Rīgas 89. vidusskolas teātra studijas “Teatralka” kolektīvs no Somijas atgriežas ar uzvaru

Starptautiskajā teātru festivālā “INSPIRATION” pilsētā – Turkū teātra studija “Teatralka”  ieguva 1. vietu.  Jauno aktieru meistarība, A. Tolstoja slavenās pasakas “Zelta atslēdziņa”  režisora interpretācija, muzikālais noformējums, grims un pasakainas dekorācijas savaldzināja Somijas skatītājus un festivāla žūrijas locekļus.

Īpašā sajūsmā par studijas “Teatralka” sniegumu bija žūrijas priekšsēdētāja, Krievijas tautas aktrise Valentīna Talizina. Studijas “Teatralka” kolektīvs tika apbalvots ar kausu par iegūtu  1. vietu un septiņiem diplomiem: diploms par  pirmo vietu, kā arī par muzikālo un vizuālo noformējumu, diplomi par kultūras sakaru atbalstu starp Somiju un Latviju režisorei Arinai Korotčenko un grimētajai Svetlanai Novikovai.

Teātra studijas audzēkņiem bija iespēja ne tikai piedalīties Starptautiskajā festivālā, bet iepazīties ar Somijas galvaspilsētas Helsinki ievērojamākajām vietām, apmeklēt Turku pili un izbraukāt šo brīnišķīgo pilsētu ar skata ekskursiju autobusu.

Pateicamies par atbalstu brauciena uz festivālu “INSPIRATION” realizēšanai: Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, Rīgas Tūrisma Attīstības Birojam “LIVE RĪGA”, Rīgas 89. vidusskolas direktorei Marinai Serkovai un mūsu mīļajiem vecākiem!

Informāciju sagatavoja: Interešu izglītības skolotāja, teātra studijas “Teatralka” režisore Arina Korotčenko