Pasākumu arhīvs 2018

Datums, laiksNosaukumsNorises vieta, adreseOrganizētājiestāde, atbildīgais, cita informācija

11.08.2018 plkst. 10,00

Pļavnieku pludmales volejbola kauss

Rīgas Pļavnieku pamatskolas sporta kompleksā, Jāņa Grestes ielā 14, Rīgā

Rīgas Pļavnieku pamatskola, Anete Čunda, 29171418

14.07.2018 plkst. 10,00

Pļavnieku ielu basketbols

Rīgas Pļavnieku pamatskolas sporta kompleksā, Jāņa Grestes ielā 14, Rīgā

Rīgas Pļavnieku pamatskola, Anete Čunda, 29171418

29.06.2018 - 01.07.2018

Kuģu modeļu sacensības “Riga Cup 2018”

Atpūtas bāze "Kliģi", Džukstes pagasts, Tukuma novads

BJC "Kurzeme", Verners Rugājs

14.06.2018 plkst. 10.00 - 16.00

Pedagogu profesionālās kompetences semināram – metodiskā materiāla ”Burti dārzā ” pielietošana praktiskā darbā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", Krišjāņa Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

13.06.2018 plkst. 14.00

Reģionālā sporta centra “Ķengarags” atklātās sacensības sporta daudzcīņā

Reģionālajā sporta centra “Ķengarags” stadionā, Maskavas ielā 283B, Rīgā

BJC "Daugmale", K.Sparāns, 22720465

13.06.2018 plkst. 10.00 - 16.00

Pedagogu profesionālās kompetences semināram – metodiskā materiāla ”Burti dārzā ” pielietošana praktiskā darbā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", Krišjāņa Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

07.06.2018 plkst. 14.30

Informatīvā sanāksme teātra interešu izglītības pedagogiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle

07.06.2018 plkst. 15.00-15.40

Labās prakses piemēri: “Teātra stundas shēma praksē”, vada Rīgas franču liceja teātra skolotāja Velga Līce

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle

07.06.2018 plkst. 15.45-16.25

Labās prakses piemēri: “Psiholoģiskais žests” (pēc Mihaila Čehova aktiera meistarības skolas), vada Rīgas 21. vidusskolas teātra skolotāja Ludmila Stančika

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle

06.06.2018 plkst. 10.30 - 07.06.2018

Tālākizglītības programma “Psiho – fiziskais treniņš pirmā apmācības gada teātra pulciņā” interešu izglītības pedagogiem

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Laura Paegle

06.06.2018 plkst. 15.00-15.45

Labās prakses piemēri: “Atmiņas, iztēles un uzmanības vingrinājumi. Improvizācijas metode”, vada Rīgas 34. vidusskoals teātra skolotāja Gaļina Selecka

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle

06.06.2018 plkst. 15.45-16.25

Labās prakses piemēri: “Grupējumi un mizanscēnas; pamatprincipi. Praktiskā nodarbība”, vada Vera Kota Rīgas 80. vidusskolas teātra skolotāja

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle

02.06.2018 plkst. 11,00

Skriešanas stafete ģimenēm

Rīgas Pļavnieku pamatskolas sporta kompleksā, Jāņa Grestes ielā 14, Rīgā

Rīgas Pļavnieku pamatskola, Anete Čunda, 29171418

02.06.2018 plkst. 11.00-20.00

„Bolderājas svētki – Latvijas 100gadei”

BJC "Bolderāja" Flotes ielā 3 un Rīgas 19.vidusskolā, Miglas ielā 9, Rīgā

BJC "Bloderāja", Bahvalova 67435096

01.06.2018 plkst. 18.00

Latvijas zēnu koru salidojums “PUIKAS VAR”

Cēsu pils parka estrāde

Valsts izglītības satura centrs

31.05.2018 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 27.posms

Podkājas

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

31.05.2018 plkst. 14.00 - 18..00 - 01.06.2018

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi “Dekoratīvu ziedu un telpisku elementu izgatavošana no papīra.”

Kurbada iela 2b, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dagnija Ramane

30.05.2018 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 26.posms

Baldone-Mežkalni

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

30.05.2018 plkst. 18.00

Vokālās studijas “Mārītes” koncerts “Vienmēr dziedu es!”

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, Rīgā

A.Liepiņa

29.05.2018 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 25.posms

Trīsciems

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

26.05.2018

Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskolas TDK “Rīgas saulstariņi” ģimenes dienas koncerts

Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskola, Nīcgales 15, Rīga

TDK "Rīgas saulstariņi", vadītāja Valentīna Zeberiņa

26.05.2018 plkst. 11.00

Atklātās sacensības raķešu modelismā “RĪGAS PAVASARIS”

Aviācijas centrā “Spilve” Spilves ielā 1, Rīgā

TJN "Annas 2", Breidaks, 29488604

26.05.2018

Modernās horeogrāfijas studijas “TERRA” atklātā nodarbība

Rīgas 19.vidusskolā, Miglas ielā 9, Rīgā

BJC "Bolderāja", Irina Ivanushkina, 27063646

26.05.2018 plkst. 17.00-20.00

Filmu darbnīcas un Kinokluba mācību gada noslēguma pasākums: audzēkņu 2017./2018. m.g. filmu skate – konkurss “Nāc un skaties!”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, telpa 111., Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", Lilita Aleksejeva

25.05.2018 - 26.05.2018

Rīgas atklātās sacensības lēcienos uz batuta “Rīgas meistarsacīkstes – 2018”

Aviācijas ielā 15, Rīgā

BJC "Daugmale", K.Sparāns, 22720465

25.05.2018 plkst. 17.00

Bērnu un jauniešu centra “Kurzeme” deju studiju “Flamenco” un “Ritmo” koncerts

BJC "Kurzeme" , Imantas ielā 11a, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Santa Kasatkina

24.05.2018 plkst. 12.00

Festivāla “Latvijas dziesma” nolikums

Festivāla “Latvijas dziesma” nolikums

Rīgas 4. speciālā internātpamatskola, Hiršte 26108922

24.05.2018 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 24.posms

Makstenieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

23.05.2018 plkst. 18.00

BJC “Kurzeme” ģitārspēles ansambļa “Vējš” koncerts “Dziesma pavasarim”

BJC "Kurzeme" , Imantas ielā 11a, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Sintija Grava

23.05.2018 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 23.posms

Priedaine

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

23.05.2018 plkst. 18.00

Jauno mūziķu studijas un vokālās studijas koncerts

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, Rīgā

A.Šmaukstelis , R.Vanags, I.Krūze

22.05.2018 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 22.posms

Laveri

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

21.05.2018 - 22.06.2018

Vizuālās mākslas plenēra ,,Zem kastaņu baltajām svecēm” darbu izstāde

Bērnu klīniskās universitātes foajē (pie bibliotekas), Vienības gatve 45, Rīga

BJC "Altona", Dzintra Kņaze, 67612354

21.05.2018 - 22.06.2018

Vizuālās mākslas plenēra ,,Zem kastaņu baltajām svecēm” darbu izstāde

Bērnu klīniskās universitātes foajē (pie bibliotekas), Vienības gatvē 45, Rīgā

BJC "Altona", Dzintra Kņaze, 67612354

21.05.2018 plkst. 19.00

Meiteņu kamerkora “Tonika” koncerts “Es esmu Latvija”

VEF Kultūras pils kamerzālā, Ropažu ielā 2, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", skolotājas Inga Cimiņa, Irīna Rebhūna, Annija Stradiņa

