TJN “Annas 2” aicina uz pulciņu un darbnīcu radošo darbu izstādi Mencendorfa namā

Šī gada 17. aprīlī Mencendorfa namā, Grēcinieku ielā 18, jau otro gadu pēc kārtas notiek TJN “Annas 2” pulciņu un darbnīcu radošo darbu izstāde. Tajā ar saviem darbiem piedalās papīra un tekstila dizaina, keramikas, keramikas un lietišķā dizaina, šūšanas, šūšanas un konstruēšanas, medicīnas, zīmēšanas, sveču mākslinieciskās liešanas pulciņi, ka arī “Radošo darbu” un “Cita adīšana” darbnīcas.

Izstādes nosaukums šogad ir “Dāvana Annai”.  Anna ir tehniskās jaunrades nama simbols. Anna ir tā, kas pie sevis pulcina bērnu un jauniešus, lai kopā radītu, meistarotu, izgudrotu un atpūstos. Anna ir tā, kas nemitīgi ar kaut ko dalās. Tāpēc šogad nolēmām aicināt bērnus un jauniešus pagatavot dāvanu Annai. Tā tapa dāvanas- gan īsti tērpi un rotas, gan māla un zīmētas kūkas ballītei, ka arī dažādi padomi, ieteikumi un veltījumu, piemēram “Miers pilsētas steigā” vai “Brīdinājums no radiācijas briesmām”. Tā pat tapusi dažādi adīti mīļzvēriņi labam garastāvoklim un skaisti lakati un šalles tekstila tehnikās.

Šī gada simboliskā Anna vēro zivis no māla trauka, raugās uz skatītajiem no afišas un gaida visus Mencendorfa nama līdz 13. maijam.