Komiksu konkurss “Valentīna diena”

TJN “Annas 2” Animācijas studijas skolotājas Ilze Ruska un Agnese Krastkalne aicina piedalīties TJN “Annas 2” bērnu un jauniešu atklātajā komiksu tēlu konkursā “Valentīna diena”! 
Konkursa tēma ir vispasaules mīlestības diena, kuru šoreiz aicinām atspoguļot komiksu – diafilmu formātā. Komikss – diafilma ir attēlu stāsti, kuros bieži vien galvenie varoņi ir apveltīti ar cilvēkam neierastām īpašībām un izskatu. Tēli iekļūst neierastās situācijās, tiem nereti ir maģiskas spējas un savas sarunas tie risina runas burbulī.

Lai piedalītos konkursā, ir jāizveido savu komiksu. Domājot par aizraujošu sižetu, jānoformē to komiksa formātā tā, lai tas būtu izmantojams arī kā kadrējums diafilmai un jāpievieno varoņu dialogi.

Iesūtot konkursa darbu jānorāda:
– darba autora vārds, uzvārds;
– darba nosaukums;
– darba autora vecums;
– pilsēta, no kuras ir darba autors;
– likumiskā pārstāvja vārds, uzvārds;
– tālruņa numurs;
– e-pasts;
– apraksts, kādā tehnikā komikss kā kadrējums realizējams diafilmā: Klasiskā animācija (zīmētā) / Stop motion animācija (plastilīna, aplikācijas, priekšmetu un leļļu) vai datorizetā animācija, animācijas garums un skaņa- dialogs /mūzikas pavadījums /subtitri;
– īss apraksts par varoņiem.

Aicinām piedalīties ikvienu bērnu un jaunieti vecumā līdz 25 gadiem. Konkursa darbus var iesūtīt līdz 2021. gada 28. februārim.
Zīmētus vai skicētus darbus – iesniedz ieskenētā formātā, nosūtot tos elektroniski uz e-pasta adresi: tjn@riga.lv, tematā rakstot “Komiksu konkursam “Valentīna diena””. Darbus var iesniegt arī klātienē, nogādājot tos TJN “Annas 2”, Annas ielā 2, Rīgā, pirmajā stāvā pie dežuranta. Datorgrafikas darbus sagatavo un iesniedz elektroniski.

Konkursa dalībniekus aicinām iepazīties ar pilnu informāciju par konkursa dalības nosacījumiem konkursa nolikumā. Nolikums atrodams – šeit.
Informāciju sagatavoja: Zanda Zēberga, TJN “Annas 2″ izglītības metodiķe