Noslēgušies kursi “Dekors interjerā. Mākslas darbs interjerā. Tehnikas un paņēmieni”

10. un 11. decembrī Rīgas 93.vidusskolā notika Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra organizētie kursi “Dekors interjerā. Mākslas darbs interjerā. Tehnikas un paņēmieni”.

Kursus vadīja māksliniece Līga Baņķiere. “Lieliska, radoša atmosfēra, strādājot ar atsaucīgiem, talantīgiem pedagogiem. Pat šajā saspringtajā laikā, kad atzīmes jāizliek, visur jāpaspēj, daudz, lielāki un mazāki darbiņi jāpaveic- Rīgas vispārizglītojošo skolu un interešu izglītības pedagogi atrada laiku, lai apmeklētu Pedagogu tālākizglītības kursus. Šoreiz tēma bija „Glezna interjerā. Dekors interjerā, tehnikas un paņēmieni”, kas sniedz noderīgu informāciju gan ikdienas darbam ar bērniem un jauniešiem, gan dod iedvesmu tieši šobrīd, Ziemassvētku gaidīšanas laikā,” par kursu norisi saka lektore.

Pedagogi guva teorētiskas zināšanas par mākslas darbu eksponēšanu interjerā, kā arī apguva vairākus paņēmienus dekoru izgatavošanā. Mākslinieces vadītie kursi ir iecienīti un dalībnieki izteikuši pozitīvas atsauksmes par tajos gūto informāciju.