21.05.2018 plkst. pl.10.00 - 17.00 - 30.05.2018

Atvērto durvju dienas BJC “Mīlgrāvis” 2.mācību pusgada audzēkņu darbu izstāde

Bērnu un jauniešu centrs "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

19.05.2018

BJC “IK Auseklis” TDA “Dancītis” koncerts

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga

TDA "Dancītis", vadītāja Ilze Dzene

19.05.2018 plkst. 12.00

Vizuālās mākslas plenērs dabā ,,Zem kastaņu baltajām svecēm”

BJC "Antona", Altonavas iela 6, Rīga

BJC "Altona", Dzintra Kņaze, 67612354

19.05.2018 plkst. 10.00

Rīgas sacensības minikāriem

Cēsu olimpiskā centra Priekuļu biatlona trasē

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Dargis, 29744404

19.05.2018 plkst. 12.00

Vizuālās mākslas plenērs dabā ,,Zem kastaņu baltajām svecēm”

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, Rīgā

BJC "Altona", Dzintra Kņaze, 67612354

19.05.2018 plkst. 12.00

Rīgas Vingrošanas skolas Sporta svētku vingrošanā “Jaunie talanti – 2018”

Rīgas Vingrošanas skola, Miera ielā 62, Rīgā

Rīgas Vingrošanas skola, Akmeņlauka, 67362944

19.05.2018 plkst. 17.00-21.00

Muzeju nakts pasākums “Spīdveja atdzimšanas šupulis klubā Auseklis”

BJC "IK Auseklis" Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Olafs Šāvelis, 67181497

19.05.2018 plkst. 18.00

TDA “Dancītis” koncerts “Dejotprieka burvībā …”

BJC "IK Auseklis" Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Ilze Dzene, 26259620

17.05.2018 plkst. 9.30

MC pasākumu koordinatoru sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils 103. telpa, Kr. Baroan 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Inga Cimiņa

17.05.2018 plkst. 14.00

Reģionālā sporta centra “Ķengarags” 2018.gada vasaras sporta sezonas atklāšanas svētki

Reģionālajā sporta centra “Ķengarags” stadionā, Maskavas ielā 283B, Rīgā

BJC "Daugmale", K.Sparāns, 22720465

17.05.2018 plkst. 14.00

Ziemeļu rajona 1.-4. klašu koru sadraudzības koncerts (piedalās Rīgas Rīnūžu vsk., Rīgas 7. pamatskola, Rīgas 28. vsk., Rīgas Jāņa Poruka vsk., Rīgas 31. vsk., Rīgas 66. spec. vsk., Rīgas Kultūru vsk.)

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Nataļja Jekimova

17.05.2018 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 21.posms

Mucenieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

17.05.2018 plkst. 19.00

Meiteņu kamerkora “Tonika” jaunāko grupu koncerts veltīts Starptautiskajai Ģimenes dienai “Vienmēr…”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Krišjāņa Barona ielā 99, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", skolotājas Annija Stradiņa, Irīna Rebhūna

17.05.2018 plkst. 12.00 - 16.00 - 18.05.2018

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi “Leļļu un dekoratīvu elementu izgatavošana no tekstila”

Rīgā , Kurbada ielā 2b, 3.stāvā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dagnija Ramane

16.05.2018 plkst. 17.00

Rīgas atklātie ģimeņu sporta svētki „Mammu, tēti, gribu sportot!”

BJC“Laimīte” Reģionālajā sporta centrs “Sarkandaugava”, Sarkandaugavas iela 24, Rīga

BJC "Laimīte", Spīķe 29267694

16.05.2018 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 20.posms

Baldone-Riekstukalns

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

16.05.2018 plkst. 16.00

BJC “Altona” estrādes deju studijas “Festa” 1. – 4. kl. audzēkņu koncerts

BJC "Altona", Altonavas ielā 6, Rīgā

K.Tihanova

15.05.2018 plkst. 18.30

BJC “Kurzeme” tautas deju studijas “Kurzemīte” koncerts “Sagriezīsim jautru danci, jo mums visiem patīk tā!”

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a, Rīga

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Sigita Siliņa

15.05.2018 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 19.posms

Mežaparks

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

15.05.2018 - 30.06.2018

BJC “Altona” mākslas studiju audzēkņu darbu izstāde “Beidzot brīvlaiks!”

BJC "Altona", Altonavas iela 6, Izstāžu zāle, 1.stāva halle

D.Endziņa, I.Drēviņa, R.Šalvīte, S.Nagle (atklāšana 15.05.2018. pl.17.00)

12.05.2018 plkst. 13.00

Teātra izrāde “Lutauša piedzīvojumi”

Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē "Tērvetes sils", Tērvetes pagasts, Tērvetes novads

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Reinis Vējiņš

11.05.2018

TDK “Zalktis” un Rīgas Teikas vidusskoals TDK “Skabardzēni” koncerts

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga

TDK "Skabardzēni", vadītājas Rūta Lauce un Baiba Miķelsone

11.05.2018 plkst. 17.00

Rīgas atklātās sacensības kāpšanas sportā grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu

Juglas vidusskolas sporta zāle, Kvēles iela 64, Rīga

MJC "Praktiskās estētikas skola", Reinbergs 29403822

11.05.2018

TDK “Kurzemīte” koncerts “Tu ar mani, es ar tevi – kopā draugu pulciņā”

Bērnu un jauniešu centrs “Kurzeme”, Imantas 11a

TDK "Kurzemīte", vadītāji Sigita Siliņa, Edgars Siliņš

11.05.2018 - 31.05.2018

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkurss izstāde “Laikmetu griežos 11”

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā, Palasta ielā 4, Rīgā (muzeja darba laikā)

BJC "IK Auseklis", Kalniņa 67181085

10.05.2018 plkst. 15.00

Rīgas atklātās sacensības stafetēs ar vieglatlētikas vingrinājumiem „Laimītes stafetes 2018”

BJC“Laimīte” Reģionālajā sporta centrs “Sarkandaugava”, Sarkandaugavas iela 24, Rīga

BJC "Laimīte", Spīķe 29267694

10.05.2018 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 18.posms

Langstiņi-Makstenieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.05.2018 plkst. 17.00

BJC “IK Auseklis” interešu izglītības pulciņu un kolektīvu noslēguma koncerts “Pavasara ritmi”

BJC "IK Auseklis" Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Vita Duļbinska, 67181386

09.05.2018 - 22.05.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkursa – izstāde “Kaķu galerija 3” Tēma: “Mīļdzīvnieki”

BJC “Zolitūde”, Ruses iela 13, Rīga

BJC "Zolitūde", Apse 67404160

09.05.2018 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 17.posms

Olaine

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

08.05.2018 plkst. 14.00

1.-4. klašu koru sadraudzības koncerts (piedalās Rīgas 94. vidusskola, Rīgas 95. vidusskola, Rīgas 61. vidusskola, Rīgas 53. vidusskola)

Rīgas 95. vidusskola, Bruknas iela 5, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska

08.05.2018 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 16.posms

Jaunciems RK

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

05.05.2018 - 22.05.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkurss – izstāde “Kaķu galerija 3”, tēma: “Mīļdzīvnieki”

