Rīgas Doma baznīcu pieskandina 1300 dziedātāju balsis lielkoncertā “Rīgas gailis 2019”

Vakar, 7. maijā, Rīgas Doma baznīcā sesto reizi izskanēja kora mūzikas lielkoncerts “RĪGAS GAILIS”. Šogad koncertā skanīgi dziedāja Rīgas izglītības iestāžu 1.-4. klašu kori, kuri skatēs, kas notika aprīļa mēnesī, ieguva I pakāpi. Kopumā koncertā piedalījās 32 kori no 31 izglītības iestādes, 1300 dziedātāji. Koncertu papildināja brīnišķīgā ērģelniece Ilona Birģele, izpildot divus skaņdarbus, tāpat priecājāmies par komponistes Ilzes Arnes, kā arī Gunāra Stades, Ērika Eglīša un Egona Valtera klātbūtni, izskanot viņu dziesmām kopkora izpildījumā. 

Sakām lielu paldies lielkoncerta mākslinieciskajai vadītājai un virsdiriģentei Ingai Cimiņai, kā arī virsdiriģentiem: Nataļjai Jekimovai, Jaroslavam Poļakovam, Kristiānai Krievai un Andrai Fenhanei. Paldies solistei Anetei Viļumai, koncertmeistaram Anatolijam Livčam un koncerta vadītājiem Zanei Goiževskai un Mārtiņam Ruskim par lieliskas atmosfēras radīšanu.

Paldies visiem koru diriģentiem un koncertmeistariem par ieguldīto darbu, veidojot šo koncertu, kā arī skatītājiem par lielo interesi un skanīgajiem aplausiem.

Vairāk fotogrāfijas no lielkoncerta pieejamas šeit. Pārpublicējot fotogrāfijas, atsauce uz fotogrāfu ROBERTU BLAUBUKU obligāta.

Paldies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam par atbalstu koncerta nodrošinājumam.