Aicina piedalīties datorgrafikas konkursā – izstādē “Skats pa logu – paralēlās pasaules”

Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi rīko datorgrafikas konkursu – izstādi “Skats pa logu – paralēlās pasaules”. Konkurss notiek no 2022. gada 11. aprīļa līdz 8. maijam Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrā “Altona”, Altonavas ielā 6.

Konkurss tiek organizēts ar mērķi veicināt bērnu un jauniešu radošo fantāziju, sekmējot skolēnu radošās domāšanas attīstību, kā arī radīt iespēju pilnveidot savas prasmes datorgrafikā, strādājot ar dažādām attēlu apstrādes un vektorgrafikas programmām.

Konkursa NOLIKUMS.

Aicinām meklēt atbildes, vai tas ko redzam pa logu ikdienā ir tas, kas tur patiešām ir. Varbūt eksistē kāda paralēlā pasaule, kurā vēlamies ieskatīties, varbūt ir kāda mūsu fantāziju pasaule, kurā varam darīt to, ko vēlamies visvairāk. Paralēlas pasaules var būt attēlotas kā pilnīgi neatkarīgas no mūsu reālās pasaules un viena no otras vai arī tās savstarpēji mijiedarbojas. Mijiedarbība var ietvert vai nu iespēju noteiktos apstākļos nokļūt no vienas pasaules otrā – kādas durvis vai portāls, vai arī tādu vietu pastāvēšanu, kur šādas pasaules saskaras.

Konkursā aicinām piedalīties bērnus un jauniešu no 7 – 25 gadu vecumam.

Konkursa darbu iesniegšana 2022. gada 11. un 12. aprīlī plkst. 10.00 – 18.00 Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrā “Altona”, Altonavas ielā 6.

Konkursa darbus vērtēs PBJC “Altona” izveidota un apstiprināta žūrija, kā arī tiks organizēts skatītāju balsojums Altonas Facebook lapā.

Interesējošus jautājumus par konkursa – izstādes „Skats pa logu – paralēlās pasaules” norisi var uzdot PBJC “Altona” datorgrafikas skolotājai E. Bindei-Dzelzītei, ebindedzelzite@edu.riga.lv.

Lai fantāzija rosās!