Sociālās inovācijas centrs piedāvā izmēģināt papildinātās realitātes tehnoloģiju

Vēloties dabaszinību un vides aizsardzības tēmu apgūšanu skolēniem padarīt aizraujošāku un daudzveidot mācību procesu, Sociālās inovācijas centrs piedāvā izmēģināt papildinātās realitātes tehnoloģiju.

“Papildinātā realitāte vides izglītības jomā” ir Erasmus+ programmas finansēts projekts, kurā nevalstiskās organizācijas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas ir izstrādājušas izglītojošos materiālus ar papildinātās realitātes tehnoloģiju iSeeApp, ar kuru palīdzību ieinteresēt bērnus un jauniešus izzināt vides aizsardzības tēmu, rīkoties atbildīgi un domāt inovatīvi.

Kā tas strādā?
  1. Apmeklējiet vietni www.iseeapp.eu/izglitibas/, kurā atradīsiet plakātu sēriju. Lejuplādējiet tos un padariet pieejamus (izprintējiet vai pārsūtiet) vides izglītībā strādājošajiem un skolēniem!
  2. Savā viedierīcē lejuplādējiet aplikāciju iSeeApp. Atveriet aplikāciju.
  3. Noskenējiet kādu no plakātos redzamajiem simboliem uz balta fona. Simboli atbilst kādai no izskatītajām tēmām: ūdens patēriņš un piesārņojums, ētiskā patērniecība, ekoloģiskais nospiedums, mākslīgais intelekts, digitālā transformācija, atkritumu šķirošana un ierobežošana, zero waste, zaļās un viedās pilsētas, enerģijas taupīšana, mežu saglabāšana, klimata pārmaiņas.
  4. Izbaudiet pamācošos video un izrunājiet neskaidros jautājumus ar skolēniem!

Lai pilnībā izprastu papildinātās realitātes tehnoloģiju pielietošanu mācību procesā, aicinām reģistrēties informatīvam tiešsaistes pasākumam, kas notiks 14. aprīlī plkst. 14:00. Pasākuma laikā vides jomas NVO, jaunatnes darbinieki, skolotāji un jaunieši varēs uzzināt par:

  • labās prakses piemēriem, inovācijām un tendencēm vides un aprites ekonomikā;
  • digitālo rīku efektīvāku izmantošanu mācīšanās procesā
  • papildinātās realitātes iSeeapp pielietojumu vides izglītībā.

Praktiskas darbnīcas laikā dalībniekiem būs iespēja pašiem izstrādāt interaktīvu materiālu un integrēt to papildinātās realitātes tehnoloģijā. Sarežģītais taps vienkāršs!

Pieteikšanās pasākumam līdz 12.aprīlim, reģistrējoties: https://ej.uz/iseeapp .

Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/197508615483200/