Rīgas izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas konkursa ”Gleznojumi uz zīda un stikla. Dārzs” laureāti

Paldies interešu izglītības pedagogiem, kuri neskatoties uz epidemioloģisko situāciju valstī iedvesmoja savus audzēkņus ielūkoties, atgriezties savā domu, atmiņu dārzā, uzburt vienreizēju ainavu, īpašu novērojumu,  pamanīt tur to, kas sirdij vistuvākais un attēlot to gleznojumā uz zīda un stikla, izmantojot dažādas izpildījuma tehnikas.

Vecuma grupā no 7 – 10 gadiem žūrijas komisija  trīs cilvēku sastāvā, piešķirot punktus no 1 – 10,  izvērtēja 18 darbus, gleznojumi uz zīda 6 darbus, gleznojumi uz stikla 12. Vecuma grupā no 11 – 13 gadiem iesniegto darbu skaits vēl lielāks – 22, no tiem 13 gleznojumi uz zīda un 9 gleznojumi uz stikla. Vecuma grupā no 14 – 15 gadiem – 6 darbi, no tiem viens gleznojums uz stikla. Vecuma grupā no 16 – 25 gadiem vērtēja 8 darbus, 5 gleznojumus uz zīda un 3 gleznojumus uz stikla.

Skatoties uz konkursam iesniegtajiem darbiem  pretī strāvo miers,  harmonija. Krāsu palete bagātīga, no maigiem pieklusinātiem toņiem līdz spilgtu krāsu eksplozijai.  Izstādē redzam dārza ainavas, ziedu motīvus, noskaņas, prieku, gaismas spēles.

Laureātu saraksts.

Paldies par radīto!

Attēlā   “Kukaiņu dārzs”, autori Ilva Bička, Elza Aleksandra Kovaļuka, Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola, skolotāja Ilze Rimicāne