Aicinām Rīgas izglītības iestāžu koru un vokālo ansambļu interešu izglītības programmu pedagogus uz sanāksmi/semināru

Informējam, ka Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs 2021. gada 18. oktobrī plkst. 10.00 – 12.00 tiešsaistē rīkos informatīvo sanāksmi/semināru Rīgas izglītības iestāžu koru un vokālo ansambļu interešu izglītības programmu pedagogiem.

Aicinām rast iespēju Pedagogiem piedalīties Sanāksmē, kā arī nodrošināt Pedagogu pieteikuma anketas https://forms.gle/vQrikxFYteVM5T6fA aizpildīšanu (Rosinām izmantot kopēšanas funkciju saites atvēršanai un neizmantot Internet Explorer pārlūkprogrammu). Piekļuves saite Sanāksmei tiks izsūtīta uz Pedagogu darba e-pasta adresēm.

Darba kārtībā:

  1. Komponistes un aranžētājas, vokālās grupas “Latvian Voices” mākslinieciskās vadītājas Lauras Jēkabsones lekcija-meistarklase “Radošums”;
  2. 2021./2022. mācību gada darba plāns un aktualitātes;
  3. Dažādi jautājumi.

Vienlaikus informējam, ka Kolektīvu mācību procesa kvalitatīvai norisei un repertuāra pilnveidei, no Rīgas pašvaldības budžeta finanšu līdzekļiem ir iegādāti šādi nošu/dziesmu krājumi:

  • Dziesmu krājums 2.-4. klašu koriem “Tauriņu balsis 4”;
  • Dziesmu krājums vokālajiem ansambļiem un koriem “Tur, kur jūras satiekas”;
  • Repertuāra nošu materiāls koriem un vokālajiem ansambļiem.

Aicinām uz krājumu saņemšanu 18.oktobrī no plkst. 12.00 – 15.00 vai 19.oktobrī no plkst. 10.00 – 14.00 pamatskolā “Rīdze”, Krišjāņa Valdemāra ielā 2, (C ieeja no pagalma puses ), Rīgā, 1. stāvā 1-14 kabinetā.

Kontaktpersonas:

  • Ilona Plūme, Centra galvenā speciāliste koru mūzikas jomā, tālrunis 28443757, e-pasts: ilona.plume@intereses.lv;
  • Arta Grīna, Centra galvenā speciāliste vokālo ansambļu jomā, tālrunis 29557442, e-pasts: arta.grina@intereses.lv.