Bērnu un jauniešu centrs "Zolitūde" Ruses ielā 13, Rīgā

BJC "Zolitūde" Silvija Apse, 67404160

05.05.2018 plkst. 10.00-19.00 - 30.05.2018

Bērnu un jauniešu centra “Kurzeme” zīmēšanas un gleznošanas studijas “Fantāzija” audzēkņu darbu izstāde “Pavasara atmoda”

BJC "Kurzeme" , Imantas ielā 11a, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Ināra Dumpeniece

05.05.2018 plkst. pirmdiena-otrdiena pl.10-18.00; trešdiena- piektdiena pl.12.00-20.00; sestdiena pl.10.00 -17.00 - 31.05.2018

BJC “Mīlgrāvis” keramikas pulciņa audzēkņu darbu izstāde, skolotāja Dace Timule

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' bibliotēkā, Ziemeļblāzmas ielā 36, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

04.05.2018 plkst. 18.00

Tautas deju ansambļa “Uguntiņa” 70 gadu jubilejas koncerts “Uguntiņa – mana dzīve”

Latvijas Nacionālais teātris, Kronvalda bulvārī 2, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", skolotājs Gita Ūdre, 27006026, biļetes "Biļešu paradīze" kasēs

03.05.2018 plkst. 14.00

Konkursa – skates “Rīgas radošākais skolu vēstures muzejs, muzeja pedagogs un muzeja padome” apbalvošana

Rīgas Lietuviešu vidusskola, Prūšu 42a, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

03.05.2018 plkst. 14.00

1.-4. klašu koru sadraudzības koncerts (piedalās Rīgas 41. vidusskola, Rīgas 19. vidusskola, Rīgas 69. vidusskola, Rīgas 33. vidusskola)

Rīgas 41. vidusskola, Slokas iela 49a, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska

03.05.2018

Rīgas Jauno tehniķu centra TDK “Austriņa” koncerts

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88, Rīga

TDK "Austriņa", vadītāja Madara Rozenberga

03.05.2018 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 15.posms

Brekši A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

02.05.2018 - 14.05.2018

Rīgas bērnu un skolēnu foto konkursa – ceļojošā izstāde “Mana sirds ir tur…”

BJC „Bolderāja” vestibilā, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", Iveta Bērziņa, 67435095

02.05.2018 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 14.posms

Bumbukalns A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

01.05.2018 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 13.posms

Kalngale- Langa

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

28.04.2018

Rīgas Ezerkrastu pamatskolas TDK “Skudras” koncerts “Māmiņ, mīļā..māmiņ”

Rīgas Ezerkrastu pamatskola, Malienas 89, Rīga

TDK "Skudras", vadītāji Egita Vītola, Ēvalds Ābelskalns

28.04.2018

Rīgas 84. vidusskolas TDK “Saulīte” un “Saule” jubilejas koncerts

Berģu kultūras nams, Brīvības gatve 455, Rīga

TDK "Saulīte" un "Saule", vadītājas Liene Gailāne, Ieva Sīle, Dace Riekstiņa

28.04.2018 plkst. 11.00

Rīgas atklātās sacensības minikāru sportā

Grīziņkalna parkā, Rīgā

BJC "Daugmale", K.Sparāns, 22720465

27.04.2018 - 29.04.2018

Rīgas atklātais bērnu un jauniešu floristikas darbu konkurss – izstāde „Laiks pavasarim!”

Starptautiskajā izstāžu centrā “RTU –BT1” Ķīpsalas ielā 8, Rīgā, izstādes “Nature Expo 2018” ietvaros

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Ilze Kalēja, 29158511

27.04.2018 plkst. 18,00

BJC “IK Auseklis” mūsdienu deju un skatuves kustības pulciņa un teātra studijas “Savanna” draudzības koncerts

BJC "IK Auseklis" Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Paula Gorobeca, 26423604

26.04.2018

Rīgas izglītības iestāžu zēnu koru konkurss, II kārta, Rīgas pilsēta

BJC "Rīgas Skolēnu pils svētku zāle, Kr. Barona 99, Rīga

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru/ Evija Milzarāja, Santa Vancāne

26.04.2018

Rīgas Pļavnieku pamatskolas TDK koncerts

Rīgas Pļavnieku pamatskola, Jāņa Grestes iela 14, Rīga

Rīgas Pļavnieku pamatskolas TDK, vadītāja Rudīte Grudule

25.04.2018 plkst. 15.30

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” laureātu apbalvošanas pasākums

BJC "Rīgas Skolēnu pils svētku zāle, Kr. Baroan 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Dagnija Ramane

25.04.2018 plkst. 14.00

1.-4. klašu koru sadraudzības koncerts (piedalās Rīgas 34. vidusskola, Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Rīgas 71. vidusskola un Rīgas 96. vidusskola)

Rīgas 96. vidusskola, Auru iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska

25.04.2018 plkst. 14.00

1.-4. klašu koru sadraudzības koncerts (piedalās Rīgas Imantas vidusskola, Rīgas Angļu ģimnāzija, Iļģuciema vidusskola, Rīgas Igauņu pamatskola)

Rīgas Imantas vidusskola, Kurzemes prospekts 158, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska

25.04.2018 plkst. 15.00

Rīgas speciālo izglītības iestāžu audzēkņu sporta sacensības ,,Netradicionālā vieglatlētika”

BJC ,,Daugmale” stadions ,,Ķengarags”, Maskavas iela 283.b, Rīga

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola – attīstības centrs, Anita Pormale, 22367351

25.04.2018 plkst. 13.00

Rīgas pilsētas atklātais informātikas konkurss

Rīgas 1.speciālā internātpamatskolā – attīstības centrs, Ģertrūdes iela 18, Rīga

Rīgas 1. speciālā internātpamatskola – attīstības centrs

24.04.2018 plkst. 15.00

Vides izziņas spēļu konkurss “Iepazīsti vidi!” Rīgas atklātā kārta

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1, Rīgā

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola", Nagle 29644393

24.04.2018 plkst. 18.00

Rīgas izglītības iestāžu jaukto koru lielkoncerts “RĪGAS GAILIS 2018”

Rīgas Doms, Herdera laukums 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Santa Vancāne

24.04.2018 plkst. 10.00-19.00 - 31.05.2018

BJC “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņu gada noslēguma izstāde

BJC "Kurzeme", Imantas ielā 11a, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Ilze Freimane

23.04.2018

Rīgas bērnu un skolēnu foto konkurss- ceļojošās izstāde “Mana sirds ir tur…”

Bērnu un jauniešu centrs “Bolderāja”, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja", Iveta Bērziņa, 27803063

21.04.2018

Rīgas 21. vidusskolas TDK “Prjaņiki” koncerts Tomsona ielas svētku ietvaros

Rīgas 21. vidusskola, Tomsona iela 35, Rīga

TDK "Prjaņiki", vadītāja Valentīna Zeberiņa

21.04.2018 plkst. 12.00

Ģitārspēles ansambļu un solistu konkurss “ES UN MŪZIKA”

BJC "Kurzeme", Imantas iela 11a, Rīga

BJC "Kurzeme", Sintija Grava

21.04.2018 plkst. 10.30

Atklātais Rīgas skolēnu elektronikas konkurss

TJN "ANNAS 2", Annas ielā 2, Rīgā

TJN "Annas 2", Pavlovskis 29692173

21.04.2018 - 22.04.2018

Rīgas Skolēnu pils 30.atklatās sacensības sporta tūrismā

Ropažu vidusskola, Rīgas ielā 5, Ropažos, Ropažu novadā

Bērnu un jauniešu centra "Rīgas Skolēnu pils", interešu izglītības skolotājas Inga Liepiņa, Baiba Zāle, Jekaterina Koževņikova

