/ Evija Milzarāja, Santa Vancāne

11.04.2019 plkst. 14.00

ZEMGALES priekšpilsētas vispārējās un interešu izglītības iestāžu 1. – 4. klašu koru skate “Rīgas gailis 2019”

BJC "Altona", Altonavas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska, Alda Bēvalde

12.04.2019 plkst. 14.00

VIDZEMES priekšpilsētas vispārējās un interešu izglītības iestāžu 1. – 4. klašu koru skate “Rīgas gailis 2019”

Juglas sākumskola, Juglas iela 27A

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane, Ilze Herberga

15.04.2019 plkst. 14.00

LATGALES priekšpilsētas vispārējās un interešu izglītības iestāžu 1. – 4. klašu koru skate “Rīgas gailis 2019”

Rīgas Pļavnieku pamatskola, Jāņa Grestes iela 14

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ieva Apsīte, Ilze Rimicāne

15.04.2019

Rīgas Mūsdienu deju kolektīvu repertuāra apguves skate, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lieluzvedumam

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru/ Sarmīte Kadiķem Gaļina Novikova, Santa Vancāne

16.04.2019 plkst. 14.00

CENTRA un ZIEMEĻU rajonu vispārējās un interešu izglītības iestāžu 1. – 4. klašu koru skate “Rīgas gailis 2019”

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Nataļja Jekimova, Maija Feldmane, Maira Kalniņa

17.04.2019 plkst. 14.00

Rīgas jaukto koru konkurss, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

Rīgas Raiņa 8. vakara (maiņu) vidusskola, Kr. Barona iela 71

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Santa Vancāne

25.04.2019 plkst. 15.00

Rīgas vispārējās izglītības iestāžu skolu vēstures muzeju skates noslēgums

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

26.04.2019 - 27.04.2019

XII Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls “…un es iešu un iešu!”

Valmiera

Valsts izglītības satura centrs

01.05.2019 - 19.05.2019

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde “Visa mana grezna rota”

Rīgas mākslas telpa, Kungu iela 3

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dagnija Ramane, Viva Dzene

03.05.2019

VISC Skatuves runas konkursa fināls

Rīgas Latviešu biedrība, Merķeļa iela 13

Valsts izglītības satura centrs

11.05.2019

Mātes dienai veltīts koncerts

LIDO atpūtas centrs, Krasta iela 76

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ineta Bērziņa

13.05.2019 plkst. 15.30

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes “Visa mana grezna rota” laureātu apbalvošanas pasākums

Rīgas mākslas telpa, Kungu iela 3

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dagnija Ramane, Viva Dzene

01.10.2019 - 31.10.2019

Teātru skate veltīta Dziesmu svētkiem, raj./priekšp.kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle