Aicinām pieteikties programmai “Radošā domāšana: tās attīstība bērniem un pieaugušajiem” (6 stundas)

GRUPA NOKOMPLEKTĒTA!

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs aicina Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu interešu izglītības skolotājus pieteikties attālinātai profesionālās kompetences pilnveides programmai “Radošā domāšana: tās attīstība bērniem un pieaugušajiem” (6 stundas) apguvei. Programma norisināsies tiešsaistē 2021. gada 3. decembrī no plkst. 10.00.

Lektore: sertificēta psiholoģe klīniskās un veselības psiholoģijas jomā Inga Dreimane

Aicinām aizpildīt PIETEIKUMA anketu 3. decembra kursiem šeit: https://forms.gle/PKSDQcB6TFkfXLF47

Programma paredzēta Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu interešu izglītības programmu skolotājiem. Programma iepazīstinās klausītājus, ar radošās domāšanas: tās attīstības bērniem un pieaugušajiem dažādiem aspektiem

Programmas tēmas:
  • Radošā domāšana

Radošā domāšana ir jaunu, noderīgu ideju radīšana jebkurā sfērā. Šī brīža nepārtrauktu pārmaiņu apstākļos domāt „no cita skatu punkta” un/vai „citā virzienā” nozīmē iet uz attīstību, nevis iegrimt stagnācijā. Radošā domāšana spēj radīt ievērojamus rezultātus jebkurā dzīves jomā.

  • Radošuma koncepts
  • Radošas personības iezīmes
  • Radošās metodes
INFORMĒJAM:

Tiešsaistē īstenotajās programmās, lai nodrošinātu kvalitatīvu un savstarpēji cieņpilnu komunikāciju, dalībniekiem jāpievienojas lekcijām ar pilnu vārdu un uzvārdu, WEB kameru, kā arī ieslēgtu mikrofonu pēc lektora lūguma, tādejādi veidojot efektīvāku un produktīvāku darba vidi.

KONTAKTI:

Tālākizglītības programmu vadītājs: Gunārs Antapsons, tālr. +371 29620325, e-pasts gunars.antapsons@intereses.lv.

Norises laiks: 03.12.2021 - 03.12.2021
Norises vieta: Tiešsaistē