Noslēgušās atvērto durvju dienas Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrā “Altona”

Jaunā mācību gada sākumā Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra ”Altona” durvis tika vērtas, lai pēc ilga pārtraukuma klātienē tiktos ar visiem, kuri vēlas iekļauties mūsu plašajā un draudzīgajā saimē.

  1. septembrī Zolitūdē (Ruses iela 13) bērni tika aicināti piedalīties četrās darbnīcās, varēja iepazīties ar skolotājiem un pierakstīties pulciņos. Visi, kas apmeklēja darbnīcas varēja sakrāt uzlīmes par padarīto darbu un saņemt nelielu dāvaniņu.
  2. septembrī Torņakalnu (Altonavas iela 6) pieskandināja skanīgās vokālā ansambļa “Mārītes” balstiņas, dejoja tautas deju kolektīva “Altona”, deju studijas “Festa” un “Flamenco” dalībnieki. Visi, kas vēlējās, varēja izgatavot suvenīrus papīra darbnīcā, stikla apgleznošanas un filcēšanas darbnīcā.
  3. septembrī Imantu (Imantas iela 11a) piepildīja atkal satikšanās prieks. Kamēr vecāki iepazinās ar interešu izglītības programmu plašo piedāvājumu, bērni varēja piedalīties aktīvā orientēšanās spēlē, dodoties meklēt sev interesējošos pulciņus un studijas. Katrs skolotājs bija sagatavojis radošu vai aktīvu uzdevumu: apmeklētāji varēja iesaistīties dejā, sporta stafetēs, izgatavot filcētus ziedus, darināt dāvanu groziņus un pērļu rotas, uzšūt nelielas rotaļlietas, spēlēt galda tenisu, noskatīties karatē paraugdemonstrējumus un uzdziedāt. Piedaloties vairākās darbnīcās, spēles dalībnieki varēja sakrāt punktus, lai spēles noslēgumā saņemtu pārsteiguma dāvaniņu.

Nāc un darbojies ar prieku ALTONĀ!

Informāciju sagatavoja Ieva Medne, Pārdaugavas BJC “Altona” Izglītības metodiķe