29.aprīlis – Starptautiskā dejas diena

Kopš 1982. gada, pēc UNESCO Starptautiskās dejas padomes iniciatīvas, 29. aprīlis tiek atzīmēts kā Starptautiskā dejas diena. Ik gadu miljoniem visdažādāko dejas žanru pārstāvju šajā dienā skatītājiem piedāvā koncertus, priekšnesumus, meistarklases, zibakcijas un citas deju aktivitātes.

Ja arī tavā deju kolektīvā Starptautiskā dejas diena tiks atzīmēta ar kādu aktivitāti – koncertu, izstādi, īpašas dejas vai deju soļu kombinācijas iestudēšanu, meistarklasi, zibakciju vai pasākuma apmeklējumu, pastāsti par to arī mums. Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs izveidos publikācijas par Rīgas bērnu un jauniešu Dejas dienas aktivitātēm.

Foto, video un aktivitātes aprakstu sūti uz itamane@edu.riga.lv līdz 2022. gada 2. maijam!

Iesūtot materiālu, bērnu vecāki/likumiskie pārstāvji piekrīt, ka šis materiāls var tikt izmantots publikācijām Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra tīmekļvietnē www.intereses.lv un sociālo tīklu platformā Facebook.

Jautājumu vai papildu informācijas gadījumā aicinām sazināties ar Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra mūsdienu deju jomas galveno speciālisti Ivettu Tamani – e-pasts: itamane@edu.riga.lv .

Esi kustībā!