Notiks raķešu modelisma sacensības

Tehniskās jaunrades nams (TJN) “Annas 2” aicina raķešu modelisma entuziastus – gan iesācējus, gan pieredzējušus raķešu modelisma darbnīcu audzēkņus piedalīties sacensībās 2021. gada 2. oktobrī Aviācijas centrā “Spilve”.

Sacensības tiek organizētas Rīgas interešu un vispārējās izglītības iestāžu audzēkņiem – bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 25 gadiem ar mērķi popularizēt raķešu modelismu un sniegt iespēju saturīgi pavadīt brīvo laiku. Gatavojoties sacensībām dalībniekiem būs iespēja attīstīt raķešu modeļu būvēšanas iemaņas un pārbaudīt modeļus praksē. Tiks noteikti labākie individuālie modelisti, kā arī labākās modelistu komandas.

Sacensības notiks plkst. 11.00 (reģistrācija no plkst. 10.00) Aviācijas centrā “Spilve” Spilves ielā 1, Rīgā (satiksme ar 9., 21. trolejbusu līdz galapunktam, ar 3. autobusu līdz pieturai “Spilves lidlauks”).

Sacensībās dalībnieki piedalās trīs vecuma grupās:

  • Jaunākā grupa (7 – 12   gadi);
  • Vidējā grupa (13 – 17 gadi);
  • Vecākā grupa(no 18 gadiem).

Pieteikuma anketas dalībai sacensībās (skat. sacensību nolikumu) līdz to norises datumam nosūta elektroniski  uz e-pasta adresi: tjn@riga.lv vai nodod to personīgi TJN “Annas 2”, Annas ielā 2, Rīgā, pirmajā stāvā pie dežuranta, vai iesniedz personīgi galvenajam tiesnesim sacensību dienā.