Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas Foto pulciņš atklāj foto izstādi SIA Rīgas veselības centra filiālē “Bolderāja”

Es zinu, ka pēc asnu spraukšanās un līšanas pēkšņi nāk milzīgas ziedu eksplozijas. /I.Ziedonis/ 

Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas Foto pulciņš atklāj foto izstādi SIA Rīgas veselības centra filiālē “Bolderāja”. Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas Interešu izglītības centra Foto pulciņa audzēkņi Ruslana Kručkeviča (13 g.), Elizabete Vdovina (13 g.)a, Dominiks Domanskis (12 g.) un pedagogs Iveta Grīnfelde priecē SIA Rīgas veselības centra filiāles “Bolderāja” (Mežrozīšu ielā 43) apmeklētājus un darbiniekus ar krāšņu, pavasarīgu ziedu fotoizstādi. 

Fotogrāfijas tapušas nodarbību laikā līdz ar pirmajiem pavasara vēstnešiem un saulīti, cenšoties parādīt skatītājiem ziedu krāšņumu, greznumu un smalkumu. Katra fotogrāfija ir unikāls autordarbs  un fotogrāfs ļauj skatītājam uz ziedu nedaudz tuvāk no sava skatu punkta, bet ļaujot arī vaļu fantāzijai. 

Interešu izglītības programma “Foto pulciņš” iestādē darbojas kopš 2014. gada septembra. Audzēkņi, kas apgūst fotomākslas pamatus un pauž savas sajūtas caur fotogrāfiju, ir no 11- 18 gadu vecumam. Aicinām ik vienu interesentu pievienoties mums jau no septembra! 

Informāciju sagatavoja: Iveta Grīnfelde, Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas Foto pulciņa pedagogs