Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” turpina audzēkņu uzņemšanu

2020./2021.m.g. Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” uzsācis ar patīkamu atkalredzēšanos klātienē, 2., 3.un 4.septembrī organizējot atvērto durvju dienas “Nāc un piedalies Rīgas interešu izglītībā!”

3 dienas BJC “Daugmale” bija novērota patīkama rosība – pedagogi meistardarbnīcās uzņēma jaunos un esošos audzēkņus, prezentēja dažādas interešu izglītības programmas audzēkņiem un viņu vecākiem. Pozitīvas emocijas un satikšanās prieks virmoja gaisā.

Pirmajā dienā Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” aicināja iepazīt kāpšanas sportu, alpīnismu, grieķu-romiešu un brīvo cīņu, vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības, zīmēšanu, pērļošanu, dizainu un interjera mākslu, muzikālo un vokālo studiju, flautas un ģitāras spēli Aglonas ielā 39, lēcienus uz batuta un akrobātiku Vizlas ielā 1.

Otrajā dienā Reģionālā sporta centrā “Ķengarags” Maskavas ielā 283b ikviens bija aicināts aktīvi sportot ārpus telpām svaigā gaisā, kā arī iesaistīties futbolā un vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbībās. Aizraujoši un interesanti pavadīt laiku pēc skolas aicina brīvā laika pedagogi Maskavas ielā 279/7. Bija iespēja izspēlēt dažādas spēles telpās un ārpus tām, meklēt “dārgumus” orientēšanās spēlē, kā arī iepazīties ar keramikas darbnīcas interešu izglītības programmu.

Trešajā dienā BJC “Daugmale” Jēkabpils ielā 19a ikvienu sagaidīja iepazīšanās ar stikla mākslas darbnīcu, zīmēšanu, šūšanas darbnīcu, foto un video studiju, vides izglītību, valodām, rokdarbiem, keramiku, kinoklubu, ģitārspēli, bērnu vokālo studiju, rotiņu darbnīcu, kokapstrādi, integrācijas skoliņu, datoranimāciju, akordeona spēli, floristikas darbnīcu, kā arī iepazīt tehnisko jaunradi Strūgu ielā 2, uzzināt kartinga uzbūvi un kādu ātrumu uzņem modeļi automodelisma trasē.

Esi ar mums! Esi viens no mums! Līdz 15.septembrim Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” aicina iepazīt interešu izglītības programmas – pulciņu atvērtajās dienās! Grafiks: http://bjcdaugmale.lv/atverto-durvju-dienas-katra-pulcina/ Šajā laikā iespējams satikties ar pedagogiem klātienē un attālināti – zvanot vai rakstot uz e-pastu (http://bjcdaugmale.lv/pulcini/), lai precizētu interesējošos jautājumus.

Katru dienu, atspoguļojot notiekošo sociālajos tīklos, patīkami novērojam interesentu skaita palielināšanos. Pateicamies  Rīgas Domes izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldei un Rīgas interešu izglītības metodiskajam centram par informatīvo atbalstu, organizējot Atvērto durvju dienas Interešu izglītības iestādēs!

Vairāk foto pieejami šeit.