Turpinās konkursa-izstādes “Lidice 2022” darbu iesniegšana!

50. Starptautiskā bērnu mākslas darbu izstādes-konkursa “Lidice 2022” Latvijas kārtas bērnu un jauniešu mākslas darbi satiekas Rīgā, gatavojas savam iznācienam!

Jaunais gads iesācies ar patīkamiem pārsteigumiem! Bērnu un jauniešu radošumam nav šķēršļu un robežu! Iesniegtie darbi kārtējo reizi ir apliecinājums Jūsu radošumam, varēšanai un uzņēmībai!

2022. gada konkursa tēma – “Muzejs”. Veidojot savus mākslas darbus, bērni un jaunieši ir pētījuši, iedvesmojušies no tā, kas īpašs Latvijai un radījuši mākslas darbus par ļoti dažādām tēmām – Latvijas daba, putni, arhitektūra, tradīcijas, rotas, vecmāmiņas pūra lāde, ģimenes vērtības. Iedvesmojušies arī no pasaulē zināmiem mākslas darbiem, celtnēm, ieskatījušies dziļā pagātnē, veidojuši mākslas darbus no saviem krājumiem, ļāvušies fantāzijai par nākotnes muzejiem. Izgatavojuši apjomīgus un darbietilpīgus mākslas darbus, maketus no koka. Ar vērienīgu apjomu un izmēru mūs pārsteigušas 3 izglītības iestādes no Olaines! Bet plauktos vēl ir daudz brīvu vietu! Paldies visiem!

Īpašs paldies visiem, kas raduši iespējas un rūpīgi iepakojuši darbus drošai transportēšanai! Paldies visiem, kas korekti ievērojuši darbu noformēšanas prasības!

Šodien, 11.01.2022., pēdējā darbu iesniegšanas diena klātienē līdz plkst. 16.00 Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā; ieeja no pagalma puses, Kalngales ielas.

Gaidām visus tos darbus, kas tiks piegādāti ar kurjerpastu vai pa pastu, pasta zīmogs līdz 11.01.2022.!

Paldies bērniem un jauniešiem, skolotājiem, vecākiem un visiem atbalstītājiem!

Paldies par Jūsu par Jūsu lielo atsaucību!