Aicinām pieteikties semināram “Efektīva komunikācija domstarpību risināšanai un ilgtspējīgai sadarbībai”

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs aicina Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu interešu izglītības pedagogus pieteikties 6 stundu pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmai Efektīva komunikācija domstarpību risināšanai un ilgtspējīgai sadarbībai 2020.gada 1. decembrī no plkst. 10.00- 15.00 (Ar pārtraukumu plkst. 12.00-13.00) tiešsaistē. Lektore – Ilze Dzenovska.

Ilze ir sertificēta mediatore, sarunu procesu vadītāja, apzinātas komunikācijas un konfliktu risināšanas trenere, ar vairāk kā piecpadsmit gadu pieredzi konfliktu risināšanas un miera izglītības jomā Latvijā un starptautiski. Ilze ir integrējusi savu pieredzi konfliktoloģijā, cieņpilnā sarunu vešanas mākslā, nevardarbīgā komunikācijā, jurisprudence, politolģijā un starptautiskā mierā zinātnē, lai profesionāli palīdzētu cilvēkiem, komandām, organizācijām un kopienām Latvijā un ārvalstīs.

SEMINĀRA APRAKSTS

Seminārs turpinās 24. novembra Ilzes Dzenovskas vadītā semināra “Cieņpilnas sadarbības un sarunu potenciāls interešu izglītības procesa dalībnieku starpā” (vairāk lasi šeit) iesākto un apzināti vedīs semināra dalībniekus cauri konstruktīvu un destruktīvu domstarpību risināšanas stratēģiju atpazīšanai.  Ilze uzsver: “Mēs atpazīsim manipulācijas, konfliktu rašanās celoņus un eskalācijas, kā arī veltīsim laiku praksei – sarunām un emociju izlādei un aprūpēšanai.”

Pieteikuma anketu uz 1. decembra semināru iesūtīt elektroniski uz e-pastu gunars.antapsons@intereses.lv

Norises laiks: 01.12.2020 - 01.12.2020
Norises vieta: Tiešsaistē

Pieteikuma anketa