Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” aicina uz izstādi “Laikam pavasaris galvā…”

Ziemai pamazām aizejot un gaidot pavasari atnākam, Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pedagogi kopā ar saviem audzēkņiem aicina uz izstādi ”Laikam pavasaris galvā…”.

Pavasara krāsas redzamas ikvienā darbā, kas priecē gan mazos un lielos skatītājus. Izstādes atklāšanas pasākums notika 6. aprīlī plkst. 17.00, Izstāžu zālē, Altonavas ielā 6. Izstādes atklāšanā piedalījās Vokālās studijas audzēkne Loreta Žubule ( ped. Andris Šmaukstelis), pie klavierēm mūzikas skolotājs Ainārs Vilde un Vokālās studijas “Mārītes” pirmsskolas grupa ( ped. Aija Liepiņa).

Šogad klātienes izstādē piedalās Zīmēšanas studijas (ped. Dace Endziņa un Andra Tiltiņa), Tēlniecības studija ( ped. Dace Endziņa), Stikla gravēšanas studija ( ped. Liene Knēta) un Netradicionālo mākslas tehniku studija ( ped. Ieva Drēviņa). Studiju pedagogi un audzēkņi, kas piedalās izstādē ar saviem darbiem, saņēma pateicības. Pasākuma noslēgumā audzēkņus iepriecināja svētku kliņģeris.

Audzēkņu izstāde apskatāma līdz 30. aprīlim, Altonavas ielā 6, izstāžu zālē, darba dienās līdz plkst.19.00. 

Īpašs paldies mūsu māksliniecēm Dacei Endziņai par izstādes iekārtojumu un Elīnai Bindei-Dzelzītei par skaisti veidotām pateicībām! Laipni gaidīti! Uz tikšanos Altonā!

Informāciju sagatavoja: J. Komarovska, PBJC “Altona” izglītības metodiķe