Aicinām apmeklēt izstādes atklāšanu “Pasaule spēlējas bērnībā”

Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils”  uz interaktīvu izstādi “Pasaule spēlējas bērnībā”.

“Mazā prātnieka” skolotāju kolektīvs aicina visus pakavēties laikā, lai apgultos pļavā un ieklausītos kukaiņu un zāles čabēšanā, izjustu koku varenumu mežā, tumsā sataustītu neredzamas lietas!

Izstādē redzami piecgadīgu, sešgadīgu un septiņgadīgu bērnu darbiņi, kuri apvienoti tematiskās gleznās. Katras gleznas pamatā ir tēma, kuru piepilda bērnu fantāzijas, izmantojot dabas materiālus, zīmējumus, origami, filcējumus, papīra konstrukcijas, akvareļus, tekstīlijas, kas kopumā veido bagātas kolāžas. Tev ir iespāja izspēlēt pļavas spēli, putnu un olu atpazīšanas spēli, zivju makšķerēšanas spēli, tumsas spēli, pašdarināto domino, izveidot savu mandalu.

Mazā prātnieka mācību programmā bērni apgūst 15 dažādus nodarbību veidus, kur iegūst prasmes un iemaņas kopā ar skolotāju Ivetu Luteri rokdarbos, veidošanā; kopā ar Vitu Maļarčiku filcējot, darbojoties ar plastilīnu; kopā ar Andu Bērziņu dabas darbos; kopā ar Daci Putāni tēlotājmākslā un pasaules stundās; kopā ar Baibu Indrēvicu folklorā un mūzikā.

Izstādes atklāšana 22019.gada 2.aprīlī plkst. 14.00 Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” izstāžu zālē.

Informāciju sagatavoja skolotāja  Dace Putāne