Aicina piedalīties Atkritumu pārstrādes veicināšanas hakatonā

2021. gada 21. un 22. augustā notiks HAKATONS DaibeZero- Ideju maratons, kurā profesionālu mentoru vadībā būs iespēja radīt jaunas, dzīvotspējīgas atkritumu pārstrādes idejas, balstītas aprites ekonomikas principos ar DAIBĒ pieejamo atkritumu veidu izmantošanu, ko hakatona noslēgumā vērtēs profesionāļu žūrija.

Ja esi ieinteresēts, radošs un zinošs, viens vai kopā ar domubiedriem un saredzi iespēju savu ideju īstenošanā ar mērķi padarīt pasauli tīrāku un zaļāku, tad hakatons būs īstā vieta, lai ieceres pārvērstu realitātē!

Kas var piedalīties?

Hakatonā aicina piedalīties personas vai domubiedru grupas komandās līdz 6 cilvēkiem no visas Latvijas – ikvienu vides jautājumu jomā domājošo – studentus, pasniedzējus, uzņēmumu pārstāvjus, jaunos uzņēmējus, programmētājus, grafiskos dizainerus, biznesa un finanšu speciālistus vai vienkārši entuziasma pilnus ideju ģeneratorus. Hakatona dalībniekam ir jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Pieteikšanās un reģistrācijas maksa

Lai kļūtu par hakatona dalībnieku, ir jāaizpilda tiešsaistes pieteikuma anketa līdz 01.07.2021.

Līdz 01.08.2021. visus pieteikumus izvērtēs žūrijas komisija un visi interesenti saņems atbildes e-pastu ar apstiprinājumu/noraidījumu dalībai hakatonā.

Vairāk informācijas,  nolikums daibezero.lv