Valsts izglītības satura centrs organizē informatīvo semināru folkloras kopu vadītājiem

19.septembrī Valsts izglītības satura centrs folkloras kopu vadītājus aicina uz informatīvo semināru. Seminārā runāsim par aktualitātēm šinī mācību gadā folkloras programmas “Rotā saule, rotā bite” kontekstā, novērtēsim pedagoga lomu folkloras kopas un vietējās kopienas darbībā, kā arī diskutēsim par novembrī gaidāmā stāstnieku konkursa “Teci, teci, valodiņa” iespējamām norises formām. Papildināsim savas zināšanas un prasmes folkloras kopu vadīšanas jomā, apgūstot jaunus kustību vingrinājumus un noskaidrojot senvārdu lietošanas iespējas darbā ar audzēkņiem.

DARBA KĀRTĪBA

Aicinām ikvienu izvērtēt savu klātbūtni seminārā, būt atbildīgam un ierasties tikai tādā gadījumā, ja nav elpceļu infekcijas slimību pazīmju, nav noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, kā arī ievērot epidemioloģiskās drošības prasības (distancēšanās, higiēna).

Atbildīgā kontaktpersona Māra Mellēna. Pieteikumus līdz 17.septembrim nosūtīt uz e-pasta adresi: mara.mellena@visc.gov.lv. Klātienē var piedalīties pirmie 25 pieteikšanās secībā. Pārējie aicināti pievienoties tiešsaistē.