Pasākumi

Datums, laiks Nosaukums Norises vieta, adrese Organizētājiestāde, atbildīgais, cita informācija
Teātra izrādes

26.04.2019 - 27.04.2019

XII Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls “…un es iešu un iešu!”

Valmiera

Valsts izglītības satura centrs

Konkursi, skates

01.04.2019 - 06.12.2019

Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skate 2019

skatīt nolikumu

Rigas domes izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar BJC "Rīgas Skolēnu pils" Rīgas Interešu izglītības metodisko centru, Gita Pērkone, 29443630

23.04.2019 plkst. 14.00

Rīgas jaukto koru konkurss, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Krišjāņa Barona iela 97A, Rīga

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Santa Vancāne

24.04.2019 plkst. 15.00

Vides izziņas spēļu konkurss “Iepazīsti vidi!” Rīgas atklātā kārta

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmijas centrs, Jelgavas iela 1, Rīga

BJVIC “Rīgas Dabaszinību skola” , D.Nagle 29644393

25.04.2019 plkst. 15.00

Rīgas vispārējās izglītības iestāžu skolu vēstures muzeju skates noslēgums

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs/ Zinaida Soboļeva

03.05.2019

VISC Skatuves runas konkursa fināls

Rīgas Latviešu biedrība, Merķeļa iela 13

Valsts izglītības satura centrs

13.05.2019 plkst. 15.30

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes “Visa mana grezna rota” laureātu apbalvošanas pasākums

Rīgas mākslas telpa, Kungu iela 3

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dagnija Ramane, Viva Dzene

18.05.2019 plkst. 12.00 - 28.06.2019

Vizuālās mākslas plenērs dabā “Zem kastaņa baltajām svecēm”

Plenērs 18/05/2019 Arkādija parks, Rīga; Plenēra izstade līdz 28/07/2019 Bērnu klīniskā universitātes slimnīcas foajē

BJC "Altona", Kņaze, 67612354

19.09.2019 plkst. 15.00 - 30.09.2019

Vides izziņas konkurss “Nāc dārzā ciemoties!”

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola" Ernestīnes iela 8A, Rīga

BJVIC “Rīgas Dabaszinību skola” , I.Bērziņa 27842663

01.10.2019 - 31.10.2019

Teātru skate veltīta Dziesmu svētkiem, raj./priekšp.kārta

BJC "Rīgas Skolēnu pils", K.Barona iela 99

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Laura Paegle

26.11.2019 plkst. pl.14.00

Rīgas vispārējās izglītības iestāžu 4.klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!”

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs, Hanzas iela 5, Rīga

BJC "Daugmale", I.Rimicāne

28.11.2019 plkst. pl.15.00

Rīgas vokālistu konkurss “Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu…”

Rīgas kultūras centrs “Iļģuciems”, Lidoņu iela 27, korpuss 2, Rīga

BJC "Bolderāja", Diāna Bahvalova 67435096

28.11.2019 plkst. pl.14.00

Rīgas vispārējās izglītības iestāžu 4.klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!”

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs, Hanzas iela 5, Rīga

BJC "Daugmale", Ilze Rimicāne, 29701995

04.12.2019 plkst. pl.14.00

Rīgas vispārējās izglītības iestāžu 4.klašu skolēnu konkurss “Pieskati uguni!”

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs, Hanzas iela 5, Rīga

BJC "Daugmale", I.Rimicāne

Sports

03.04.2019 - 06.11.2019

Rīgas pilsētas bērnu un jauniešu atklātās velosacensības „Riteņvasara-2019”

trešdienās Uzvaras parka trasē (Uzvaras bulvārī 15) un ceturtdienās Bieriņu velotrasē Mārupītes parkā (pie Amulas ielas 11)

TJN "Annas 2", Aleksandrs Briedis 29511925, Lauma Krogzeme 26280340

19.04.2019 - 21.04.2019

Starptautiskais turnīrs lēcienos uz batuta “Augstais lēciens – 2019”

BJC "Daugmale" sporta zāle, Aviācijas iela 15, Rīga

BJC "Daugmale", Ludmila Tarasenko 29163563

23.04.2019 plkst. pl.16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” 10.kārta

Kalngale-Langa

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

24.04.2019 plkst. pl. 16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” 11.kārta

Lielupe R

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

25.04.2019 plkst. 15.00

Rīgas un Rīgas plānošanas reģiona speciālo izglītības iestāžu audzēkņu sporta sacensības ,,Netradicionālā vieglatlētika”

BJC ,,Daugmale" stadions ,,Ķengarags", Maskavas iela 283.b, Rīga

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola - attīstības centrs, Anita Pormale, 22367351

