Plakātu konkurss bērniem un jauniešiem par roņu mazuļiem liedagā

Dabas aizsardzības pārvalde izsludina konkursu bērniem un jauniešiem, aicinot iesniegt radošus un idejām bagātus plakātus par tēmu “Ļauj ronēnam pludmalē atpūsties!”.

Konkursa nolikums.

Roņu laiks jau pavisam drīz klāt! Roņu mammas Baltijas jūrā februārī laiž pasaulē mazuļus, kuri marta vidū būs jau paaugušies un nereti dosies jūrā vieni paši, līdz ar to baltie un pūkainie ronēni atkal būs sastopami arī Latvijas piekrastē.

Lai veicinātu bērnu un jauniešu izpratni par to kā pareizi rīkoties, pludmalē sastopot ronēnu, Dabas aizsardzība pārvalde izsludina plakātu konkursu “Ļauj ronēnam pludmalē atpūsties!”, kurā aicina piedalīties ikvienu bērnu un jaunieti ar savām radošajām idejām. Noskaties mūsu un Animācijas brigādes filmiņu par ronēniem pludmalē un izveido savu plakāta ideju, kas izskaidro pareizu rīcību, ja liedagā manīts ronēns.

Iedvesmai noskaties Dabas aizsardzības pārvaldes un filmu studijas “Animācijas brigāde” veidoto leļļu īsfilmu.

Plakātu var veidot jebkādā tehnikā un gatavo darbiņu līdz 15. martam jāiesūta uz e-pastu ronis@daba.gov.lv. Visi iesniegtie darbi būs aplūkojami virtuālajā izstādē, bet piecu interesantāko ideju autori balvās saņems Dabas aizsardzības pārvaldes sarūpētās dāvanas.

Papildus informāciju par konkursu var saņemt pie Dabas aizsardzības pārvaldes dabas izglītības speciālistes – Aigas Priedes, e-pasts: aiga.priede@daba.gov.lv, tālrunis 29802428.