“Tā ir platforma, tā ir pieredze un iespēja sevi parādīt” – zināmi pirmās kārtas Ghetto Faktora rezultāti

Ir noskaidroti četrdesmit divi jaunie talanti un vēl astoņi tiks iebalsoti, kuri varēs pārsteigt un priecēt gan žūriju, gan skatītājus ar saviem radošajiem priekšnesumiem par tēmu “Mans mūzikas elks”. Raidījumu varēs redzēt Ghetto TV youtube kanālā.

Ar patīkamu satraukumu un radošu rosību ir noslēgusies Ghetto Faktors atlases kārta. Žūrija ar savu kritisko aci un dzirdīgajām ausīm ir izvēlējusies skanīgākos četrdesmit divus jaunos talantus, kuri tikuši nākamajā kārtā un turpina cīnīties par galveno balvu 2000 eiro vērtībā, kuru nodrošina iespējams dabīgākais zīmols Latvijā – Silvanols un Ghetto Games. Lai saglabātu sportisko garu un intrigu, pārējos astoņus dalībniekus iebalsos skatītāji. To visu varēja redzēt tiešraidē – Ghetto TV youtube kanālā, 15. aprīlī.

Raidījums

Dalībnieku ģimenei, tuviniekiem, draugiem, faniem un vienkārši līdzjutējiem būs dota vesela diennakts jeb divdesmit četras stundas, lai tieši viņu favorīts tiktu iebalsots nākamajā kārtā un piedalītos jau nākamajā uzdevumā.

Par projektu savas domas ir izteikusi arī kosmētikas ražotāja, H. A. Brieger vadītāja, Anastasija Udalova: “Ghetto Faktors – tas nav vienkārši konkurss, kurā sacenšas jaunie mūzikas izpildītāji. Tā ir platforma, tā ir pieredze un iespēja sevi parādīt. Mūzika ir viena no izteiksmīgākajām iekšējās pasaules izpausmes formām un, manuprāt, mūsu dzīve būtu ļoti garlaicīga bez tās. Ghetto Games komanda ir pelnījusi patiesu cieņu, jo tieši viņi ar savu iniciatīvu un nesavtīgo darbu Latvijai ir atklājuši ne tikai simtiem izcilu personību dažādos sporta veidos, bet arī patiesus talantus mūzikā. Es nešaubos, ka Ghetto Faktors arī šogad Latvijas mūzikas skatuvei atklās daudzus māksliniekus, kurus citkārt plašākai sabiedrībai nebūtu iespēja iepazīt.”

Tieši ar nākamo uzdevumu jaunie talanti varēs parādīt savu radošumu un nodemonstrēt no kā viņi iedvesmojas darīt to, kas viņu sirdīm liek pukstēt straujāk. Dalībniekiem nedēļas laikā ir jāiesūta video, kur viņi brīvā formā apspēlē tēmu “Mans mūzikas elks”. No dalībniekiem tiek sagaidīti interesanti priekšnesumi, netradicionālas idejas un precīzas notis, kuras žūrija un skatītāji novērtēs jau drīzumā.