Tehniskās jaunrades namā „Annas 2” atklāta izstāde “Brīnumainā Rīga mozaīkā”

No 27. novembra līdz 15. decembrim Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” kamīnzālē skatāma Rīgas atklātā bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Brīnumainā Rīga mozaīkā” darbu izstāde.

Līdz novembra vidum Rīgas vispārējās un interešu izglītības iestāžu audzēkņi studēja un analizēja Rīgas pilsētas daudzveidīgo raksturu – tās arhitektūru, tiltus, parkus un ūdeņus, iedzīvotājus un viņu aktivitātes, simbolus u.c. Iegūto pieredzi, sajūtas un atklājumus dalībnieki pārvērta radošos darbos mozaīkas tehnikā, izmantojot dažādus laikmetīgajai mozaīkai piemērotus materiālus – stikla gabaliņus, tekstilu, keramikā izmantojamus materiālus, papīru, plastiku, plastilīnu, dabas materiālus un sadzīves priekšmetu fragmentus.

Kopā konkursam tika pieteikti ap 150 darbi no 20 izglītības iestādēm (40 skolotāji ar saviem audzēkņiem), kas patīkami pārsteidza konkursa organizētājus, jo tik liela interese un atsaucība nebija gaidīta. Arī iesniegtie darbi pārsteidza organizatorus ar savu dažādību un krāsainību. Darbus izvērtēja žūrija četru mākslas pedagogu sastāvā, aplūkojot gan ideju oriģinalitāti, gan izmantotās tehnikas, gan māksliniecisko sniegumu. 15. decembrī plkst. 16.00 TJN “Annas 2” notiks labāko darbu autoru apbalvošana.

Visi ir laipni aicināti aplūkot izstādi katru darba dienu TJN “Annas 2” kamīnzālē, Annas ielā 2 no plkst. 10.00 līdz 19.00!