Rīgas Interešu izglītības metodisko materiālu skates dalībnieku darbu digitālā izstāde (6.daļa)

2020. gada Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skatē piedalījās 82 skolotāji no 11 izglītības iestādēm ar 41 darbu. Pielāgojoties apstākļiem, šoreiz Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates darbu izstāde sagatavota digitāli.

Iepriekš esam jau publicējuši izstādes piecu tematisko bloku materiālus:

Šodien piedāvājam Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates dalībnieku darbu digitālās izstādes sestā tematiskā bloka “Darbs ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem” prezentācijas.

Autori:

  1. “Mākslinieki pirmskolas vecumā”, Aļona Savicka, Mākslinieciskās jaunrades centrs “Praktiskās estētikas skola”
  2. “Šķēršļu josla pirmsskolas vecuma bērniem (4-6 gadi)”, Jeļena Berežņeva, Pārdaugavas Bērnu un jauniešu centrs “Altona”
  3. “Keramikas nodarbības pirmskolas vecuma bērniem sīkplastikas figūras no lodes formas”, Ance Markovska, Mākslinieciskās jaunrades centrs “Praktiskās estētikas skola”
  4. “Līdzsvara un kustību koordinācijas uzdevumu krājums pirmsskolas vecumposmā”, Marta Andrukoviča, Rīgas 19.vidusskola
  5. “Spēle “ABC zīmējam kopā”, Ilga Līberte, Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale”
  6. “Līdzsvara attīstīšanas metodes estētiskās grupu vingrošanas nodarbībās sākumskolas vecuma meitenēm”, Viktorija Karjagina-Ilstere, Mākslinieciskās jaunrades centrs “Praktiskā estētikas skola”
DARBS AR PIRMSSKOLAS UN SĀKUMSKOLAS VECUMA BĒRNIEM  

Interešu izglītībā daudziem no mūsu vismazākajiem audzēkņiem sākas aizraujošs ceļojums no “Gribu!” līdz “Varu!” un “Protu!”, tiek sperti pirmie soļi lielajā, daudzkrāsainajā pasaulē. Šeit viņi bieži vien atrod savu sapni. Šeit tas kļūst saprotamāks un tuvāks. Tieši šeit viņiem paliek skaidrs, ka līdz sapnim pašiem jābūvē ceļš, pilns ar sevis pārvarēšanu, sevis atklāšanu un sevis atrašanu.

Kā palīdzēt mazajiem māksliniekiem, dejotājiem, sportistiem un ziņkārīgiem kāpēcīšiem neapmaldīties šajā ceļojumā? Pieredzē dalās skolotājas no MJC “Praktiskās estētikas skola”, Rīgas 19.vidusskolas, Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” un Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona”.

Vēršam uzmanību, ka digitālajā izstādē publicēti fragmenti no metodisko darbu prezentācijām, video, audio u.c. materiāliem. Ar skates dalībnieku izstrādātajiem materiāliem (pēc ārkārtējās situācijas beigām) pilnā apjomā būs iespējams iepazīties Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra bibliotēkā, Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā, iepriekš piesakoties pa tālr. +371 26807009 vai e-pastu marina.lucko@intereses.lv.

Apkopojumu sagatavoja: Marina Lučko, Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra projektu vadītāja metodiskajā darbā