Konkurss “Plakāts valsts svētkos” ir paziņojis rezultātus!

Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” organizētais konkurss “Plakāts valsts svētkos”, kura mērķis ir stiprināt vispārējās un interešu izglītības iestāžu audzēkņu patriotismu un piederības sajūtu Latvijai un padziļināti pētīt valsts vēsturi ceļā uz Latvijas 100. gadadienu, ir izvērtējis darbu autoru ieguldījumu plakātu mākslā. Divas dienas pirms valsts svētkiem, 16.novembrī svinīgā pasākumā tika paziņoti konkursa rezultāti un sumināti labāko plakātu autori, tika izteikta pateicība pedagogiem.

Dalību konkursā ņēma trīspadsmit Rīgas mācību iestādes, tika iesniegti  70 darbi , kuri dalījās trīs vecumā grupās 4. – 6., 7.- 9., 10. -12. klašu audzēkņi.

Pirmajā grupā diplomus un balvas par 1.vietu saņēma Jūlija  Kornakova un Inna Timofejeva par kopdarbu no Rīgas 15.vidusskolas, skolotāja Diāna Platace – Brice. 1.vieta  Ģirtam Grigorjevam, 2.vieta Samatai Strazdei  audzēkņiem no Rīgas Ezerkrastu pamatskolas, viņu skolotāja Velta Mika. 3.vietas diplomu saņēma Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” audzēkne Poļina Tihanova, skolotāja Vēsma Vītola. Žūrijas atzinību šajā vecuma grupā izpelnījās Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” audzēkne Sofja Gorbatova.

Otrajā vecuma grupā godalgas: Rīgas 15.vidusskolas audzēknēm – Anastasijai Ivanovai 1.vieta un Viktorijai Ļeščinskai 2.vieta, skolotāja Diāna Platace–Brice. 3. vietas diplomu un balvu saņēma Rīgas 71.vidusskolas audzēkne Anastasija Aņikina, viņas skolotāja Indra Bērziņa

Trešajā vecuma grupā viens diploms – 1.vietu saņēma Jurijs Avkštols no Bērnu un jauniešu centra “Laimīte”, skolotāja Vēsma Vītola.

Paldies visiem konkursa dalībniekiem un viņu pedagogiem par dalību plakāta mākslas konkursā!

Informāciju sagatavoja:

Maira Kalniņa

Bērnu un jauniešu centra „Laimīte” interešu izglītības metodiķe