Klimata vēstnieks 2020

28. martā notiks pasaulē lielākā vides akcija – Zemes stunda. Tās laikā pasaules iedzīvotāji, uzņēmumi un organizācijas tiek aicinātas uz vienu stundu simboliski piedalīties akcijā un izslēgt gaismu, tā paužot savu atbalstu apturēt dabas daudzveidības izzušanu un klimata krīzi. Dalība Zemes stundā ir žests, lai saliedētu sabiedrību un iniciētu plašākas pārmaiņas. Gatavojoties Zemes stundai, Pasaules Dabas Fonds un pasaules vadošais pārtikas pārstrādes un iepakošanas risinājumu uzņēmums Tetra Pakizsludina konkursu “Klimata vēstnieks 2020”.

🎯 Konkursa “Klimata vēstnieks 2020” mērķis ir:
– veicināt videi draudzīga dzīvesveida popularizēšanu jauniešu vidū vecumā no 7 līdz 22 gadiem;
– godināt jauniešus, kas savā ikdienā veic ieguldījumu dabas saglabāšanā un iedvesmo citus sekot savam piemēram.

Konkursam ir divas nominācijas:
✔️ “Dabai draudzīga dzīvesveida vēstnieks” – jaunietis vecumā no 7 līdz 22 gadiem, kas ikdienā piekopj videi draudzīgu dzīvesveidu;
✔️ “Dabai draudzīga dzīvesveida vēstnieks/kolektīvs” – interešu izglītības kolektīvs, kas apvieno jauniešus vecumā no 7 līdz 22 gadiem un ir guvis būtiskus panākumus videi draudzīgu iniciatīvu īstenošanā, iesaistot un iedvesmojot līdzcilvēkus savā skolā, apkaimē, pašvaldībā vai citviet.

Pieteikšanās konkursam notiek elektroniski vietnē ejuz.lv/klimatavestnieks2020 līdz 2020. gada 8. martam (ieskaitot).

🏆 Žūrijas locekļi pieteikumus izvērtēs atsevišķi. Katras nominācijas uzvarētājs iegūs dāvanu karti 500 eiro vērtībā aktīvās atpūtas inventāra veikalā “Ceļotājs”. Vēlam veiksmi!

Konkursa nolikumu meklē Pasaules Dabas Fonda mājaslapā. Konkurss notiek ar Tetra Pak atbalstu. Par citiem ar konkursu sasitītiem jautājumiem sazinies ar Vides izglītības projektu vadītāju Elīnu Pekšēnu (epeksena@pdf.lv).