20.04.2018 - 21.04.2018

Izglītības un kultūras iestāžu skolēnu teātru izrāžu parāde – XI Starptautiskais bērnu un jauniešu teātru festivāls “…un es iešu un iešu!” Latvijas valsts 100 gadei

Valmiera

Valsts izglītības satura centrs

19.04.2018 plkst. 9.30

MC pasākumu koordinatoru sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils 103. telpa, Kr. Baroan 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Inga Cimiņa

19.04.2018

Sadarbības konference “Latvijas, Lietuvas, Polijas un Igaunijas 100. gadadienas svētku atzīmēšana”

Latvijas Kara muzejs, Smilšu iela 20, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

19.04.2018

Koncertuzvedums “Lutauša piedzīvojumi” (piedalās Ziemeļvalstu ģimnāzijas TDK)

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, K. Barona 1

Ziemeļvalstu ģimnāzijas TDK, vadītāja Lelde Krēsliņa

19.04.2018

Rīgas Hanzas vidusskolas TDK “Daugaviņa” koncerts

Rīgas Hanzas vidusskola, Grostonas 5, Rīga

TDK "Daugaviņa, vadītāja Agate Briede

19.04.2018 plkst. 15.00

Rīgas atklātais bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošais konkurss „Kad pasaciņa ciemos nāk…6”

RJTC, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Vizma Virse 29127852

18.04.2018 plkst. 15.00

Vakara (maiņu) vidusskolu konkurss ”Muzikālā pietura”

Rīgas vakara ģimnāzijā, Gaiziņa ielā 1, Rīgā

Rīgas Vakara ģimnāzija, Butevica 26458467

18.04.2018 - 25.05.2018

Vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas izstāde “Mans veikums”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

Bērnu un jauniešu centra "Rīgas Skolēnu pils", interešu izglītības skolotāja Aija Gagaine

17.04.2018 plkst. 14.00

Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skates – radošā konkursa II kārta, Rīgas pilsēta

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru/ Sarmīte Kadiķe

17.04.2018 plkst. 14.00

Vidzemes priekšpilsētas mazo mūzikas kolektīvu labdarības koncerts ES JAU ESMU LIELS

Rīgas sociālās aprūpes centrā “Mežciems”, Malienas ielā 3a, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane

17.04.2018 plkst. 16.00

Atklātās Rīgas skolēnu sacensības trases automodelismā “Pavasara balva”

RJTC, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Butāns, 29514089

16.04.2018

Atvērto durvju diena psihologa kabinetā “Nāc un jautā”

Bērnu un jauniešu centrs “Bolderāja”, Flotes ielā 8, Rīgā

BJC "Bolderāja" (6.a kab.), Solveiga Velika, 20020167

16.04.2018 - 08.05.2018

Rīgas atklātais bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde „LEĻĻU MĀJA 6. LATVIEŠU AUTORU BĒRNU DZEJOĻU, STĀSTU UN PASAKU VAROŅI”

RJTC, Bauskas iela 88, Rīga

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bizūne 29466880

16.04.2018 plkst. 15.30

Centra, Ziemeļu rajonu un Latgales priekšpilsētas jaukto koru kopmēģinājums “Rīgas gailis 2018”

Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Krišjāņa Barona iela 97a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Nataļja Jekimova, Ieva Apsīte

16.04.2018 plkst. 16.00

Kurzemes rajona un Zemgales priekšpilsētas jaukto koru kopmēģinājums “Rīgas gailis 2018”

Bērnu un jauniešu centrs "Altona", Altonavas iela 6

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska

14.04.2018 - 15.04.2018

Rīgas kausi orientēšanās sportā

Jaunciems

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

12.04.2018 plkst. 14.00

Rīgas 5.-9. klašu un 5.-12. klašu meiteņu koru konkursa “Dziesmai būt” II kārta, Rīgas pilsēta

Rīgas Mūzikas internātvidusskola, Šampētera iela 98, Rīga

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru/ Evija Milzarāja, Santa Vancāne

12.04.2018 plkst. 15.00

Rīgas atklātās modes skate “Cik dažādi mēs esam!”

Rīgas Lastādijas internātpamatskolā Rīgā, Maskavas ielā 178

BJC "Daugmale", Eihe, 26891216

12.04.2018 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 6.posms

Berģi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

11.04.2018 plkst. 16.00

Skolu vēstures muzeju pedagogu 2017./2018.m.g. izvērtējums

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 215. telpa, Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

11.04.2018

Tautas deju kolektīvu sadraudzības koncerts (piedalās Rīgas Kristīgās vidusskolas TDK “Jota”, Rīgas 6. vidusskolas TDK, Rīgas S. Žoltoka vidusskolas TDK “Sprīdītis”)

Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola, Vietalvas iela 15, Rīga

Rīgas Kristīgās vidusskolas TDK "Jota", vadītāja Inga Pelēķe, Rīgas 6. vidusskolas TDK, vadītāja Rudīte Grudule, Rīgas S. Žoltoka vidusskolas TDK "Sprīdītis", vadītāja Laura Bērtiņa

11.04.2018 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 5.posms

Lielupe

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.04.2018

Sporta svētku bērniem ar speciālām vajadzībām “Izveicīgie rīdzinieki”

MJC "Praktiskās estētikas skola, Saharova iela 35, Rīga

MJC "Praktiskās estētikas skola", Podniece 29286868

10.04.2018 plkst. 16.00

Turnīrs “DRAUDZĪBAS KAUSS”

BJC “Laimīte” Brīvā laika istaba, 112. telpa, Sarkandaugavas iela 24, Rīga

BJC "Laimīte", Koževņikova 22336031

10.04.2018 plkst. 15.30

Vidzemes priekšpilsētas jaukto koru kopmēģinājums “Rīgas gailis 2018”

Rīgas Hanzas vidusskola, Grostonas iela 5

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane

10.04.2018 plkst. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” vasaras sezonas 4.posms

Vecāķi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.04.2018 - 15.04.2018

Riga Orienteering week sacensības orienēšanās sportā

Rīga

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

09.04.2018 - 27.04.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” (II kārta)

Rīgas dome, Rātslaukums 1, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Dagnija Ramane

08.04.2018

Rīgas Angļu ģimnāzijas un TDA “Līgo” bērnu studijas 10 gadu jubilejas koncerts

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga

TDA "Līgo" bērnu studija, vadītāja Anita Pielēna - Pelēna

08.04.2018 plkst. 11.00

Tradicionālās muzicēšanas konkurss “Klaberjakte 2018”

BJC "Rīgas Skolēnu pils, Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

07.04.2018 plkst. 12.00

Rīgas citu deju žanru deju kolektīvu skate – koncerts

NVO nams, Ieriķu iela 43A, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gaļina Novikova

06.04.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkurss (VISC kārta)

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

06.04.2018

Rīgas 93. vidusskolas TDK koncerts

Rīgas 93. vidusskola, Sesku 72, Rīga

Rīgas 93. vidusskolas TDK, vadītāja Ilona Bogdanova

06.04.2018 plkst. 13.00

2018.gada Rīgas 37.vidusskolas atklātais aerobikas festivāls

Rīgas 37.vidusskolas sporta halle, Čiekurkalna 1.līnija 53b, Rīga

Rīgas 37.vidusskola, I.Ivanova 2848854

06.04.2018 - 08.05.2018

Konkurss “Elektrons” Rīgas un Latvijas vispārizglītojošo skolu un ģimnāziju 7.-9.kl. un 10. – 12. klašu audzēkņiem

Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā, K.Valdemāra iela 1, Rīgā

Rīgas 2.valsts ģimnāzija, virgiinija@gmail.com

05.04.2018 plkst. 14.00

1.-4. klašu koru sadraudzības koncerts (piedalās Rīgas Mūzikas internātvidusskola, Ziemeļvalstu ģimnāzija, Āgenskalna sākumskola, Rīgas Valdorfskola)

Rīgas Mūzikas internātvidusskola, Šampētera iela 98, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska

05.04.2018 - 02.05.2018

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkurss izstāde “Daba mums apkārt. Pļava 13”

BJC “IK Auseklis”, Silciema iela 3, Rīga

BJC "IK Auseklis", Kalniņa 67181085

04.04.2018

Rīgas 49. vidusskolas TDK “Zīļuks” atklātā nodarbība/koncerts

Rīgas 49. vidusskola, K.Valdemāra 65, Rīga

TDK "Zīļuks", vadītājs Dzintars Zeibots

04.04.2018 plkst. 10.00-19.00 - 19.04.2018

BJC “Kurzeme” studijas “Leļļu darbnīca” audzēkņu darbu izstāde “Sīka jauka istabiņa”

BJC "Kurzeme" , Imantas ielā 11a, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Ieva Medne

03.04.2018 - 12.04.2018

Rīgas un Rīgas plānošanas reģiona speciālo izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes – konkursa “Krāsainās domas 2018”

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola – attīstības centrs, Salaspils iela 14, Rīga

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola – attīstības centrs, Līga Jukša 26544740 (vizuālā māksla), Dace Eisaka 29286836 (vizuāli plastiskā māksla)

03.04.2018 plkst. 18.00

Tematisks pasākums “Lieldienu danči”

BJC "Kurzeme" , Imantas ielā 11a, Rīgā

BJC "Kurzeme", Sigita Siliņa

01.04.2018 plkst. 16.00-19.30

Pāru sacensības orientēšanās sportā

Brekši

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

01.04.2018 plkst. pirmdiena-otrdiena pl.10-18.00; trešdiena-piektdiena pl.12.00-20.00; sestdiena pl.10.00 -17.00 - 30.04.2018

BJC “Mīlgrāvis” skolotājas Daces Timules keramikas pulciņa audzēkņu darbu izstāde

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' bibliotēkā, Ziemeļblāzmas ielā 36, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

30.03.2018 plkst. 10.00

Rīgas atklātās sacensības F-1-N klases lidmodeļiem

Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bušmanis 29219507

28.03.2018 - 14.04.2018

Lego pulciņa audzēkņu darbu izstāde “Lieldienu zaķi”

Bērnu un jauniešu centrs “Bolderāja”, Flotes ielā 8, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs “Bolderāja”, Kristīne Katinska, 29154565

28.03.2018

Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāls – konkurss „No baroka līdz rokam”. Finālkonkurss

BJC "Rīgas Skolēnu pils svētku zāle, Kr. Barona 99, Rīga

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru/ Egīls Šķetris (VISC), Evija Milzarāja, Santa Vancāne

27.03.2018 plkst. 15.00

Rīgas 5.-9. klašu un 5.-12. klašu meiteņu koru konkursa “Dziesmai būt” I kārta, Vidzemes priekšpilsēta

Rīgas 64. vidusskola, Ūnijas iela 93, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane, Ilze Herberga

27.03.2018 plkst. 14.00

Rīgas izglītības iestāžu zēnu koru konkurss, I kārta, Vidzemes priekšpilsēta

Rīgas 64. vidusskola, Ūnijas iela 93, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane, Ilze Herberga

25.03.2018 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 46.posms

Mucenieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

25.03.2018 plkst. 9.00

Rīgas pilsētas atklātās sacensības radiovadāmajā automodelismā “Tepiķa cīņas 2018”

Sahorova ielā 35, Rīgā, Praktiskās Estētiskas skolas sporta zālē

TJN "ANNAS 2", Annas ielā 2, Rīgā

24.03.2018 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 45.posms

Buļļezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

24.03.2018 plkst. 10.00-19.00 - 14.04.2018

BJC “Kurzeme” zīmēšanas un gleznošanas studijas “Fantāzija” audzēknu darbu izstāde “Taureņu lidojums”

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Imantas ielā 11a, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Ināra Dumpeniece

23.03.2018 plkst. 15.00

Rīgas 5.-9. klašu un 5.-12. klašu meiteņu koru konkursa “Dziesmai būt” I kārta, Ziemeļu, Centra rajoni un Latgales priekšpilsēta

Rīgas 6. vidusskola, A. Čaka iela 102, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Ieva Apsīte, Nataļja Jekimova, Maira Kalniņa, Maija Feldmane, Ilze Rimicāne

23.03.2018 plkst. 14.00

Rīgas izglītības iestāžu zēnu koru konkurss, I kārta, Ziemeļu, Centra rajoni un Latgales priekšpilsēta

Rīgas 6. vidusskola, A. Čaka iela 102, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Ieva Apsīte, Nataļja Jekimova, Maira Kalniņa, Maija Feldmane, Ilze Rimicāne

23.03.2018

Rīgas 74. vidusskolas TDK Raduga” koncerts

Jaunolaines kultūras nams, Zeiferta iela 11, Olaine

TDK "Raduga", vadītāja Larisa Koļesņika

23.03.2018 plkst. 10.00

Seminārs “Metodiskā materiāla ”Burti dārzā ” pielietošana praktiskā darbā”

BJC "Rīgas Skolēnu pils, Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

22.03.2018 plkst. 15.00

Rīgas 5.-9. klašu un 5.-12. klašu meiteņu koru konkursa “Dziesmai būt” I kārta, Kurzemes rajons un Zemgales priekšpilsēta

BJC "Altona", Altonavas iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska, Ilze Herberga, Alda Bēvalde

22.03.2018 plkst. 14.00

Rīgas izglītības iestāžu zēnu koru konkurss, I kārta, Zemgales priekšpilsēta un Kurzemes rajons

BJC "Altona", Altonavas iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska, Ilze Herberga, Alda Bēvalde

22.03.2018 plkst. 15.30

Vidzemes priekšpilsētas jaukto koru kopmēģinājums “Rīgas gailis 2018”

Rīgas 84.vidusskola, Lielvārdes iela 141

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane

21.03.2018 plkst. 14.30

Rīgas jaunāko klašu skolēnu tehniskā modelēšana

TJN "ANNAS 2", Annas ielā 2, Rīgā

TJN "Annas 2", Zariņa 29805895

21.03.2018 plkst. 10.00-19.00 - 06.04.2018

BJC “Kurzeme” papīra plastikas studijas audzēkņu darbu izstāde “Lieldienas gaidot”

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Imantas ielā 11a, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Ieva Medne

20.03.2018 plkst. 14.00

Vidzemes priekšpilsētas zēnu koru kopmēģinājums

Rīgas Juglas sākumskola, Skrudalienas iela 1, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane

20.03.2018 plkst. 14.00 - 21.03.2018

Latviešu folkloras kopu skate

20.03. - Rīgas F.Brīvzemnieka pamatskola, Zeļļu iela 4, Rīga; 21.03. - Rīgas Valdorfskola, Baltā iela 10, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

