Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss, labdarības akcija “Ziemas sajūtas”

VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietnē Gaiļezerā, Juglas ielā 20, no 10.decembra līdz 2021.gada 12.februārim slimnīcas apmeklētāji, mazie pacienti un slimnīcas personāls var apskatīt  Rīgas 19.vidusskolas organizētā Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa, labdarības akcijas “Ziemas sajūtas” dalībnieku darbu izstādi. Konkursā un labdarības akcijā “Ziemas sajūtas” piedalījās 328 dalībnieki, audzēkņus konkursam sagatavoja 60 pedagogi.

Konkursā piedalījās bērni un jaunieši no 30 izglītības iestādēm. Visvairāk darbu konkursam iesniedza Mākslinieciskās jaunrades centrs “Praktiskās estētikas skola”, Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale”, Pārdaugavas Bērnu un jauniešu centrs “Altona”, Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte”, Rīgas Rīnūžu vidusskola un Rīgas 19.vidusskola.

Konkursa REZULTĀTI.

Savos zīmējumos un gleznojumos konkursa dalībnieki attēloja dabu vēlā rudenī, ziemā un Ziemassvētku tradīcijas Latvijā,  savukārt vizuāli plastiskajā mākslā tika veidoti dekoratīvi darbi slimnīcas telpu noformējumam – egles un zvaigznes.

Paldies visiem dalībniekiem par konkursam veidotajiem  radošajiem darbiem! Kopīgais darba rezultāts ir izdevies –  bērnu slimnīcas gaiteņos un telpās ir apskatāmā izstāde iepriecina bērnus, vecākus un slimnīcas personālu.

Pateicamies par sadarbību un atsaucību bērnu slimnīcas novietnes Gaiļezerā pedagoģiskā dienesta vadītāja Vinetai Bulai, kura palīdzēja iekārtot izstādi.

Konkurss – labdarības akcija bērnu slimnīcā, pateicoties RD IKSD atbalstam, notika 18 reizi un jau trīspadsmito gadu tā notiek bērnu slimnīcas novietnē Gaiļezerā.

Ivetas Bērziņas foto.

Informāciju sagatavoja: Dace Timule, Rīgas 19.vidusskolas izglītības metodiķe