Aicinām Rīgas interešu izglītības audzēkņus un skolotājus piedalīties tautasdziesmu maratonā, kas veltīts Latvijas Republikas 104. dzimšanas dienai!

Līdz 2022. gada 28.oktobrim Rīgas interešu izglītības audzēkņi (bērni un jaunieši) un skolotāji tiek aicināti nofilmēt un iesūtīt latviešu tautasdziesmas par tēmām: ģimene, daba un dabas parādības, darbs un latviešu svētki un tradīcijas. Video materiālā tautasdziesmas var: runāt, dziedāt, izdejot, uzzīmēt un izpausties vēl citās mākslas formās. Tautasdziesmas var izpildīt individuāli vai grupās, piemēram, viena pulciņa visi audzēkņi.

Darbi iesniedzami elektroniski, augšupielādējot video materiālu platformā failiem.lv un aizpildot elektronisko pieteikuma formu https://forms.office.com/r/jdRgU8NWvB līdz 04.11.2022. (ieskaitot)

Video iesniegšana:
  • Katra tautasdziesma tiek ierakstīta atsevišķā video materiālā.
  • Video var būt uzņemts ar profesionālām vai amatieru video iekārtām, bet ir svarīgi ievērot sekojošus tehniskos nosacījumus:
  1. Katra tautasdziesma tiek ierakstīta atsevišķā video materiālā;
  2. Izmanto video kameru, foto aparātu, datora web kameru, mobilo telefonu vai citu līdzīgu ierīci, kas atrodas uz statīva vai stabila pamata, horizontālā kadrējumā;
  3. Filmēt labi apgaismotās vietās;
  4. Balss ierakstam, runai videomateriālā jābūt skaidri saprotamai, bez apkārtējiem trokšņiem.

Veidosim kopīgu dāvanu Latvijas dzimšanas dienā – virtuālo svētku koncertu –

latviešu tautasdziesmu maratonu!

Svarīgi!

Iesūtot video materiālus organizatoriem, bērnu vecāki/likumiskie pārstāvji piekrīt, ka šis materiāls var tikt izmantots kopīga video veidošanā un publicēšanā.

Kontaktinformācija:

Reinis Vējiņš, Centra galvenais speciālists teātra mākslas jomā,

tālrunis 26371731, e-pasts rvejins@edu.riga.lv