18.03.2018 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 44.posms

Langstiņi-Makstenieki

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

17.03.2018 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 43.posms

Mežaparks

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

16.03.2018 - 28.04.2018

Tradicionālo rokdarbu pulciņa “Kaleidoskops” audzēkņu darbu izstāde “Pavasara portrets”

Bērnu un jauniešu centrs “Bolderāja”, Flotes ielā 8, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs “Bolderāja”, Kristīne Katinska, 29154565

15.03.2018 plkst. 12.00

Ligitas Smildziņas metodiskā materiāla “Vingrinājumi un spēles” prezentācija

BJC "Rīgas Skolēnu pils svētku zāle, Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle

15.03.2018 plkst. 9.00 - 16.03.2018

Kursi “Atklātņu izgatavošana no tekstila”

Rīgā , Kurbada ielā 2b, 3.stāvā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

15.03.2018 - 03.05.2018

Konkurss – skate “Rīgas radošākais skolu vēstures muzejs, muzeja pedagogs un muzeja padome”

Dažādās norises vietās

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

11.03.2018 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 42.posms

Dūņezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.03.2018 - 29.03.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Centra rajonā

KTMC "Ritums", Jauniela 29A, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene

10.03.2018 - 04.04.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Kurzemes rajonā

Rīgas k/c "Iļģuciems", Lidoņu iela 27 k/2, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene

10.03.2018 plkst. 12.00 un 16.00

XIV Starptautiskā baleta, teātru, klasiskās un laikmetīgās dejas kolektīvu deju forums “Rīga”

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga

MJC "Praktiskās estētikas skola", Sils 29188871

10.03.2018 plkst. 11.00

Rīgas Mazākumtautību folkloras kopu skate

J.F.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolā, Lauku iela 9, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

10.03.2018 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 41.posms

Garkalne D

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

09.03.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta 1. klašu grupai

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

09.03.2018 plkst. 10.00

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Centra rajona darbu iesniegšana un izstādes iekārtošana

KTMC "Ritums", Jauniela 29A, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Maija Feldmane

09.03.2018 plkst. 10.00

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Kurzemes rajona darbu iesniegšana un izstādes iekārtošana

Rīgas k/c "Iļģuciems", Lidoņu iela 27 k/2, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Ilze Herberga

09.03.2018 - 29.03.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Zemgales priekšpilsētā

BJC "Altona", Altonavas iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene

09.03.2018 - 29.03.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Vidzemes priekšpilsētā

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene

08.03.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta 2. – 3. klašu grupai

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

08.03.2018

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2018” II kārta, Rīgas pilsēta

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

VISC sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru/ Evija Milzarāja, Santa Vancāne

08.03.2018 plkst. 10.00

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Zemgales priekšpilsētas darbu iesniegšana un izstādes iekārtošana

BJC "Altona", Altonavas iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Alda Bēvalde

08.03.2018 plkst. 10.00

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Vidzemes priekšpilsētas darbu iesniegšana un izstādes iekārtošana

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Ilze Herberga

08.03.2018 - 29.03.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Latgales priekšpilsētā

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19A, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene

08.03.2018 - 29.03.2018

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Ziemeļu rajonā

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene

07.03.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta 4. – 6. klašu grupai

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

07.03.2018 plkst. 10.00

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Latgales priekšpilsētas darbu iesniegšana un izstādes iekārtošana

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19A, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Ilze Rimicāne

07.03.2018 plkst. 10.00

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa – izstādes “Nu tai Rīgā ieraudzīju” Ziemeļu rajona darbu iesniegšana un izstādes iekārtošana

BJC "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Viva Dzene, Maira Kalniņa

07.03.2018 plkst. 14.00

Latgales priekšpilsētas zēnu koru kopmēģinājums

Rīgas 6. vidusskola, A. Čaka iela 102, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ieva Apsīte

07.03.2018

Rīgas Imantas vidusskolas TDK “Degsmīte” koncerts “Pulkā nāc, dejot sāc” (piedalās arī TDK “Āģītis” un “Sprīdītis”)

Rīgas Imantas vidusskola, Kurzemes prospekts 158, Rīga

TDK "Degsmīte", vadītāja Aija Vītoliņa

06.03.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta 7. – 9. klašu grupai

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle, 27006034

05.03.2018 plkst. 14.00

Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta 10. – 12. klašu grupai

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs", Laura Paegle, 27006034

05.03.2018

Rīgas 75. vidusskolas deju kolektīvu atskaites koncerts

Rīgas 75. vidusskola, Ogres iela 9, Rīga

Rīgas 75. vidusskolas TDK, vadītāja Vera Abramoviča

05.03.2018 plkst. 11.00

Jauno vides pētnieku foruma “Skolēni eksperimentē” Rīgas atklātās kārta

LU Dabaszinātņu akadēmiskajs centrs, Jelgavas iela 1, Rīga

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola"

05.03.2018 plkst. 10.30 - 07.03.2018

Seminārs interešu izglītības pedagogiem par neparastu darba rotu izgatavošanu

BJC “Laimīte”, Sarkandaugavas iela 24, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

05.03.2018 - 08.05.2018

Konkurss “Tradicionālās kultūras mantojums Puzurs”

Rīgas Pļavnieku pamatskola, Jāņa Grestes iela 14, Rīga

Rīgas Pļavnieku pamatskola, Santa Kuprovska, 26142376

05.03.2018 plkst. 9.00-18.00 - 27.04.2018

BJC “IK Auseklis” bērnu keramikas studiju “Ripa” un “Četri” izstāde “Pavasara saulē”

Rīgas Centrālās filiālbibliotēkas bibliotēkā "STRAZDS", Kvēles ielā 15, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Vineta Viziņa, 26065492

04.03.2018 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 40.posms

Bumbukalns A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

03.03.2018 plkst. 11.00

Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skate – radošais konkurss (I kārta, 5.-9. klase un 10.-12. klase, VISI rajoni un priekšpilsētas)

MJC "Praktiskās estētikas skola", A. Saharova iela 35, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gaļina Novikova, Sarmīte Kadiķe

03.03.2018 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 39.posms

Garkalne Z

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

02.03.2018 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skate – radošais konkurss (I kārta, 1.-4. klase, Latgales un Vidzemes priekšpilsētas)

MJC "Praktiskās estētikas skola", A. Saharova iela 35, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Sarmīte Kadiķe

01.03.2018 plkst. 9.30

MC pasākumu koordinatoru sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils 103. telpa, Kr. Baroan 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Inga Cimiņa

01.03.2018 plkst. pirmdiena-otrdiena pl.10.00-18.00; trešdiena-piektdiena pl.12.00-20.00; sestdiena pl.10.00 -17.00 - 31.03.2018

BJC “Mīlgrāvis” keramikas pulciņa audzēkņu darbu izstāde, skolotāja Dace Timule

Kultūras pils ''Ziemeļblāzma'' bibliotēkā, Ziemeļblāzmas ielā 36, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule

28.02.2018 plkst. 14.00

Centra un Ziemeļu rajonu zēnu koru kopmēģinājums

Pamatskola "Rīdze", Kr. Valdemāra iela 2, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Nataļja Jekimova

27.02.2018 plkst. 15.00

Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skate – radošais konkurss (I kārta, 1.-4. klase, Ziemeļu, Centra, Kurzemes rajoni un Zemgales priekšpilsēta)

