Sīkdatņu politika

I Vispārīgie noteikumi

1.     Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs (turpmāk – Centrs), juridiskā adrese Baltāsbaznīcas iela 14, Rīga, LV-1015, tālrunis 67340659, e-pasta adrese: intereses@riga.lv, apņemas nodrošināt Centra tīmekļa vietnes  www.intereses.lv (turpmāk – Vietne) un tās apmeklētāju personiskās informācijas drošību un viņu tiesību aizsardzību, apmeklējot Centra Vietni un iepazīstoties ar tās saturu.

2.     Šī sīkdatņu politika ir sagatavota ar nolūku, lai mūsu Vietnes apmeklētāji iegūtu papildu informāciju par tajā izmantotajām tehnoloģijām un to, kā Centrs tās izmanto.

II Informācija par sīkdatnēm

3.     Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā Vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas Vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, Vietnes pārlūkošanas laikā.

III Sīkdatņu veidošanas nolūks un tiesiskais pamats

4.     Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs varētu ērtāk izmantot mūsu digitālos pakalpojumus, piemēram, lai mēs varētu iegūt informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu Vietni, un lai mēs varētu uzlabot Vietnes darbību.

5.     Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, “nepieciešamās” sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat Vietni, jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas.

IV Sīkdatņu veidi un to pielietojums

6.     Mēs izmantojam četras sīkdatņu kategorijas, taču prasām lietotāju piekrišanu tikai trijām no tām. Jūs varat piekrist trijām sīkdatņu kategorijām vai tikai kādai no tām. Piekrītot kādai sīkdatņu kategorijai, jūs sniedzat piekrišanu visām šajā kategorijā ietilpstošajām sīkdatnēm. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savas izvēles un atteikties no sīkdatnēm.

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas un tās jums ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas jūsu datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Tās tiek iestatītas, reaģējot uz jūsu darbībām, kas ir uzskatāmas par pakalpojuma pieprasīšanu, piemēram, privātuma preferenču iestatīšana, pierakstīšanās vai veidlapu aizpildīšana. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.

Statistikas sīkdatnes

Statistikas sīkdatnes tiek izmantotas, lai novērtētu vietņu darbības rezultātus, auditorijas mijiedarbību ar vietnēm un uzlabotu vietnes, piemēram, lai identificētu bieži lietotu saturu un izvietotu to lietotājiem ērtāk sasniedzamā vietā.

Personalizētās sīkdatnes

Personalizētās sīkdatnes ļauj atcerēties informāciju, lai jūs varat piekļūt pakalpojumam ar noteiktiem nosacījumiem, kas atšķir jūsu pieredzi no citu lietotāju pieredzes, piemēram, izvēlētā valoda, pieprasīto meklēšanas rezultātu skaits, pakalpojuma aspekts vai saturs atkarībā no pārlūkprogrammas un tās pieejamības konkrētajā reģionā.

Mārketinga sīkdatnes

Mērķauditorijas atlases sīkdatnes tiek izmantotas, lai identificētu jums vēlamo saturu šajā tīmekļa vietnē un sniegtu jums vispiemērotāko informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, uzlabotu mūsu satura pielāgošanu un paplašinātu jūsu darbību mūsu vietnē. Šīs sīkdatnes var tikt izmantotas mūsu reklāmas kampaņu vajadzībām trešo pušu tīmekļa vietnēs. Ja jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mēs varam saņemt arī informāciju par mūsu uzticamo partneru tīmekļa vietnēm, kurās jūs esat reaģējuši uz mūsu reklāmām. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, jums tiks piedāvātas vispārīgas un  nepersonalizētas reklāmas.

VI Informācija par personas doto piekrišanu sīkdatņu izveidei

7.     Apmeklējot šo Vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Atļaut visu” tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas Vietnē un jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, gadījumiem, kad informācija tiek nodota trešajām personām.

8.     Attiecībā uz “nepieciešamajām” sīkdatnēm lietotāja piekrišana netiek prasīta, jo šīs sīkdatnes nodrošina pilnīgu un nepārtrauktu www.intereses.lv Vietnes satura attēlošanu, lai jūs varētu pierakstīties tajā un saņemt atbilstošu digitālās pārlūkošanas un tiešsaistes lietošanas pieredzi.

VII Sīkdatņu noraidīšana

9.     Ja vēlaties, lai jūsu ierīcē netiktu izmantotas sīkdatnes, jūs varat pārvaldīt sīkdatņu izvēles atzīmējot to Vietnē izmantotajā sīkdatņu sarakstā sadaļā “Ļaut atlasi/noraidīt”. Ņemiet vērā, ka šādas izmaiņas/izvēle var ietekmēt Vietnes funkcionalitāti.

VIII Piekrišanas atsaukšana

10.  Jebkurā brīdī varat mainīt to, kādas sīkdatnes ļaujat mums izmantot, vai atteikties no sīkdatņu izmantošanas. Jūs varat atteikties no visām sīkdatnēm, izņemot “nepieciešamās”.

11.  Ja vēlaties dot piekrišanu vai atsaukt savu piekrišanu personalizētajām, statistiskajām un mārketinga sīkdatnēm, noklikšķiniet uz attiecīgās pogas Vietnē.

IX Politikas izmaiņas

12.  Par sīkdatņu izmantošanu Centra tīmekļa vietnēs un personas datu drošu apstrādi atbild Centrs. Jautājumu un ieteikumu gadījumā lūgums sazināties ar Centru, izmantojot šādu kontaktinformāciju –  tālrunis 67340659, e-pasta adrese: intereses@riga.lv.

13.  Centram ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo sīkdatņu politiku. Visas izmaiņas sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas Vietnē www.intereses.lv.