Aicina piedalīties konkursā “Iepazīsti Latvijas dabu!”

Bērnu un jauniešu vides izglītības centrs “Rīgas Dabaszinību skola” no 1. jūnija līdz 30.oktobrim rīko Dabaszinību konkursu “Iepazīsti Latvijas dabu”. Konkursa mērķis – ieinteresēt skolēnus vides izpētē un iepazīšanā, attīstīt sadarbības un pētnieciskās prasmes. Konkursā var piedalīties aktīvie dabas pētnieki no visām Latvijas pilsētu/ novadu vispārizglītojošajām skolām, interešu izglītības iestādēm.

Katras komandas sastāvā 1 – 3 dalībnieki – 3.-9. klašu skolēni. Šī gada temats – “Mežs”. Konkurss notiks 2 kārtās. 1.kārtas labākie darbi tiks izvirzīti dalībai 2. kārtā, kas notiks klātienē, 2019. gada oktobrī. Aicinām visus, kam ir interese par vidi un tās daudzveidību, piedalīties konkursā, iepazīt pētīšanas prieku un dalīties savos atklājumos ar vienaudžiem!

Pieteikumu konkursam gaidām no tikai elektroniski, izmantojot vietni https://ej.uz/Konkurss_ILD_2019  Pielikumus nosūti uz e-pastu bitene@inbox.lv  vai iesniedz personiski bērnu un jauniešu vides izglītības centrā “Rīgas Dabaszinību skola”, Ernestīnes ielā 8 A (plakātus, telpiska formāta darbus u.t.t.).  Pieteikšanās/1.kārtas darbu iesniegšana līdz 27.09.2019. Vēlam panākumus!

Konkursa nolikums www.rds.lv un šeit, pielikums šeit.

Jautājumu gadījumā, lūgums sazināties ar BJVIC “Rīgas Dabaszinību skola” skolotāju Lilitu Svirževsku, rakstot uz e-pasta adresi bitene@inbox.lv .