Rīgas 13. vidusskola, Pulkveža Brieža iela 25, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gaļina Novikova

26.02.2018 plkst. 10.00-19.00 darba dienas - 19.04.2018

Bērnu un jauniešu centra “Kurzeme” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņu darbu izstāde “Pavasarī”

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Imantas ielā 11a, Rīgā

BJC "Kurzeme", Ilze Freimane

26.02.2018 plkst. 15.00 - 27.02.2018

Kursi “Sporta psiholoģijas aspekti bērnu un jauniešu sportā”

Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils”, K.Barona ielā 99, Rīga, 215. telpā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Gita Pērkone

25.02.2018 plkst. 11.00

Tradicionālās dziedāšanas konkurss “Dziesmu dziedu, kāda bija”

BJC "Rīgas Skolēnu pils svētku zāle, Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

24.02.2018 plkst. 9.00-17.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 37.posms

Dzirnezers

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

24.02.2018 plkst. 12.00

XIV Starptautiskā baleta, teātru, klasiskās un laikmetīgās dejas kolektīvu deju forums “Rīga”

MJC "Praktiskās estētikas skola", Saharova iela 35, Rīga

MJC "Praktiskās estētikas skola", Sils 29188871

24.02.2018 plkst. 10.00 - 25.02.2018

Rīgas atklātās telpu lidmodeļu sacensības

RJTC, Bauskas iela 88, Rīga

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Viktors Rošonoks 29518855

23.02.2018 plkst. 16.00

Seminārs “Kinezioloģiskās teipošanas pamatprincipi”

Rīgas Juglas vidusskola, Kvēles iela 64, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons, Gita Pērkone

22.02.2018

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2018” demontāža

Rīgas dome

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar VISC/ Viva Dzene, Dagnija Ramane

22.02.2018 plkst. 14.00

Kurzemes rajona un Zemgales priekšpilsētas zēnu koru kopmēģinājums

Rīgas Mūzikas internātvidusskola, Šampētera iela 98, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska

22.02.2018 plkst. 14.00

LEGO Robotikas radošās sacensības 2018

RJTC, Bauskas iela 88, Rīga

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Zīverts 29434910

21.02.2018 plkst. 14.00

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2018” laureātu apbalvošana

VEF Kultūras pils Kamerzāle, Ropažu iela 2, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar VISC/ Viva Dzene, Dagnija Ramane

20.02.2018 plkst. 14.00

Vidzemes priekšpilsētas zēnu koru kopmēģinājums

Rīgas Juglas sākumskola, Skrudalienas iela 1, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane

18.02.2018 plkst. 9.00-17.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 36.posms

Lielupe

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

17.02.2018 plkst. 11.00

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2018”, Zemgales priekšpilsēta un Kurzemes rajons , B grupa

BJC "Altona", Altonavas iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Alda Šeļegovska, Ilze Herberga, Alda Bēvalde

17.02.2018 plkst. 9.00-17.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 35.posms

Ummis

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

16.02.2018 plkst. 14.00

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2018”, Visi rajoni, priekšpilsētas A grupa

Pamatskola "Rīdze", Krišjāņa Valdemāra iela 2

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Santa Vancāne

16.02.2018

Tautas deju kolektīvu sadraudzības koncerts (piedalās TDK “Altona”, “Kurzemīte”, “Tūdaliņš” un “Ābecītis”)

Rīgas Latviešu biedrības nams, Merķeļa iela 13, Rīga

BJC "Altona", TDK "Altona" vadītāja Kaija Daugavvanaga

15.02.2018 plkst. 14.00

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2018”, Latgales priekšpilsēta , B grupa

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ieva Apsīte, Ilze Rimicāne

14.02.2018 plkst. 14.00

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2018”, Centra un Ziemeļu rajons, B grupa

Rīgas Raiņa 8. vakara (maiņu) vidusskola, Krišjāņa Barona iela 71

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja. Maija Feldmane, Nataļja Jekimova, Maira Kalniņa

13.02.2018 plkst. 14.00

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2018”, Vidzemes priekšpilsēta, B grupa

Rīgas Juglas sākumskola, Skrudalienas iela1

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane, Ilze Herberga

12.02.2018 plkst. 10.00 - 14.02.2018

Kursi “Lineārs zīmējums un dekoratīvs gleznojums”

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 215. telpa, Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

11.02.2018 plkst. 9.00-17.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 34.posms

Buļļusala R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

10.02.2018 plkst. 9.00-17.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 33.posms

Remberģi

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

09.02.2018 plkst. 18.00

Teātra “Zīļuks” izrāde “Lolitas brīnumpunts”

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", teātra zālā, K.Barona ielā 99, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils" Teātris "Zīļuks", 27006023, Informācija: www.teatrisziluks.lv

08.02.2018 plkst. 9.30

MC pasākumu koordinatoru sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 215.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Inga Cimiņa

07.02.2018 plkst. 16.00

Rīgas Skolu muzeju pedagogu sanāksme – 2017./2018. m.g. II pusgada darba plāns

BJC "Rīgas Skolēnu pils 215. telpa, Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

07.02.2018 plkst. 14.00-15.00

BJC “IK Auseklis” Ziemas prieki pasakums Centra pulciņu audzēkņiem un vecakiem

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis" Silciema iela 3, Rīga

BJC "IK Auseklis", Vita Duļbinska, 67181386 (Datums var mainities atkarībā no laika apstākļiem)

07.02.2018 plkst. 17.00

Rīgas atklātās sacensības kāpšanas sportā grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu

Juglas vidusskolas sporta zāle, Kvēles iela 64, Rīga

MJC "Praktiskās estētikas skola", Reinbergs 29403822

06.02.2018 - 21.02.2018

Starptautiskā bērnu mākslas izstāde “Lidice 2018”

Rīgas dome

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar VISC/ Viva Dzene, Dagnija Ramane

06.02.2018 plkst. 15.30

Rīgas interešu izglītības mūzikas kolektīvu vadītāju seminārs Vidzemes priekšpilsētā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 215.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ināra Freimane

05.02.2018

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2018” iekārtošana

Rīgas dome

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar VISC/ Viva Dzene, Dagnija Ramane

05.02.2018 - 09.02.2018

Skolu vēstures muzeju darba jomu atbildīgo mācības (detalizētāks grafiks apvienības rakstā)

BJC "Rīgas Skolēnu pils 215. telpa, Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

05.02.2018 - 22.02.2018

BJC “Altona” mākslas studiju audzēkņu darbu izstāde “Vējš spēlējas” audzēkņu darbu izstāde

Imantas kultūras un atpūtas centrs, Anniņmuižas bulvāris 29, Rīga

BJC "Altona" D.Endziņa, A.Mihailova, I.Drēviņa, R.Šalvīte, S.Nagle

04.02.2018 plkst. 9.00-17.00

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 32.posms

Buļļusala A

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

03.02.2018 plkst. 9.00-17.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” ziemas sezonas 31.posms

Bādciems

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

02.02.2018 plkst. 14.00

Latviešu tautas dziesmu dziedāšanas sacensību skolu jaunatnei “Lakstīgala 2018” Rīgas kārtas

BJC "Rīgas Skolēnu pils svētku zāle, Kr. Baroan 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dina Liepa

02.02.2018 - 16.03.2018

BJC “Daugmale” Stikla mākslas darbnīcas “Mozaīka” 25 gadu jubilejas izstāde “Gadskārtas”