25.04.2019 plkst. pl.16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” 12.kārta

Līči

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

30.04.2019 plkst. pl.16.00-19.30

Tautas orientēšanās sacensības “Magnēts” 13.kārta

Mežaparks

BJC "IK Auseklis", Henrijs Freimanis, 29156451

08.05.2019 plkst. 15.00

Rīgas atklātās sacensības stafetēs ar vieglatlētikas vingrinājumiem “Laimītes stafetes 2019”

Reģionālais sporta centrs "Sarkandaugava", Sarkandaugavas iela 22/24, Rīga

BJC "Laimīte", Ilze Spīķe 29267694

15.05.2019 plkst. 17.00

Rīgas atklātie ģimeņu sporta svētki “Mammu, tēti gribu sportot!”

Reģionālais sporta centrs "Sarkandaugava", Sarkandaugavas iela 22/24, Rīga

BJC "Laimīte", Ilze Spīķe 29267694

16.05.2019 plkst. pl.14.00

Reģionālā sporta centrs “Ķengarags” 2019.gada vasaras atklāšanas sporta svētki

BJC "Daugmale" reģionālā sporta centra "Ķengarags" stadions, Maskavas iela 283B, Rīga

BJC "Daugmale", Kaspars Sparāns, 22720465

25.05.2019 plkst. 12.00

Rīgas Vingrošanas skolas sporta svētki vingrošanā “Nāc vingrot!”

Rīgas Vingrošanas skola, Miera iela 62, Rīga

Rīgas Vingrošanas skola, Akmeņlauka 67362944

01.06.2019 plkst. 11.00

“Skriešanas stafete ģimenēm 2019”

Rīgas Pļavnieku pamatskolas sporta komplekss, Jāņa Grestes iela 14, Rīga

Rīgas Pļavnieku pamatskola, Anete Čunda 29171418

05.06.2019 plkst. 12.00

“Pļavnieku ielu basketbols”

Rīgas Pļavnieku pamatskolas sporta komplekss, Jāņa Grestes iela 14, Rīga

Rīgas Pļavnieku pamatskola, Anete Čunda 29171418

13.06.2019 plkst. pl.14.00

Reģionālā sporta centrs “Ķengarags ” atklātās sacensības sporta daudzcīņā

BJC "Daugmale" reģionālā sporta centra "Ķengarags"stadions, Maskavas iela 283B, Rīga

BJC "Daugmale", Kaspars Sparāns, 22720465

28.06.2019 - 30.06.2019

Kuģu modeļu sacensības “Riga Cup 2019”

Kliģu ezers, Atpūtas bāze “Kliģi”, Džūkstes pagasts, Tukuma novads

BJC "Kurzeme", Rugājs, 29278860

14.08.2019 - 10.09.2019

Rīgas atklātais pludmales volejbola turnīrs “Sarkandaugavas kauss 2019”

Reģionālais sporta centrs "Sarkandaugava", Sarkandaugavas iela 22/24, Rīga

BJC "Laimīte", Ilze Spīķe 29267694

24.08.2019 plkst. 12.00

‘’Pļavnieku pludmales volejbola kauss’’

Rīgas Pļavnieku pamatskolas sporta komplekss, Jāņa Grestes iela 14, Rīga

Rīgas Pļavnieku pamatskola, Anete Čunda 29171418

27.08.2019 - 14.09.2019

Rīgas atklātās sacensības “XIII Sarkandaugavas spēles”

Reģionālais sporta centrs "Sarkandaugava", Sarkandaugavas iela 22/24, Rīga

BJC "Laimīte", Ilze Spīķe 29267694

19.09.2019 plkst. pl.14.00

Reģionālā sporta centrs “Ķengarags” 2019.gada rudens sporta svētki

BJC "Daugmale" reģionālā sporta centra "Ķengarags" stadions, Maskavas iela 283B, Rīga

BJC "Daugmale", Kaspars Sparāns, 22720465

19.10.2019 plkst. 11.00

Rīgas meistarsacīktes ātruma kāpšanas sportā

A.Saharova iela 35, Rīga

MJC "Praktiskās estētikas skola", Armands Liberts 26337897

05.12.2019 plkst. 9.30

Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas – attīstības centra kausa izcīņa basketbolā

Oskara Kalpaka Rīgas tautas daiļamata pamatskola, Skrindu iela 1, Rīga

Rīgas 1. speciālā internātpamatskola- attīstības centrs, Iluta Apsīte 67181339

07.12.2019 - 08.12.2019

BJC “Daugmale” atklātās sacensības šahā “Ģimeņu čempionāts šahā 2019”

