Noslēdzies lielākais bērnu un ģimeņu veloaktivitāšu seriāls “Riteņvasara-2020”

Finišējis  mērogu ziņā  lielākais bērnu un ģimeņu  veloaktivitāšu serāls “Riteņvasara”, kurā apvienoti gan šosejas un krosa, gan paaudžu stafetes un velorollinga ekipāžu iknedēļas novakaru  starti  visas sezonas garumā.

Šī gada specifikas dēļ sezona sākās ar attālināto individuālo braucienu seriālu „Riteņpavasaris”, kura divās trasēs braucēji varēja doties pašu izvēlētā brīdī, rezultātus fiksējot savā mīļākajā sporta aplikācijā un iesūtot tos organizatoriem. Daudzajiem dalībniekiem un vecākiem par prieku jūnija vidū varēja sākties arī klātienes sacensības, kas sekmīgi norisinājās līdz pat oktobrim. Sezonas noslēguma apbalvošanu gan nācās rīkot attālināti, visiem kopā atskatoties uz šo sezonu, pasakot paldies lielākajiem atbalstītājiem un atzīmējot veiksmīgākos dalībniekus, bet balvas pēc tam pasniedzot katram individuāli.

Īpašā kategorijā “Aktīvākie Riteņvasaras pārstāvji”  tika apbalvoti  dalībnieki, kuri  jau vairākos gados uzkrāto pieredzi  liek lietā, piedaloties arī  daudzos citos valstī notiekošos velopasākumos, popularizējot šī  seriāla idejas un veicinot  to izplatību valsts reģionos. „Riteņvasaras” komanda Mārča Tilko  vadībā ierindojusies uzvarētāju trijniekā  “Vivus” vairākposmu  MTB sacensībās pusaudžu distancē. Šovasar ‘Riteņvasaras” pieredzi  apguvuši arī  reģionu pārstāvji TJN „Annas 2”  rīkotajos tiešsaistes  kursos topošajiem organizatoriem  un praktiskajās nodarbībās  Uzvaras parka un Mārupītes parka Bieriņu trasēs.

Informāciju sagatavoja: Aleksandrs Briedis un Lauma Krogzeme, TJN “Annas 2” Velo mini-moto pulciņa pedagogi