Pasākumi

Datums, laiks Nosaukums Norises vieta, adrese Organizētājiestāde, atbildīgais, cita informācija
Tehniskā jaunrade

24.02.2024

Rīgas atklātās sacensības telpu lidmodeļiem “Mini Stich” klasē

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88, Rīga

Rīgas Jauno tehniķu centrs / Viktors Rošonoks, 29518855 / vrosonoks@edu.riga.lv

Kursi

26.02.2024 plkst. 15.30-18.30

Profesionālās kompetences pilnveides programma ”Mākslīgā intelekta izmantošana”

Tiešsaiste

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs / G.Antapsons

27.02.2024 plkst. 11.00-15.30 - 28.02.2024

Profesionālās kompetences pilnveides programmas “Efektīvas komunikācijas nosacījumi”

Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte”, Sarkandaugavas iela 24, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs / G.Antapsons

05.03.2024 plkst. 15.30-18.30

profesionālās kompetences pilnveides programmas ”Mākslīgā intelekta izmantošana”

Tiešsaiste

Rīgas Interešu izglītības Metodiskais centrs / G.Antapsons

07.03.2024 plkst. 9.30-14.30

Profesionālās kompetences pilnveides programma ”Bērnu tiesību aizsardzība”

Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte”, Sarkandaugavas iela 24, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs / G.Antapsons

14.03.2024 plkst. 9.30-14.00

Profesionālās kompetences pilnveides programmas ”Radošā domāšana: tās attīstība bērniem un pieaugušajiem”

Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte”, Sarkandaugavas iela 24, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs / G.Antapsons

Konkursi, skates

26.02.2024 plkst. 10.00-15.00

Konkursa – izstādes “Saules ritmi” darbu iesniegšana / Zemgales priekšpilsētas Iestādes

Zemgales priekšpilsētas Iestādes- Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrā “Altona” Altonavas ielā 6, Rīgā

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs / E. Kalnača, A.Bēvalde, t. 26404919, e-pasts: abevalde@edu.riga.lv

26.02.2024 plkst. 10.00-15.00

Konkursa – izstādes “Saules ritmi” darbu iesniegšana / Kurzemes priekšpilsētas Iestādes

Kurzemes rajona Iestādes- Pārdaugavas kultūras apvienības Kultūras centrā “Imanta”, Anniņmuižas bulvārī 29

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs / E. Kalnača, M. Lučko, t. 26807009, e-pasts: mlucko@edu.riga.lv

26.02.2024 plkst. 10.00-15.00

Konkursa – izstādes “Saules ritmi” darbu iesniegšana / Centra rajona Iestādes

Centra rajona Iestādes- Bērnu un jauniešu centrā “Rīgas Skolēnu pils” Krišjāņa Barona ielā 99, Rīgā

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs / E. Kalnača, K. Lāriņa, t. 26539973, e-pasts: klarina@edu.riga.lv

26.02.2024 plkst. 10.00-15.00

Konkursa – izstādes “Saules ritmi” darbu iesniegšana / Ziemeļu rajona Iestādes

Ziemeļu rajona Iestādes- Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs / E. Kalnača, t. 67340659, e-pasts: ekalnaca2@edu.riga.lv

26.02.2024 plkst. 10.00-15.00

Konkursa – izstādes “Saules ritmi” darbu iesniegšana / Vidzemes priekšpilsētas Iestādes

Vidzemes priekšpilsētas Iestādes- Bērnu un jauniešu centrā “IK Auseklis” Silciema ielā 3, Rīgā

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs / E. Kalnača, I. Herberga t. 29221675, e-pasts: iherberga@edu.riga.lv

26.02.2024 plkst. 10.00-15.00

Konkursa – izstādes “Saules ritmi” darbu iesniegšana / Latgales priekšpilsētas Iestādes

Latgales priekšpilsētas Iestādes- Mākslinieciskās jaunrades centrā “Praktiskās estētikas skola” Andreja Saharova ielā 35, Rīgā

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs / E. Kalnača, I. Rimicāne, t. 29701995, e-pasts: irimicane2@edu.riga.lv

29.02.2024

Konkursa – izstādes “Saules ritmi” darbu iesniegšana / Radošo industriju mākslas darbu FAILUS

