Paziņojam konkursa – izstādes “Radi rotājot” un Radošo darbnīcu konkursa 1. kārtas LAUREĀTUS

Sācies mākslinieku ceļš uz XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem! 4. un 5. martā notika 1. kārtas vērtēšanas komisijas darbs XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Rīgas Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursā – izstādē “Radi rotājot” (turpmāk tekstā – Izstāde), kā arī Radošo darbnīcu konkursā (turpmāk tekstā – Radošās darbnīcas). Darbus vērtēja:

  • Linda Stepīte – Mg.art., Mg.paed., gleznotāja, gleznošanas, zīmēšanas pedagogs;
  • Irēna Vipule – Mg.art., Mg.sc.educ., keramiķe, pedagogs;
  • Ilze Raudiņa – gleznotāja, pedagogs.

Pēc vērtēšanas komisijas lēmuma uz Izstādes un Radošo darbnīcu konkursa 2. kārtu tiek izvirzīti darbi, kuri ieguvuši I vai II pakāpi (turpmāk tekstā – laureāti).

  • Izstādes laureātu sarakstu skatīt ŠEIT.
  • Radošo darbnīcu laureātu sarakstu skatīt ŠEIT.

Konkursu protokoli pieejami šeit: https://www.intereses.lv/vizuala-un-vizuali-plastiska-maksla/protokoli/

Konkursu dalībniekiem atgādinām, ka 1. kārtas apbalvošana notiks 2020. gada 10. martā plkst. 15.00 BJC “IK Auseklis” Centra, Ziemeļu rajonu, Vidzemes priekšpilsētas Izstādes dalībniekiem un visu Radošo darbnīcu dalībniekiem un 2020. gada 11. martā plkst. 15.00 Pārdaugavas BJC “Altona” Zemgales, Latgales priekšpilsētu un Kurzemes rajona dalībniekiem.

Atbilstoši Izstādes konkursa nolikumam, atgādinām, ka visi tie darbi, kuri netiek izvirzīti Izstādes konkursa 2. kārtai, jāizņem izstādes norises vietā 2020. gada 18. martā no plkst. 10.00 līdz 13.00. Tāpat, vēršam uzmanību, ka 2020. gada 18. martā Izstāžu norises vietās jāizņem VISI vizuāli plastistiskās mākslas darbi un uz 2. kārtu izvirzītie darbi jānogādā Rīgas domē 2020. gada 27. martā no plkst. 10.00 līdz 15.00.

Aicinām ikvienu apmeklēt izstādes “Radi rotājot” vēl līdz 18. martam bērnu un jauniešu centros!