Aicinām mazo mūzikas kolektīvu un koru vadītājus uz kursiem “Skatuves tēla veidošana un izkopšana, kolektīva koptēla veidošana”

Aicinām mazo mūzikas kolektīvu un koru vadītājus uz pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmu “Skatuves tēla veidošana un izkopšana, kolektīva koptēla veidošana, gatavojoties Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem”. Kursi 12 stundu apjomā notiks 25., 26. novembrī plkst. 10.00-15.00 BJC “Laimīte” Sarkandaugavas iela 24. Lektore – Baiba Grīna.

Kursu raksturojums:

  • Tērpa un tēla uzbūve – analīze. Mākslinieciska kolektīva skatuves imidža veidošana, tā raksturojums.
  • Veiksmīga priekšnesuma nosacījumi – algoritmi, vizualizācija un individualizācija. Augumu tipu analīze, piemēroti tērpu silueti un fasoni. Zelta proporcija, auguma izlīdzināšana, akcenti, detaļas un kļūdas.
  • Otrajā dienā runāsim  par krāsas nozīmi skatuves tēlā, tās  izvēli tērpā. Spektra krāsas, to psiholoģiskā nozīme, akcenta krāsas un ritma veidošana.
  • Veiksmīgs koptēls – visa kolektīva un  katra dalībnieka vizuāls līdzsvars, make up, frizūru un rotu balanss. Tas viss, lai koncerta klausītājs kolektīvu varētu baudīt ne tikai audiāli, bet arī vizuāli.

Kursu plāns pielikumā.

Pieteikums anketu nosūtīt elektroniski gunars.antapsons@intereses.lv.

Norises laiks: 25.11.2019 - 26.11.2019
Norises vieta: BJC “Laimīte” Sarkandaugavas iela 24, Rīga

Pielikums
Pieteikuma anketa