Mencendorfa nams, Grēcinieku iela 18, stikla studijas telpas, Rīga

BJC "Daugmale", Ilze Rimicāne (izstādes atklāšana 02.02. pl.16.00)

02.02.2018 - 23.02.2018

Bērnu un jauniešu centra “Kurzeme” floristikas studijas audzēkņu darbu izstāde “Baltais sapnis”

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme" , Imantas ielā 11a, Rīgā

BJC "Kurzeme", Ieva Medne

02.02.2018

Āgenskalna sākumskolas TDK “Āģītis” 10 gadu jubilejas koncerts

Rīgas Stradiņu universitātes lielā aula, Dzirciema iela 16, Rīga

TDK "Āģītis", vadītāja Evija Urbanoviča

01.02.2018 plkst. 11.00 - 28.02.2018

Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas – attīstības centra atklātās sacensības peldēšanā

Natālijas Draudziņas vidusskolas peldbaseinā, Bruņinieku ielā 24A, Rīgā

Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas – attīstības centrs, Apsīte

01.02.2018 - 22.02.2018

Bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss –izstāde “Mocīšu darbnīca 12” – “Simtgades mocītis”

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis" Silciema iela 3, Rīga

BJC "IK Auseklis", Aija Kalniņa

31.01.2018 plkst. 14.00

Centra un Ziemeļu rajona zēnu koru kopmēģinājums

Pamatskola "Rīdze", Kr. Valdemāra iela 2, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Nataļja Jekimova

27.01.2018 plkst. 11.00

Seminārs “Labās prakses piemēri” Rīgas interešu izglītības teātra mākslas skolotājiem

Rīgas 88. vidusskola, Ilūkstes iela 30, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Laura Paegle

25.01.2018 plkst. 16.00

Rīgas interešu izglītības mūzikas kolektīvu vadītāju seminārs Centra , Ziemeļu rajonā un Latgales priekšpilsētā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 112.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Nataļja Jekimova, Ieva Apsīte

25.01.2018 plkst. 14.00

Kurzemes rajona un Zemgales priekšpilsētas zēnu koru kopmēģinājums

Rīgas Mūzikas internātvidusskola, Šampētera iela 98, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska

23.01.2018 plkst. 16.00

Skolu vēstures muzeju koordinatoru sanāksme 2017./2018. m.g. 2. pusgadam

BJC "Rīgas Skolēnu pils 215. telpa, Kr. Barona 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

22.01.2018 - 24.01.2018

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes – konkursa “Lidice 2018” darbu iesniegšana

BJC "Rīgas Skolēnu pils" 103. telpa, Kr. Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar VISC/ Viva Dzene, Dagnija Ramane

19.01.2018 - 19.02.2018

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde „Mūsu saules aplis gadsimtam”

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona ielā 99, Rīgā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kvēpa 29672711

18.01.2018 plkst. 15.00 - 17.00

Skolu muzeju apvienības skates darbu metodiskās prezentācijas. Prezentē: Rīgas Itas Kozakēvičas poļu vidusskola Prezidentu skola

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 215.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

18.01.2018 plkst. 9.30

MC rajonu koordinatoru sanāksme

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 103.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Inga Cimiņa

18.01.2018 plkst. 15.00

Rīgas interešu izglītības mūzikas kolektīvu vadītāju seminārs Kurzemes rajonā un Zemgales priekšpilsētā

Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Lavīzes iela 2a

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Alda Šeļegovska

17.01.2018 plkst. 15.00 - 17.00

Skolu muzeju apvienības skates darbu metodiskās prezentācijas. Prezentē:Iļģuciema vidusskola Rīgas Igauņu pamatskola

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 215.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

16.01.2018 plkst. 15.00 - 17.00

Skolu muzeju apvienības skates darbu metodiskās prezentācijas. Prezentē: Ziemeļvalstu ģimnāzija Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola Rīgas 18.vakara (maiņu) vidusskola Rīgas Vakara ģimnāzija

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 215.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

16.01.2018 plkst. 14.00

Latgales priekšpilsētas zēnu koru kopmēģinājums

Rīgas 6. vidusskola, A. Čaka iela 102, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ieva Apsīte

16.01.2018 plkst. 18.30

Tautas deju kolektīva “Kurzemīte” koncerts “Deju virpulī”

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Imantas ielā 11a, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Sigita Siliņa

13.01.2018 plkst. 11.00

kolu muzeju apvienības skates darbu metodiskās prezentācijas. Prezentē: Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Rīgas Ostvalda vidusskola Rīgas Anniņmuižas vidusskola

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 215.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

12.01.2018 plkst. 15.00 - 17.00

Skolu muzeju apvienības skates darbu metodiskās prezentācijas. Prezentē: Rīgas 89.vidusskola Rīgas 95.vidusskola Rīgas Rīnūžu vidusskola

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 215.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

12.01.2018 plkst. 18.00

Vokāli instrumentālā ansambļa “Vējš” koncerts “Ziemas noskaņās”

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Imantas ielā 11a, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme", Sintija Grava

11.01.2018 plkst. 15,00 - 17,00

Skolu muzeju apvienības skates darbu metodiskās prezentācijas. Prezentē:Rīgas 63.vidusskola Rīgas 71.vidusskola Rīgas 74.vidusskola Rīgas 84.vidusskola Rīgas 88.vidusskola

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 215.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

10.01.2018 plkst. 15.00 - 17.00

Skolu muzeju apvienības skates darbu metodiskās prezentācijas. Prezentē: Rīgas 31.vidusskola Rīgas 33.vidusskola Rīgas 40.vidusskola Rīgas 49.vidusskola Rīgas 61.vidusskola

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 215.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

09.01.2018 plkst. 15.00 - 17.00

Skolu muzeju apvienības skates darbu metodiskās prezentācijas. Prezentē:Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, Rīgas 6.vidusskola, Rīgas 13.vidusskola, Rīgas 21.vidusskola, Rīgas 25.vidusskola, Rīgas 28.vidusskola

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 215.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

08.01.2018 plkst. 15.00 - 17.00

Skolu muzeju apvienības skates darbu metodiskās prezentācijas. Prezentē: Rīgas Valda Zālīša sākumskola Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskola Rīgas internātvidusskola bērniem ar dzirdes traucējumiem Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 215.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Zinaida Soboļeva

08.01.2018 plkst. 10.00-18.00 (darba dienas) - 28.02.2018

Atvērto durvju dienas BJC “Mīlgrāvis” audzēkņu 1.mācību pusgada darbu skate

Bērnu un jauniešu centrs "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā

BJC ''Mīlgrāvis'', apmeklētāju grupas lūgums pieteikt pa tālruni 67349492, Timule

04.01.2018 plkst. 10.00

MC I pusgada darba izvērtēšanas un darba organizācijas seminārs

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Kr. Barona iela 99, 215.telpa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs, Inga cimiņa

03.01.2018 - 04.02.2018

Rīgas bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkursa „Gleznojumi uz zīda un stikla. Mūzika.” izstāde

Bērnu un jauniešu centrā "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā

BJC "Mīlgrāvis", Dace Timule

02.01.2018 plkst. 9.00-17.00 darba dienas - 22.02.2018

Rīgas Skolu muzeja izstāde “Valodu kaleidoskops Rīgas skolās”

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", Rīgas Skolu muzejs, K.Barona ielā 99, Rīgā

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", Rīgas Skolu muzejs, Jāzeps Imants Vikšers, 27006037