Rīgas Kultūras centrs “Iļģuciems” aicina uz izstādēm

No 22. maija Rīgas Kultūras centrs “Iļģuciems”, ievērojot noteiktos ierobežojumus un sanitāro protokolu, ver vaļā durvis visiem interesentiem un aicina skatīt divas pavasarīgi iedvesmojošas izstādes.

Izstāde “Kaķu galerija 5” tapusi sadarbībā ar Pārdaugavas bērnu un jauniešu centru “Altona” kā Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkurss-izstāde. Tās tēma – kaķi murrā, kaķi dejo. Izstādē aplūkojami skolēnu vizuālās mākslas darbi, kas pārsteidz ar dažādību un izdomas bagātību. Izstāde aplūkojama līdz 31. maijam.

Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” Tautas glezniecības studijas “Umbra” izstādē “Riti” eksponēti Tautas glezniecības studijas “Umbra” jaunie glezniecības darbi, veltīti pavasarim, bezgalīgajam atjaunotnes un radīšanas procesam dabā, dvēselē un mākslā. Mazliet rotaļīgais, vienotais darbu formāts – kvadrāts, pieļauj bezgalīgas klucīšu spēļu variācijas un interpretācijas izstādes iekārtojumam, katra mākslinieka individuālo pieredzi un pārdzīvojumu iekļauj kopīgā ciklā jeb rakstā. Izstādi būs iespējams aplūkot līdz 28. jūnijam.

Izstādes apskatāmas katru dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00 Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” 2. stāva vestibilā. Ieeja bez maksas.

Apmeklējot izstādes, lūgums būt atbildīgiem pret savu un apkārtējo veselību, ievērot valstī noteiktos ierobežojumus.