Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas interešu izglītība aicina uz pasākumu “Nāc un piedalies!”

Mācību gada sākums bērniem, jauniešiem un viņu vecākiem ir neziņas laiks, ko darīt brīvajā laikā pēc mācību stundām, ar ko nodarboties, lai sevi pilnveidotu jaunajā mācību gadā.

Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas interešu izglītība 1.septembrī – Zinību dienā no pl.15.00 – 17.30 rīkos interešu izglītības reklāmas pasākumu Bolderājā. Aktivitātes notiks Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas parkā, Miglas ielā 9, Rīgā.

Laipni aicinātas ģimenes ar bērniem. Būs iespēja iepazīties ar interešu centra nodarbību piedāvājumu un pedagogiem.

Plašajā Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas parkā norisināsies iestādes interešu izglītības muzikālo un deju kolektīvu audzēkņu koncerts ar īpaši pirms tam sagatavotu koncertprogrammu. Vienlaicīgi ar koncertu, darbosies radošās mākslas meistarklases un darbnīcas, kurās īpaši radošu atmosfēru veidos interešu izglītības pedagogi. Apmeklētāji varēs radoši izpausties, apgūt jaunas prasmes un iemaņas. Būs iespēja izkustēties sagatavotajās sporta aktivitātēs.

Vēlamies iepazīstināt Jūs mazliet ar  mūsu izglītības iestādes vēsturi un iespējām Bolderājā.  Bērnu un jauniešu interešu izglītības centrs Bolderājā tika izveidots 2003.gadā. BJC “Bolderāja” 2019.gadā tika pievienots Rīgas 19.vidusskolai (patreiz iestādes nosaukums ir Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola). Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas interešu izglītība turpina īstenot BJC “Bolderāja” izstrādātās interešu izglītības programmas, iesaistot bērnus un jauniešus vecumā no 3 līdz 25 gadiem. Visas programmas ir pieejamas jebkuram bērnam un jaunietim no Bolderājas, Daugavgrīvas un citiem Rīgas rajoniem. Tiek piedāvāts apgūt dažādas interešu izglītības programmas, kurās audzēkņi var attīstīt savas spējas un prasmes, kas viņiem noderēs turpmākajā dzīvē, kā arī audzēkņiem tiek piedāvāts iesaistīties dažādos centra rīkotajos konkursos un pasākumos.

Mūsu iestādes vārds ir pazīstams ne tikai Bolderājā, Daugavgrīvā, Iļģuciemā, Rīgā vai Latvijā, bet arī ārpus mūsu valsts robežām. Mēs lepojamies ar saviem pedagogiem un viņu audzēkņu sasniegumiem.

Interešu centra dalībnieki dzied, dejo, spēlē ģitāru un ukuleli, zīmē, glezno, veido darbus no stikla, māla un citiem materiāliem, šuj tērpus, apgūst foto mākslu, mācās valodas, spēlē galda spēles un dambreti, liek LEGO, veido floristikas darbus un sporto.

Atnāc, iepazīsti un atrodi savu aizraušanos!

Informāciju sagatavoja Dace Timule