Aizvadīts Latvijas kausa 3.posms sporta tūrismā “29. Rīgas atklātās sacensības sporta tūrismā”.

2017.gada 22.aprīlī Biķernieku mežā norisinājās 29. Rīgas atklātās sacensības sporta tūrismā. Šogad piedalījās 37 komandas pārstāvot Jelgavu, Misu, Ādažus, Sēju, Mālpili, Līvānus, Kazdangu, Nīkrāci, kā arī vairākus klubus no Rīgas.

 

Sacensības notika tūrisma kontroles kombinētajā pārgājienā (3-8km), kurā tika iekļauti tūrisma tehnikas, orientēšanās un novadpētniecības uzdevumi.  Jāpiemin, ka sacensību dienas laika apstākļi bija labs pārbaudījums gan dalībniekiem gan tiesnešiem.  Šajā dienā tika piedzīvoti visi laika apstākļi – lietus, sniegs, vējš un tikai nedaudz saules. Tomēr visi dalībnieki finišēja un 44 brīvprātīgie tiesneši godam padarīja tiesnešu darbiņu.

 

Par sacensību 1.vietu ieguvējiem kļuva:

visjaunākajā grupā – Ādažu vidusskolas komanda;

jaunākajā grupā – Bērnu un jauniešu centra „Junda” / „Remoss” komanda;

vidējā grupā – Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas / „Virvis” komanda;

vecākā grupā – Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas / „Virvis” komanda;

pieaugušo grupā – Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas / „Virvis” komanda.

Lai sacensības veiksmīgi un kvalitatīvi noritētu, sacensībās kā dalībnieki nepiedalījās Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” komandas, jo visi audzēkņi darbojās kā sacensību tiesneši. Sacensības organizēja Rīgas Skolēnu pils sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes sporta tūrisma federāciju, biedrību “Stratus Z”, tās atbalstīja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Latvijas Alpīnisma savienība.

 

rezultāti

Paldies visiem sacensību tiesnešiem un dalībniekiem! Tiekamies Rīgas 30. atklātajās sacensībās sporta tūrismā 2018.gadā!

 

Inga Liepiņa,

Sacensību galvenais tiesnesis

Inga.Liepina@lspa.lv

Mob.t. 26525949

www.rsp.lv

www.facebook.com (Bjc Rīgas Skolēnu Pils)

www.youtube.com (kanāls – Rīgas Skolēnu pils)