Rīgas mūsdienu deju pedagogiem darbīgs laiks!

2021./2022. mācību gadam tuvojoties noslēgumam, mūsdienu deju jomas pedagogiem darbīgs pavasaris! Aicinām piedalīties mūsdienu deju radošajā konkursā, ar savu kolektīvu atzīmēt Straptautisko dejas dienu, piedalīties Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra organizētajā teorētiski praktiskajā seminārā deju un kustību terapijā, Valsts izglītības satura centra seminārā.

Aktualitātes mūsdienu deju jomā
  • Tuvojas video iesniegšanas termiņš mūsdienu deju radošajam konkursam! Pieteikumus un video gaidīsim līdz 22. aprīlim! Nolikums un pieteikuma anketa šeit.
  • Tuvojas Starptautiskā dejas diena! Pastāsti arī mums par savām dejas dienas aktivitātēm. Vairāk informācijas šeit. Foto, video un aktivitātes aprakstus gaidīsim līdz 2. maijam!
  • Aicinām piedalīties teorētiski praktiskajā seminārā deju un kustību terapijā, kas notiks 3. maijā klātienē. Pieteikšanās un info šeit.
  • Valsts izglītības satura centrs aicina mūsdienu deju pedagogus uz semināru 19. aprīlī. Info šeit.
  • www.intereses.lv varat atrast arī metodiskos materiālus, tajā skaitā materiālu “Mūsdienu deju stili, žanri, to izpausmes formas un konkursu kategorijas”. Pieejams te.

Esi kustībā!

Informācijai: Ivetta Tamane, galvenā speciāliste mūsdienu deju jomā, tālrunis 29137603, e-pasts: ivetta.tamane@intereses.lv.