Aicina piedalīties Rīgas izglītības iestāžu datorgrafikas konkursā – izstādē “Skats pa logu”

Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” no 2021. gada 12. aprīļa līdz 3. maijam organizē datorgrafikas konkursu – izstādi “Skats pa logu”.

Šajā neparastajā laikā, kad daudz laika pavadām mājās, bieži vien sanāk vērot to, kas notiek aiz loga. Varbūt jau sen apnikusi tur esošā ainava, tā pelēkā daudzstāvu māja, kas aizsedz skatu uz pasauli, vai milzu koks, kurš aizēno visu un neļauj saulei iespīdēt logā. Tā nu aicinām sapņot, – kāds ir tas skats, ko tu vēlētos redzēt pa logu no savas mājas, mēs aicinām droši iet vēl tālāk un fantazēt par to, ko tu varētu redzēt pa savas mājas logu pēc 20, 30 vai 40 gadiem… Mēs aicinām sapņot, atklāt savu radošumu, uzlabot savas iemaņas datorgrafikā un realizēt savas fantāzijas interesantos darbos!

Konkursa NOLIKUMS atrodams šeit.

Izdrukātus darbus jāiesniedz 2021. gada 7. un 8. aprīlī plkst. 10.00 – 18.00 PBJC “Altona”, Altonavas ielā 6, vai pa pastu līdz 2021. gada 7. aprīlim (pasta zīmogs) Altonavas ielā 6, Rīga, LV-1004 ar norādi: izstādei „Skats pa logu”. Kā arī nosūta elektroniski kopā ar pieteikuma anketu uz e-pastu: ebindedzelzite@edu.riga.lv.

Konkursa darbus vērtē PBJC “Altona” izveidota un apstiprināta žūrija un ar skatītāju balsojumu PBJC “Altona” Facebook lapā.

Interesējošus jautājumus par izstādes „Skats pa logu” norisi var uzdot PBJC “Altona” datorgrafikas skolotājai Elīnai Bindei-Dzelzītei, ebindedzelzite@edu.riga.lv.