Aicina ikvienu piedalīties līdzdalības akcijā “# Staro mājās”

Tā kā 13. starptautiskais gaismas festivāls “Staro Rīga” šogad no ierastā norises laika novembrī tiek pārcelts uz nākamā gada sākumu, festivāla organizētāji kopā ar pieciem Latvijas māksliniekiem – Helēnu Heinrihsoni, Katrīnu Neiburgu, Kristianu Brekti, Kristapu Ancānu un Miķeli Mūrnieku – aicina ikvienu piedalīties līdzdalības akcijā “# Staro mājās”.

Piedalīties akcijā aicinātas iestādes un mākslas skolas, uzņēmumi un draugu grupas,Rīgas iedzīvotāji gan individuāli, gan grupās (pulciņš, klase, kolektīvs, ģimene, iestāde, tai skaitā izglītības iestāde u.tml.), kopā radot svētku sajūtu Rīgā laikā, kad Latvija svin savu dzimšanas dienu. “Aicinu visus būt radošiem, veidot dažādus krāsainus gaismas objektus un dekorācijas, un palikt droši mājās, lai izbaudītu laiku ar ģimeni,” aicina mākslinieks Miķelis Mūrnieks.

Konkurss norisinās Rīgā no 2020. gada 16. novembra līdz 2020. gada 1. decembrim.  Dalībnieki Objektu foto un/vai video formātā publicē sociālajā tīklā Facebook un/vai Instagram, lietojot tēmturi #staromajas, gan individuālajos, gan iestāžu kontos.

Objektus eksponē laikposmā no 2020. gada 16. novembra līdz 2020. gada 22. novembrim.

Sīkāk ar konkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT.