Pārgājiens ģimenēm uz bebru mītni Lorupes krastos

Piedalies pārgājienā pa mežu Lorupes krastos, kurā nav tūristu taku. Esi gatavs piedzīvojumam, ko atcerēties! Pārgājienu vadīs Dabas fotogrāfs, Gaujas Nacionālā parka entuziasts un Dabas aizsardzības pārvaldes inspektors Jānis Zilvers.

KAD? 29.februārī plkst. 11:00
KUR? Tikšanās Siguldā, Fisher slēpošanas centrā (Laurenčos) plkst. 11:00.

Programmā:
– Gājiens pa Lorupes mežainajām nogāzēm,
– Bebru dzīvesvietu apskate,
– Iepazīšanās ar mednieka Edija bebru (varēs arī papaijāt!),
– Tēja, maize un sarunas par bebriem!

Jānis Zilvers par pārgājienu: “Šis būs pārgājiens, kurā varēs vērot bebru radīto pasauli Gaujas kreisā krasta pietekā Lorupē. Tas ir diezgan mežonīgs apvidus, kurā nav takas. Redzēsim aizsprostus un arī kaskādes!”

Pieteikšanās e-pastā info@entergauja.com, vai tepat FB messenger. Norādi dalībnieku skaitu, vecumu, telefona numuru saziņai.

Dalības maksa: 10 EUR, skolēniem – 5 EUR.

Pārgājiena garums: kopā ap 5 km, laiks ~3 stundas, noslēgums ap 15:00.

Pasākums piemērots ikvienam, tomēr upītes krastu reljefs vietām ir stāvs un nestabils, varbūt slidenas vietas, kā arī “džungļi”. Bērniem līdz 10 gadiem – ieteicams nākt tikai tad, ja ir pārgājienu pieredze. Dalībniekiem līdz 14 gadiem obligāti jābūt pieaugušo pavadībā.

Piesakies laicīgi, dalībnieku skaits ierobežots!

Akciju “Bebruāris” organizē Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrība “Enter Gauja” sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi. Materiāls tapis Klasteru Programmas projekta Nr. 3.2.1.1/16/A/009 “Gaujas Nacionālā parka tūrisma klastera attīstības 2. posms” ietvaros.