Līdz 26. aprīlim aicinām pieteikties Rīgas bērnu un jauniešu koru kolektīvus virtuālajam korim

Jau informējām, ka Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs 2021. gada pavasarī aicina ikvienu Rīgas izglītības iestādes kora kolektīvu piedalīties projektā “Virtuālais koris”. Projekts radīts ar mērķi atzīmēt šī gada jubilāru, komponistu Raimonda Paula un Imanta Kalniņa, devumu latviešu koru kultūrā, tāpat tā ir iespēja visiem dziedošajiem Rīgas bērniem un jauniešiem, kā arī pedagogiem, vienoties skanīgā kopdziedāšanā – lai arī attālināti. 

PALDIES Rīgas izglītības iestāžu kolektīviem, kas jau pieteikušies projektam – kopumā no 34 izglītības iestādēm! Dziedātāji no 11 jauktajiem koriem, 18 5.-9. klašu koriem, astoņiem 5.-12. klašu vai meiteņu koriem, sešiem zēnu koriem un pat viena sākumskolas kora kolektīva. Top varens kopkoris!

Dziedātājs Mārtiņš Kanters arī piedalīsies virtuālajā korī, izpildot R.Paula dziesmas “Dziedāt visai pasaulei” solo partiju. Mārtiņš aicina dziedāt arī TEVI!

Kas jādara, lai piedalītos?
  • Rīgas izglītības iestāžu koru kolektīvu vadītājus aicinām aizpildīt pieteikuma anketu ŠEIT. Reģistrācija atvērta līdz 2021. gada 26. aprīlim!
  • Ikviens dziedātājs aicināts attālināti apgūt Raimonda Paula “Dziedāt visai pasaulei”, kas iekļauta arī XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koru repertuārā, kā arī Imanta Kalniņa “Karsta mana jauna dziesma”, kuras kora aranžiju īpaši šim Projektam veidojis diriģents Andris Gailis.

Visi iesūtītie audio un video faili tiks apkopoti. Virtuālā kora skanīgais kopdarbs tiks publicēts Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra mājas lapā, Youtube un Facebook kontos 2021. gada maijā.

Ievērībai!

Iesūtot audio, foto, video Projekta organizatoriem, bērnu vecāki/likumiskie pārstāvji piekrīt, ka šis materiāls var tikt izmantots Projekta kopīgā video veidošanā, tajā skaitā tikt publicēts.

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra koru mūzikas galveno speciālisti Ilonu Plūmi: e-pasts ilona.plume@intereses.lv, tālrunis 28443757.