BJC "Daugmale", Jēkabpils iela 19A, Rīga

BJC "Daugmale", Kaspars Sparāns, 22720465

27.12.2019 plkst. pl.12.00

XV Rīgas atklātais turnīrs 100 lauciņu dambretē “Bolderājas kauss”

Rīgas 19.vidusskola, Miglas iela 9, Rīga

BJC "Bolderāja", Diāna Bahvalova 67435096

13.02.2020 plkst. 10.00

Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas – attīstības centra starptautiskās sacensības peldēšanā

Natālijas Draudziņas vidusskolas peldbaseins, Bruņinieku iela 24 a, Rīga

Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas – attīstības centrs, Iluta Apsīte 67181339

Tehniskā jaunrade

24.04.2019 plkst. 15.00

Vides izziņas spēļu konkurss “Iepazīsti vidi!” Rīgas atklātā kārta

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmijas centrs, Jelgavas iela 1, Rīga

BJVIC “Rīgas Dabaszinību skola” , D.Nagle 29644393

09.05.2019 plkst. pl.10.30

Atklātais Latvijas skolēnu elektronikas konkurss “Rīga 2019”

TJN "Annas 2", Annas iela 2, Rīga

TNJ "Annas 2", Egmonts Pavlovskis, 29692173

11.05.2019 plkst. pl.10.00

Jauno vides pētnieku konkurss

LU Dabaszinātņu akadēmiskajs centrs, Jelgavas iela 1, Rīga

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola", Dace Nagle, 29644393

11.05.2019 plkst. pl.10.00

Rīgas sacensības minikāriem

Cēsu olimpiskais centrs, Priekuļu biatlona trase

RJTC, Darjus Dargis, 29744404

25.05.2019 plkst. pl.11.00

Rīgas atklātās sacensības raķešu modelismā “Rīgas pavasaris”

Aviācijas centrs “Spilve”, Spilves iela 1, Rīga

TJN "Annas 2", Ilmārs Breidaks, 29488604

28.06.2019 - 30.06.2019

Kuģu modeļu sacensības “Riga Cup 2019”

Kliģu ezers, Atpūtas bāze “Kliģi”, Džūkstes pagasts, Tukuma novads

BJC "Kurzeme", Rugājs, 29278860

19.09.2019 plkst. 15.00 - 30.09.2019

Vides izziņas konkurss “Nāc dārzā ciemoties!”

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola" Ernestīnes iela 8A, Rīga

BJVIC “Rīgas Dabaszinību skola” , I.Bērziņa 27842663

17.10.2019 plkst. 14.45

Foto orientēšanās sacensības “Torņkalna pērles”

Bērnu un jauniešu centrs "Altona", Altonavas iela 6", Rīga

BJC "Altona", Kņaze, 67612354

17.10.2019 plkst. pl.15.00

Rīgas bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošais konkurss “Ieskaties Latvijas dabā!”

Rīgas 19.vidusskola, Miglas iela 9, Rīga

BJC "Bolderāja", Diāna Bahvalova 67435096

19.10.2019 plkst. pl.11.00

LEGO robotikas radošās sacensības

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Bauskas iela 88, Rīga

Rīgas Jauno tehniķu centrs

26.10.2019 plkst. 10.00

Rīgas atklātās sacensības dronu modelismā “Rudens Drons”

RJTC, Bauskas iela 88, Rīga

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Askolds Bušmanis, 29219507

01.11.2019 - 29.11.2019

Rīgas atklātais bērnu un jauniešu fotokonkurss “Mēs dzīvojam Rīgā”

ES māja, Aspazijas bulvāris 28, Rīga

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Gunta Andersone, 29102587

Vide

24.04.2019 plkst. 15.00

Vides izziņas spēļu konkurss “Iepazīsti vidi!” Rīgas atklātā kārta

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmijas centrs, Jelgavas iela 1, Rīga

BJVIC “Rīgas Dabaszinību skola” , D.Nagle 29644393

19.09.2019 plkst. 15.00 - 30.09.2019

Vides izziņas konkurss “Nāc dārzā ciemoties!”

BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola" Ernestīnes iela 8A, Rīga

BJVIC “Rīgas Dabaszinību skola” , I.Bērziņa 27842663

Kursi

24.04.2019 - 26.04.2019

Kursi “Metodiskā un administratīvi organizatoriskā darba optimizēšana ar Office 365 rīkiem” Interešu izglītības iestāžu direktoru vietniekiem

Bērnu un jauniešu centrā „Daugmale”, Jēkabpils ielā 19A un Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā1.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

25.04.2019 plkst. 14.00 - 26.04.2019

Kursi “Vizuālo elementu un principu pielietojums skolas mācību telpas interjera veidošanā”

Kurbada ielā 2.b, 3.stāvā

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

02.05.2019 - 03.05.2019

Kursi interešu izglītības skolotājiem “Izglītības iestāžu  interešu izglītības pedagogu profesionālo kompetenču pilnveide darbā ar “Office 365””

BJC “Daugmale” Jēkabpils ielā 19.A

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

14.05.2019 - 16.05.2019

Kursi interešu izglītības metodiķiem “Metodiskā un administratīvi organizatoriskā darba optimizēšana ar Office 365 rīkiem”

BJC “Daugmale” Jēkabpils ielā 19.A

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Gunārs Antapsons

Izstādes

01.04.2019 plkst. pl.9.00-19.00 - 30.04.2019

Bērnu un jauniešu centra “Mīlgrāvis” skolotājas Dagnijas Timules keramikas pulciņa audzēkņu darbu izstāde

Vecmīlgrāvja primārās veselības centra bērnu nodaļa, Melīdas iela 10, Rīga

BJC ''Mīlgrāvis'', Timule, 67349492

01.04.2019 plkst. pl.9.00-19.00 - 31.05.2019

BJC “IK Auseklis” keramikas pulciņa “Četri” un keramikas studijas “Ripa” audzēkņu radošo darbu izstāde “Jugla- tā mana daļa Rīgas”

BJC "IK Auseklis", Silciema iela 3, Rīga

BJC "IK Auseklis", Aija Kalniņa, 67181085

04.04.2019 - 25.04.2019

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “DABA MUMS APKĀRT. PĻAVA 14”

BJC "IK Auseklis" (izstāžu zāle), Silciema ielā 3, Rīgā

BJC "IK Auseklis", Aija Kalniņa, 67181085

11.04.2019 - 09.05.2019

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkurss – izstāde “Kaķu galerija ” Tēma: “Nu kaķītis Rīgā brauca”

BJC "Zolitūde", Ruses iela 13, Rīga

BJC "Zolitūde", Apse 67404160

23.04.2019 - 07.05.2019

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas izstāde – konkurss “Māmiņa mīļā, tavi svētki ir klāt!”

RJTC, Bauskas iela 88, Rīga

RJTC, Dace Gaile, 26092533

29.04.2019 - 12.05.2019

Rīgas bērnu un skolēnu foto konkurss-izstāde “Atspulgs”

Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcija, E.Smiļģa iela 46, Rīga

BJC "Bolderāja", Diāna Bahvalova 67435096

01.05.2019 - 19.05.2019

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde “Visa mana grezna rota”

Rīgas mākslas telpa, Kungu iela 3

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dagnija Ramane, Viva Dzene

08.05.2019 - 30.05.2019

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Laikmetu griežos 12”

Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejs, Palasta iela 4, Rīga

BJC "IK Auseklis", Aija Kalniņa, 6718085

13.05.2019 plkst. 15.30

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes “Visa mana grezna rota” laureātu apbalvošanas pasākums

Rīgas mākslas telpa, Kungu iela 3

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dagnija Ramane, Viva Dzene

14.05.2019 - 24.05.2019

Bērnu un jauniešu vizuālās mākslas darbu konkurss – izstāde „FANTĀZIJA” – SIRREĀLISMS

MJC "Paktiskās estētikas skola" Saharova iela 35, Rīga

MJC "Paktiskās estētikas skola" Saharova iela 35, Aļona Savicka 26262705

14.05.2019 - 24.05.2019

Bērnu un jauniešu vizuālās mākslas darbu konkurss-izstāde FANTĀZIJA – SIRREĀLISMS

MJC "Praktiskās estētikas skola" izstāžu zāle, A.Saharova iela 35

Mākslinieciskās jaunrades centrs "Praktiskās estētikas skola", Aļona Savicka 26262705

18.05.2019 plkst. 12.00 - 28.06.2019

Vizuālās mākslas plenērs dabā “Zem kastaņa baltajām svecēm”

Plenērs 18/05/2019 Arkādija parks, Rīga; Plenēra izstade līdz 28/07/2019 Bērnu klīniskā universitātes slimnīcas foajē

BJC "Altona", Kņaze, 67612354

20.05.2019 - 01.06.2019

Rīgas bērnu un skolēnu foto konkurss-izstāde “Atspulgs”

