Notiks forums “Interešu izglītība – vērtības un izaicinājumi”

2020. gada 14. oktobrī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvalde sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru un interešu izglītības iestādēm organizē forumu “Interešu izglītība – vērtības un izaicinājumi”. Forums tiek organizēts ar mērķi veicināt jaunu, inovatīvu darba formu ieviešanu mūsdienīga interešu izglītības procesa īstenošanai. 

Mūsdienu straujo pārmaiņu pasaulē īpaši svarīgi spēt pieņemt izaicinājumus un pielāgoties pārmaiņām, būt atvērtam jaunām idejām. Būtiska loma ir pedagogu, audzēkņu un vecāku savstarpējai sadarbībai, labās prakses un pieredzes apmaiņai, pedagogu radošuma uzlādei, kā arī mūsdienīgai metožu un tehnoloģiju izmantošanai. Forumā būs iespēja gūt priekšstatu par 21. gadsimta tendencēm, izaicinājumiem un inovatīviem risinājumiem interešu izglītībā, uzklausīt personību stāstus, kā arī dalīties pieredzē un līdzdarboties kādā no četrām praktiskajām domnīcām:

  • Risinājumi mūsdienīgai interešu izglītībai;
  • Jēgpilns sadarbības modelis interešu izglītībā;
  • Radošuma uzlādes un izlādes instrumenti;
  • Skolotājs kā vērtība.

Foruma lektoru vidū būs gan Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes un Rīgas Stradiņa universitātes profesori, docētāji un pētnieki, gan žurnālisti, uzņēmēji, ārsti u.c. profesionāļi, kas dalīsies ar savu pieredzi un zināšanām.

Ņemot vērā pulcēšanās ierobežojumus klātienē Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, organizatori piedāvā ikvienam interesentam piedalīties foruma tiešsaistē.

Foruma programma ir pieejama ŠEIT.

Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu pedagogiem reģistrācija dalībai foruma tiešsaistē jau sākusies (saiti iestādes saņēma e-pastā 21.septembrī), savukārt pārējiem interesentiem no 1. līdz 9. oktobrim (saite tiks publicēta no 1. oktobra). Dalība forumā ir bez maksas. Ikvienam foruma dalībniekam būs iespēja saņemt apliecību par dalību.

Plašāka informācija par foruma norisi tiks publicēta organizatoru mājas lapās www.iksd.riga.lvwww.intereses.lv un facebook kontos.

Kontakti papildu informācijai un saziņai: 67181429, 26333053, 29385336, 26350621.