Noskaidroti Rīgas skolēnu sporta tūrisma sacensību „Rīgas Tūrists 2014” uzvarētāji!

4.oktobrī Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” Interešu izglītības metodiskais centrs, sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, organizēja Rīgas skolēnu sporta tūrisma sacensības – „Rīgas Tūrists 2014”. Sacensības norisinajās vienā no Rīgas skaitākajām vietām – Bābelītes meža apkārtnē.

Sacensības notika komandas tūrisma šķēršļu joslā. Šķēršļu joslas garums bija 1,5 km. Distancē tika iekļauti 7 kontrolpunkti, kā piemēram, māklīgā kāpšanas siena, vairākas paralēlās virves pāri grāvim, gaisa pārceltuve un citi uzdevumi. Distances grūtākās vietas tika nomarķētas, bet lai atrastu visus kontrolpunktus dalībniekiem bija jāorientējas ar karti. Visi sacensību dalībnieki veiksmīgi tika galā ar visiem sacensību uzdevumiem.

Iepriekšējā gada sacensību simbolu – „klejojošo egli” šogad nomainīja – cirks un galvenais fotogrāfs – „klauniņš”.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas komanda (E.L.Indāne, K.Rjabova, J.Puhovs, P.Putniņš. Skolotājs – Imants Puhovs). Otro vietu ieguva Rīgas Valdorfskolas komanda un trešo vietu izcīnīja – Rīgas Kristīgās vidusskolas komanda. Organizatoru specbalvu, kā aktīvākā komanda, ieguva Rīgas 4.speciālās internātpamatskolas komanda.

Rezultāti

Paldies visiem, kas piedalījās un visiem, kas palīdzēja noorganizēt sacensības. Liels paldies brīvprātīgajiem tiesnešiem no BJC Rīgas Skolēnu pils un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas!

 

Inga Liepiņa, sacensību galvenais tiesnesis

BJC Rīgas Skolēnu pils skolotāja

Inga.Liepina@lspa.lv

26525949