Notiks Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” ikgadējais bērnu un jauniešu velosacensību seriāls “Riteņvasara 2022”

2022. gada 6. aprīlī sāksies ikgadējais velosacensību seriāls Riteņvasara. Velosacensības notiks divās trasēs – trešdienās Uzvaras laukumā un ceturtdienās Bieriņu krosa distancēs. Sacensību sākums ir no plkst. 17.30.

Nepieciešams iepriekšējs pieteikums, aizpildot pieteikuma anketu. Pirms pieteikuma aizpildīšanas, lūgums iepazīties ar sacensību nolikumu. Pieteikums jāsūta uz e-pastu: lkrogzeme@edu.riga.lv līdz iepriekšējam vakaram pirms sacensību dienas.

Veloseriāls norisināsies līdz pat 2022. gada 2. novembrim, kad paredzēta sezonas kopvērtējuma laureātu apbalvošana. Toties katrā posmā personālus diplomus saņem visi finišējušie dalībnieki.

Braucieni notiks dažādās veloklasēs un rezultāti tiks vērtēti pa vecuma grupām. Uzvaras parkā jūs aicina arī rollinga (riteņbraucēja un skrituļslidotāja ekipāžu sacensības) starti, bet Bieriņos – aizraujošā velostafete, kur ģimeņu sportošanas veicināšanai kopā ar bērniem aicināti iesaistīties arī vecāki.

Jaunākie dalībnieki Uzvaras parkā – 2019. gadā dzimušie, Bieriņu trasē – 2018. gadā dzimušie.

Dalības maksas nav, pasākumu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

*Drīzumā tiks publicēti sacensību tehniskie noteikumi. Lūdzam sekot līdzi informācijai TJN “Annas 2” mājaslapā, sociālo tīklu kontos, kā arī mājaslapā www.ritenvasara.lv.