Pedagogs iesūta elektroniski uz ekalnaca2@edu.riga.lv; e-pasta tēmā norādot nosaukumu: Konkurss_Saules_ritmi

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs / E. Kalnača

29.02.2024 plkst. 14.00

Rīgas vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2024” Konkursa II kārta B grupa

Ziemeļrīgas Kultūras apvienības VEF Kultūras pils kamerzālē, Ropažu iela 2, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs / A. Grīna, K. Lāriņa /e-pasts: klarina@edu.riga.lv

01.03.2024 plkst. 14.00

Rīgas vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2024” Konkursa II kārta A grupa

Ziemeļrīgas Kultūras apvienības VEF Kultūras pils kamerzālē, Ropažu iela 2, Rīgā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs / A. Grīna, K. Lāriņa / klarina@edu.riga.lv

05.03.2024 plkst. 14.00

Rīgas tautas deju kolektīvu XIII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lielkoncerta “Es atvēru Laimas dārzu” repertuāra pārbaudes skate

Rīgas 64. vidusskola, Ūnijas iela 93, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs / I.Plūme

05.03.2024 plkst. 14.00

Rīgas izglītības iestāžu koru konkurss, gatavojoties XIII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem – Vidzemes priekšpilsētas zēnu, 4./5.-9. klašu, 5.-12. klašu kori

Rīgas 64. vidusskola, Ūnijas iela 93, Rīga / I.Plūme

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs / I.Plūme

06.03.2024 plkst. 14.00

Rīgas izglītības iestāžu koru konkurss, gatavojoties XIII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem – Centra, Ziemeļu rajonu, Latgales priekšpilsētas zēnu kori

Rīgas 6. vidusskola, Aleksandra Čaka iela 102, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs / I.Plūme

07.03.2024 plkst. 14.00

Rīgas izglītības iestāžu koru konkurss, gatavojoties XIII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem – Kurzemes rajona, Zemgales priekšpilsētas zēnu kori

Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs "Altona", Altonavas iela 6, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs / I.Plūme

08.03.2024 plkst. 14.00

Rīgas izglītības iestāžu koru konkurss, gatavojoties XIII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem – visu Rīgas rajonu un priekšpilsētu vispārējās izglītības un profesionālās vidējās izglītības iestāžu jauktajiem koriem

Rīgas Raiņa vidusskola, Krišjāņa Barona iela 71, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs / I.Plūme

19.03.2024 plkst. 13.00

Rīgas bērnu un jauniešu anekdošu konkurss “Anekdošu virpulis”

Bērnu un jauniešu centrs "Rīgas Skolēnu pils", Krišjāņa Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs / D.Liepa

20.03.2024 - 22.03.2024

Skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis”

Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte”, Sarkandaugavas iela 24, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs / R.Vējiņš

25.03.2024 plkst. 10.00-15.00

Konkursa – izstādes “Saules ritmi” II kārtai NEIZVIRZĪTO darbu IZŅEMŠANA

Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte", Baltāsbaznīcas iela 14, Rīga

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs / E.Kalnača

26.03.2024 plkst. 14.00

Rīgas bērnu un jauniešu folkloras kopu reģionālā sarīkojuma “Senā skaņu pasaule”

Friča Brīvzemnieka pamatskola, Zeļļu iela 4, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs / D.Liepa

07.04.2024 plkst. 11.00

Rīgas bērnu un jauniešu tradicionālās muzicēšanas konkurss “Klaberjakte 2024”

Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” Svētku zāle, Krišjāņa Barona iela 99, Rīga

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs / D.Liepa

29.04.2024 plkst. 14.00-16.30

Konkursa “Saules ritmi” II kārtas apbalvošanas pasākums

Ziemeļrīgas Kultūras apvienības "Kultūras pils "Ziemeļbāzma"", Ziemeļblāzmas iela 36, Rīga

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar Departamentu / E.Kalnača

Semināri

20.02.2024 plkst. 14.00-19.30

XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lielkoncerta “Es atvēru Laimas dārzu” deju precizēšanas seminārs Rīgas valstspilsētas pašvaldības tautas deju kolektīvu vadītājiem

Rīgas Teikas vidusskola, Svētku zāle, Aizkraukles iela 14, Rīga

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs / I.Bērziņa