BJC "Bolderāja", Flotes iela 3, Rīga

BJC "Bolderāja", Diāna Bahvalova 67435096

23.05.2019 - 18.11.2019

Rīgas interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkurss – izstāde ,,Latvijas dabā mītošie zirnekļi ”

Rīgas Nacionālajā Zooloģiskajā dārzā

BJC "Rīgas Skolēnu pils", Mickeviča 26563857

24.10.2019 - 07.11.2019

Rīgas bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Laikmetīgā māksla. 21.gadsimta cilvēka portrets”

RJTC, Bauskas iela 88, Rīga

Rīgas Jauno tehniķu centrs

28.10.2019 - 31.10.2019

Rīgas un Rīgas plānošanas reģiona speciālo izglītības iestāžu audzēkņu foto izstāde – konkurss ,,Mīli darbu, darbs mīlēs tevi”

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola - attīstības centrs, Salaspils iela 14, Rīga

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola - attīstības centrs, Anniņa Arbidāne, 26069449

28.10.2019 - 29.11.2019

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas izstāde-konkurss “Mans portrets Latvijai”

Rīgas Kultūras centrs "Iļģuciems", Lidoņu iela 27, K-2, Rīga

BJC "Kurzeme", Medne, 26393294

01.11.2019 - 29.11.2019

Rīgas atklātais bērnu un jauniešu fotokonkurss “Mēs dzīvojam Rīgā”

ES māja, Aspazijas bulvāris 28, Rīga

Rīgas Jauno tehniķu centrs, Gunta Andersone, 29102587

11.11.2019 - 27.11.2019

Rīgas bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošā konkurss-izstāde “Latvijas armijai 100”

BJC "Zolitūde", Ruses iela 13, Rīga

BJC "Zolitūde", Apse 67404160

12.12.2019 - 10.02.2020

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa-labdarības akcija ”Sniedziņš sniga, putināja”

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietne Gaiļezers, Juglas iela 20, Rīga

BJC "Mīlgrāvis", Timule, 67349492

14.01.2020 - 24.02.2020

Rīgas izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas konkursa ”Gleznojumi uz zīda un stikla. Ūdens un daba” izstāde

Kultūras pils "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas iela 36 un BJC "Mīlgrāvis", Baltāsbaznīcas iela 14, Rīga

BJC "Mīlgrāvis", Timule, 67349492

14.02.2020 - 20.02.2020

Bērnu ar speciālām vajadzībām vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Avīzes otrā elpa – četri gadalaiki”

Rīgas 5.internātpamatskolas-attīstības centra filiāle, Stokholmas iela 24, Rīga

Linda Cipkaite, cipua@inbox.lv, 26781457

Koncerti, festivāli

26.04.2019 - 27.04.2019

XII Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls “…un es iešu un iešu!”

Valmiera

Valsts izglītības satura centrs

26.04.2019 plkst. pl. 18.00

TDA”Dancītis” koncerts “Ar saulīti rotājos…”

Ropažu iela 2, VEF kultūras pils

BJC "IK Auseklis", Ilze Dzene, 26259620

07.05.2019 plkst. 18.00

1.- 4. klašu koru lielkoncerts “Rīgas gailis 2019”

Rīgas Doms, Herdera laukums 6

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs/ Evija Milzarāja, Santa Vancāne

11.05.2019

Mātes dienai veltīts koncerts

LIDO atpūtas centrs, Krasta iela 76

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Ineta Bērziņa

01.06.2019 plkst. pl.12.00

Bolderājas svētki

Rīgas 19.vidusskola, Miglas iela 9, Rīga

BJC "Bolderāja", Diāna Bahvalova 67435096

17.10.2019 plkst. pl.13.00

Izzinoši atraktīvs sadraudzības pasākums “Dejas prieks manā dzīvē”

K.Barona iela 25-36, Rīga

Rīgas sākumskola "Valodiņa", Saldava-Reice 29888337

Citi

26.04.2019 plkst. 11.00-17.00

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa –izstādes “Visa mana grezna rota” II kārtai vizuāli plastiskās mākslas darbus IESNIEGŠANA

Rīgas mākslas telpas INTRO zāle, Kungu iela 3

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs/ Dagnija Ramane, Viva Dzene

01.06.2019 plkst. pl.12.00

Bolderājas svētki

Rīgas 19.vidusskola, Miglas iela 9, Rīga

BJC "Bolderāja", Diāna Bahvalova 67435096

17.10.2019 plkst. pl.13.00

Izzinoši atraktīvs sadraudzības pasākums “Dejas prieks manā dzīvē”

K.Barona iela 25-36, Rīga

Rīgas sākumskola "Valodiņa", Saldava-Reice 29888337